تماس بگیرید
آموزش و راهنماهای طراحی وب

آموزش و راهنماهای طراحی وب

اگر قصد دارید که شیوه‌های راه اندازی وبسایت از طریق سیستم‌های مدیریت محتوا نظیر وردپرس، جوملا و ... را فرا بگیرید و یا حتی فراتر از آن در حوزه طراحی دیجیتال، طراحی رابط کاربری و شناخت تکنیک‌ها و اصول‌های آن به تسلط نسبی برسید،کافیست مطالب موجود در این بخش را پیگیری کنید.با جدیدترین ویژگی ها و پیشرفت های ووکامرس، مجنتو، شاپیفای، CSS, HTML و موارد دیگر آشنا و به‌روز بمانید و بیاموزید که چگونه صفحات فرود و خبرنامه های ایمیل را که بسیاری از افراد شیوه‌های ساخت آن را نمیدانند، طراحی کنید و مخاطبانتان را به سمت اهداف خود بیاورید.

0
آموزش و راهنماهای طراحی وب

هیچ مطالب در این دسته‌بندی ، تعریف نشده است.

سوالی دارید؟

چنانچه سوالی دارید و یا قصد ارزیابی هزینه و همچنین بهره مندی از مشاوره با متخصصین نت بینش را دارید، میتوانید از طریق تماس با شماره ۰۲۱۴۴۴۸۵۲۳۷ویا با مراجعه به بخش اطلاعات نسبت به بررسی سوالات و اطلاعات مندرج اقدام نمایید.همچنین میتوانید بصورت مستقیم درخواست مشاوره خود را از طریق فرم مشاوره برای ما ارسال نمایید.

سفارش خدمات

کپی به کلیپ بورد

میخواهید از ارزیابی و یا مشاوره رایگان بهره مند شوید؟ از طریق این فرم برای ما پیامی ارسال کنید. و یا چنانچه با گفتگوی تلفنی راحت تر هستید میتوانید با ما از طریق شماره ۰۲۱۴۴۴۸۵۲۳۷ از 8 صبح الی 20 تماس بگیرید.

عجب ! گویا یک مشکلی پیش اومده...

برای شروع مجدد روی دکمه زیر کلیک کنید :