تماس بگیرید

طراحی و گرافیک دیجیتال

هویت بصری دیجیتال ، صرفا معطوف به وبسایت و UI اپلیکیشن‌ها نمیشوند.هویت بصری باید یکپارچگی خاصی را در لوگو ، رنگ بندی ، لوگوتایپ ، تبلیغات و تیزرهای ویدئویی دنبال کند.

طراحی وب و تجربه کاربری

در نت بینش ، وبسایت‌هایی را طراحی میکنیم که باعث تمایز شما از رقبایتان شود.

مهمترین هدف ما در نت بینش، ایجاد وب سایت‌هایی جذاب با تجربه کاربری عالیست.طرح‌های ما همیشه بر اساس تحقیق و واکاوی موردی بازار و مخاطبان صورت میگیرد تا وبسایتی را به شما ارائه دهیم که نه تنها فوق العاده ، بلکه آسان در استفاده و قدرتمند در ارائه دسترسی به کاربران خود باشد تا نرخ اعتبار خدمات و برند شما را به حداکثر برساند.

داشتن وبسایتی که در هر اندازه ، دیوایس و ابزاری بدون هیچگونه عیب و نقصی باشد ، در جهان دیجیتال امروز امری ضروریست و تجربه کاربری را نمیتوان در حتی یکی از این بسترهای دسترسی به وبسایت نادیده گرفت ، چرا که ممکن است با خطر اعتباری برای وبسایت ، خدمات و کسب و کاری که ارائه میدهید مواجه شوید.در بخش طراحی نت بینش ، تجربه کاربری بصورت جدی بدون هیچگونه چشم پوشی و در بالاترین اولویت و درجه از اهمیت اجرایی میشود.

ما تیمی قدرتمند ، خلاق و زبده طراحی را به کار گرفته‌ایم که با تکیه بر تجربه خود شما را از ابتدا تا انتهای پروژه همراهی میکنند تا اطمینان کامل نسبت به کیفیت طراحی مدنظرتان به شما ارائه دهند.ما تمامی دیدگاه‌ها ، نقطه نظرات و بازخوردهای شما را در صداقت و شفافیت کامل ارزیابی میکنیم و سعی میکنیم به درک بهتر و پایاپایی با شما نسبت به خدمات ، برند و کسب و کاری که ارائه میدهید برسیم ، تا بتوانیم بهترین خروجی را برای پروژه شما ارائه دهیم.

طراحی وب و تجربه کاربری

کمپین‌های موازی

تبلیغات بصری مجازی و محیطی خود را ، برای تسریع در بازگشت سرمایه (ROI) یکپارچه سازی کنید.

در نت بینش ، ما میتوانیم تبلیغات قدرتمند بصری مجازی را بر اساس رنگ بندی سازمانی ، هویت برند شما و تبلیغاتی که در فضای محیطی انجام داده اید ، با بالاترین سطح کیفی طراحی و ارائه دهیم.ایجاد تبلیغات متحرک ، پروموشن ویدئوهای تبلیغاتی و آگهی‌های هدفمند بصورت HTML5 از جمله مواردیست که به شما کمک میکند تا ارتقاء هرچه بیشتر بازده تبلیغات خود را شاهد باشید و از چشم اندازی بی نظیر برای تبلیغات خود بهره مند شوید.

یکپارچکی و ایجاد توازن در تبلیغات ، باعث ایجاد حس شناختی در مخاطب برند شما میشود که زمینه ساز هویت بخشی هرچه بیشتر برند شما در ذهن مخاطب میشود.

بسترهای تبلیغاتی متفاوت ، شیوه‌های متفاوتی را برای طراحی تبلیغات نیز میطلبد.از هدفگذاری دقیق تبلیغات ، طراحی مناسب بنرهای تبلیغاتی و ویدئویی تا طراحی صفحات فرود به گونه‌ای که کاربران حداکثری را جذب محصولات و یا خدمات شما کنند ، مجموعه ای یکپارچه را از تبلیغات آنلاین در اختیار شما قرار میدهند.

تعریف خدمات آنلاین

دارایی‌های ارزشمند در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید

قدرتمندترین زمینه تعامل با مشتریان هدف و کنونی خدمات ومحصولات شما شبکه‌های اجتماعی هستند.

شبکه‌های اجتماعی ، تکیه گاه شما در امر تبلیغات هستند و نه زمین بازی فعالیت تجاری شما. چیزی که امروزه برای اکثر صاحبان مشاغل و خدمات بصورت آنلاین به اشتباه جا افتاده است ، استفاده کامل از بستر شبکه‌های اجتماعی برای فروش محصولات و ارائه خدمات میباشد که همانند بناکردن خانه‌ای در مسیل است.

تمرکز بر شبکه‌های اجتماعی ، دیدن آن بعنوان سکوی پرتابی برای تعامل بیشتر با مخاطبان حداکثریست.تبلیغات هدفمند و هوشمند در شبکه‌های اجتماعی باعث دریافت بازخوردهای مثبت و شناخت بیشتر نیاز مشتریان و مخاطبان شما خواهد شد.

هر آنچه در شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغات صرف میکنید ، دارایی‌هایی ارزشمند هستند.از کلیه المان‌هایی که برای ایجاد یک مطلب ، اشتراک گذاری یک فایل ، استوری و یا تصویر ویدئویی از خدمات و محصولات شما ، دارایی‌های تبلیغاتی شما را تشکیل میدهند.نت بینش ، سرمایه‌های بصری بی نظیری را منطبق با ارزیابی و نیازسنجی‌های اولیه برند ، خدمات و محصولات‌تان برای شما طراحی و ارائه میکند.اهمیت موضوع در اینجاست که برند شما در تمامی شبکه‌های اجتماعی روند پیشرو داشته باشد.ما میتوانیم نمایه‌های برند، مجموعه تصاویر کاور و گروهی از پست‌ها را برای استفاده شما در رسانه‌های اجتماعی در اختیارتان قرار دهیم.

طراحی ابزار ویژه شبکه‌های اجتماعی

برندینگ دیجیتال

باز طراحی و یا معرفی یک برند جدید؛ آن را با آرامش ، قدرت و خلاقیت بر اساس تخصص انجام میدهیم

اگر برند کاملا جدیدی دارید و یا قصد دارید برند فعلی خود را بروزرسانی کنید ، گروه طراحی و تجارت الکترونیک نت بینش با ارائه راهکارهای کارشناسی شده ، در ایجاد نام تجاری موثر به شما کمک میکنند.تیمی متشکل از متخصصان کسب و کار و تجارت الکترونیک ، با همکاری طراحانی خلاق و زبده کسب و کار شما را از دیگر رقبا متمایز خواهد کرد و به ارزش‌های برند شما می افزاید تا بتوانید با سهولت بیشتری با مخاطبان خود ارتباط دائمی برقرار کنید.

مجموعه‌ای از راهکارهای علمی و عملیاتی را به شما ارائه میدهیم.نیازهای شما را بصورت جزء به جزء ارزیابی میکنیم و با مشاوره و همراهی مداوم با شما ، به یک چشم انداز مشترک نسبت به اهداف کسب و کار آنلاین شما میرسیم.

رکن اصلی ما در خدمات برندینگ دیجیتال ، در نیازسنجی اولیه ، ارزیابی بازار و وضعیت رقبا و شناخت اهداف شماست.همواره تلاش میکنیم به یک نقطه مشترک با مشتریان خود دست یابیم.این نقاط مشترک ، زمینه ساز ایجاد فعالیت‌هایی با پایین ترین سطح خطا و بالاترین سطح بازدهی خواهند شد.تبلیغات ، هویت بخشی به برند ، بازاریابی محتوا و مشاوره و ارائه خدمات تولید محتوا ، صرفا بخشی از خدمات گسترده برندینگ دیجیتال قلمداد میشوند.

برندینگ دیجیتال

تصویر سازی و ایلوستریشن

خدمات خود را با استفاده از سرویس‌های طراحی ، تولید و توسعه نت بینش ، کاربردی تر و کارآمد تر کنید

نام تجاری خود را با تصویرسازی ، حیات دوباره‌ای ببخشید.از یک پروژه کامل و جامع تصویرسازی تا تصویرسازی ریزترین المان‌ها

ما میتوانیم تصاویر و نشانه‌های منحصربفردی را ایجاد کنیم که تخیل و ذهن مخاطبان را درگیر و جذب خود کند ، دپارتمان طراحی و گرافیک نت بینش در همکاری مشترک با استودیوهنرهای دیجیتال تصاویری بی نظیر و خلاقانه‌ای را برای شما خلق میکنند ، تصاویری که کاملا با برند ، کمپین ، محصولات و خدمات شما یکسان باشند.

تصویر سازی

طراحی کمپین‌های ایمیل

هدف ، انتقال کامل و دقیق پیام شما به مخاطبان هدف است.

در نت بینش ، میتوانیم قالب‌های ایمیل مارکتینگ سفارشی سازی شده و اختصاصی را برای شما طراحی و تولید کنیم ، تا علاوه بر پیوست مالکیت برند شما در آن ، تاثیر سازنده و مثبتی در معرفی خدمات ، بازاریابی و یا مبارزات تبلیغاتی‌تان داشته باشد و پیامی که قصد دارید مخاطب آن را به خوبی دریافت کند را به وی انتقال دهید.

دنیای ایمیل مارکتینگ ، زنده و پویا باقیمانده است.هرچند که ممکن است از طریق شیوه‌های متداول به نتیجه دلخواه خود دست نیافته باشید ، اما در نت بینش ، این تبلیغات بصورت هدفمند و هوشمند و دقیقا برای مخاطبان هدف بصورت حداکثری ارائه میشود.

طراحی پویا و اعتماد ساز ، باید بر اساس نوع محصولات ، خدمات و زمینه فعالیت برند شما و روانشناسی مخاطبان شما انجام شود.در نت بینش ، همانند کلیه خدمات دیگر ، در این دست از خدمات نیز پس از ارزیابی دقیق جزئیات مبداء و مقصد هدف ، طرحی به شما ارائه میشود که شما بتوانید بر آن علاوه بر امکان ویرایش ، اعمال تغییرات و بروزرسانی ، کنترل کامل نیز داشته باشید.

ایمیل مارکتینگ

مروری بر ویژگی‌ها...

 • طراحی سفارشی

  وبسایت شما توسط افرادی مجرب و کارآزموده طراحی میشود.
 • کاملا بومی

  کلیه طراحی‌ها از نقطه آغاز تا پایان بصورت بومی ارائه میشوند.
 • وبسایتهای سفارشی ساز

  ما وبسایت‌ها را از نقطه صفر طراحی میکنیم ، بدون استفاده از طرح آماده !
 • طیف وسیعی از پلتفرم‌ها

  خدمات خود را منطبق با سیستم و پلتفرم مورد استفاده شما ارائه میدهیم
 • تکنولوژی محور

  وبسایتهایی که طراحی میکنیم ، منطبق با آخرین استانداردها و تکنولوژی‌هاست.
 • مدیریت دقیق پروژه

  پروژه شما در یک برنامه مشخص زمانی و منطبق با استانداردهای مدیریت پروژه اجرا میشوند.

پیش به سوی پشتیبانی مناسب !

به روزرسانی ، امنیت ، پشتیبان گیری ، شناسایی و رفع عیب ، افزودن قابلیتهای جدید…

تیم توسعه دهندگان ما میتوانند خدمات اختصاصی ، مدیریت شده و مداومی را برای وبسایت شما ارائه دهند تا به بالاترین استاندارد ممکن در فعالیت در بستر اینترنت دست یابید.

پشتیبانی مدیریت شده؟!
پشتیبانی مدیریت شده

مـجنتو ۲

مجنتو یک سیستم‌ مدیریت محتوای متن‌باز برای وب سایت‌های تجارت الکترونیکی است. Magento 2 (M2) با استفاده از بیش از 200،000 خرده فروش آنلاین، راه حل آسان برای وب سایت تجارت الکترونیک شما را کنترل می کند، بهتر و آسان تر از همیشه.

اطلاعات بیشتر

مـجنتو

Magento یکی از پیشروترین سیستم‌های تجارت الکترونیک ساخته شده از قابلیت های منبع باز است که اجازه می دهد تا راه حل انعطاف پذیر برای وب سایت های B2B و B2C فراهم شود. به عنوان یک فروشنده آنلاین، شما کنترل کاملی از قابلیت های سبد خرید، مشاهده و انعطاف پذیری وب سایت و عملکرد کلی فروشگاه آنلاین خود دارید.

اطلاعات بیشتر

شاپیفای

شاپیفای کلیه ابزارهایی که برای کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک خود نیاز دارید را در اختیار شما قرار میدهد.نت بینش ، یکی از توسعه دهندگان رسمی شاپیفای میباشد و میتواند کلیه خدماتی که برای داشتن یک فروشگاه آنلاین جامع نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد.

اطلاعات بیشتر

Laravel

فریم ورک مورد استفاده فعلی نت بینش جهت توسعه نرم افزارها و برنامه های کاربردی تحت وب ، لاراول میباشد که طی چند سال گذشته رشد چشمگیری را شاهد بوده است و اکنون یکی از فریم ورک‌های اصلی و مطرح متن باز برای ایجاد برنامه های کاربردی مبتنی بر وب میباشد.

اطلاعات بیشتر

CodeIgniter

فریم ورک CodeIgniter ، که با توسعه و روی کار آمدن لاراول تا حدودی جای خود را به این فریم ورک داد ، یکی از قدرتمندترین فریم ورک‌های شی گرا با معماری MVC میباشد ، که تا پیش از این ، فریم ورک توسعه نرم افزارهای کاربردی تحت وب نت بینش محسوب میشد.نت بینش میتواند هر آنچه شما مبتنی بر بستر فریم ورک CodeIgniter نیاز دارید را برای شما فراهم آورد.

اطلاعات بیشتر

Zend Framework

با بیش از 240 میلیون نصب و استفاده فعال در جهان ، فریم ورک Zend یکی از قدرتمند ترین فریم ورک‌های متن باز توسعه یافته در بستر زبان PHP میباشد.Zend از معماری MVC استفاده میکند که منطق Back-End را با هنرمندی و هوشمندی مثال زدنی و قابل کنترل تر از Front-End مجزا کرده است.

این فریم ورک این امکان را برای تیم توسعه دهندگان ما ایجاد میکند تا قابلیت‌های منحصربفردی را برای پروژه های شما به مرحله تولید و توسعه برسانند.

اطلاعات بیشتر

سیستم مدیریت محتوا - جوملا

جوملا ، یکی از خوش سابقه ترین و پر استفاده ترین سیستم‌های مدیریت محتواییست که بدون شک اکثر فعالان وب با آن آشنایی کامل دارند.توسعه دهندگان ما امکانات ویژه ای برای تولید وبسایتهای پویا و قدرتمند تحت بستر جوملا ، برای شما در تمامی زمینه‌های فعالیت آماده میکنند.

اطلاعات بیشتر

ووکامرس

با بیش از 42 میلیون دانلود و استفاده ، ووکامرس قدرتمند ترین افزونه فروشگاه ساز ویژه سیستم مدیریت محتوای وردپرس میباشد.ما در نت بینش ، بسته های ویژه‌ای جهت توسعه قابلیتهای ووکامرس و طراحی پوسته‌های فروشگاهی مبتنی بر ووکارس به شما ارائه میدهیم.

اطلاعات بیشتر

سیستم مدیریت محتوا - دروپال

دروپال ، از قدرتمندترین و با قدمت ترین سیستم‌های مدیریت محتوای وبسایت میباشد ، که در عین قدرت ، دارای قابلیتهای توسعه انعطاف پذیریست که میتواند یک راه حل جامع در تولید محتوا برای پروژه وبسایت شما را ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

وردپرس

وردپرس ، یک تجربه شیرین ، قدرتمند و رایج برای ایجاد وبسایتهای پویا میباشد.شاید بتوان وردپرس را قدرتمندترین و انعطاف پذیرترین سیستم مدیریت محتوای متن باز نیز قلمداد نمود.این سیستم ، انتخاب اول نت بینش جهت طراحی و توسعه میباشد که میتوانیم راهکارهای خلاقانه‌ای را برای داشتن وبسایتی قدرتمند در اختیار شما قرار دهیم.

اطلاعات بیشتر

اپن کارت

اپن کارت ، یک سامانه فروشگاه ساز بسیار انعطاف پذیر و محبوب در بین کاربران ایران پس از ووکامرس میباشد ، سیستمی که با معماری MVC و شی گرای خود امکان تولید و توسعه قابلیتهای متفاوت را به کاربران ارائه میدهد.طراحی پوسته های قابل سفارشی سازی و در اختیار داشتن افزونه و ماژول‌های سفارشی سازی شده ، از جمله خدماتیست که توسط گروه طراحی و توسعه نت بینش به شما ارائه میشود.

اطلاعات بیشتر

ویبولتین

ویبولتین ، انجمن سازی بی رقیب ، نام آشنا و کاربرپسند بین کاربران ایرانیست.انجمن سازی که تقریبا تمامی کاربران وب فارسی با قابلیتهای آن ، نحوه استفاده و ویژگی‌های منحصر بفرد آن کاملا آشنایی دارند.هوک‌ها ، پلاگین‌ها و استایل‌ای ویژه ویبولتین را با تیم توسعه نت بینش ، منحصربفرد تر در اختیار خواهید داشت.قابلیت‌هایی کاملا سفارشی سازی شده و اختصاصی برای انجمن و تالاار گفتمان شما

اطلاعات بیشتر

MyBB

MyBB یکی از سیستم‌های انجمن ساز متن باز و رایگانیست که امکان راه اندازی آسان و ساده یک انجمن گفتگوی آنلاین را در اختیار شما قرار میدهد.تا پیش از ارائه نسخه 1.8 این انجمن ساز ، اقبال عمومی کمتری را نسبت به دیگر سیستم‌های مشابه شاهد بود ، اما پس از ریلیز نسخه 1.8 و بهبود عملکرد این سیستم ، جایگاه بهترین میان کاربران یافت.MyBB بر اساس افزونه‌ها قابل توسعه میباشد و تیم توسعه نت بینش میتواند افزونه‌های سفارشی سازی شده بر اساس نیازتان را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

اینویژن پاور برد

اینویژن پاور برد ، یا باختصار IPB ، از با قدمت ترین انجمن سازهای مبتنی بر زبان PHP و پایگاه داده MySql میباشد که این روزها رقابت تنگاتنگی از لحاظ امنیت ، امکانات ، پوسته ها و به روز تکنولوژی‌های مورد استفاده با ویبولتین دارد.توسعه افزونه ها و قابلیتهای انجمن ساز IPB , IPS و طراحی اختصاصی قالب‌های سفارشی سازی شده این انجمن ساز توسط گروه طراحی و توسعه نت بینش ، به شما امکان داشتن یک انجمن گفتگوی مبتنی بر IPB را بصورت متمایز میدهد.

اطلاعات بیشتر

PHP Nuke - نیوک

سیستم مدیریت محتوای PHP-Nuke ، سابقه‌ای طولانی و با قدمت در میان کاربران و مدیران وبسایت‌های پارسی زبان دارد.این سیستم بدلیل سهولت استفاده و درک راحت امکانات توسط کاربران ، مدت زمانی پرطرفدار ترین سیستم مدیریت محتوا در بین کاربران ایرانی آن بود.پس از مدتی ، کار توسعه آن بصورت اختصاصی توسط گروه مشهدتیم انجام شد و نسخه‌های بهبود یافته تری نسبت به نسخ قبلی ارائه شد ، اما همواره کاربران از کمبود امکاناتی همچون ماژول‌ها ، بلوک‌ها و قالب‌های استاندارد رنج میبرند.گروه توسعه و طراحی نت بینش ، تمامی نیازهای شما برای داشتن یک وبسایت قدرتمند تحت بستر این سیستم را مرتفع خواهد ساخت.

اطلاعات بیشتر

دیتالایف انجین

برای معرفی دیتالایف انجین ، باید از واژه‌هایی همچون ظریف ، انعطاف پذیر و بسیار ساده استفاده کرد.این سیستم مدیریت محتوا از خوش سابقه ترین سیستم‌های مدیریت محتواییست که در بین کاربران ایرانی نیز ، طرفداران زیادی دارد و وبسایتهای قدرتمندی نیز از این سیستم روسی استفاده میکنند.تیم پشتیبانی فارسی قدرتمندی برای این سیستم وجود دارد ، و امکان سفارشی سازی و توسعه قابلیتهای آن داشتن یک وبسایت قدرتمند را برای شما با کمترین هزینه‌ها دست یافتنی تر خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر

PHPBB

انجمن ساز PHPBB یکی دیگر از سیستم های انجمن ساز مبتنی بر زبان PHP و پایگاه داده MySql میباشد که با ارائه رایگان و کدباز کاربران بسیاری را به خود جذب کرده است.امکانات این انجمن ساز به نسبت سیستم‌های غیررایگان دیگر کمتر بوده اما بهمان میزان بدلیل کدباز بودن آن ، قابلیت توسعه گسترده ای دارد.وبسایتهای بی شماری امروزه در حال استفاده از این سیستم انجمن ساز هستند که میتوان آن را در زمره 5 انجمن ساز رایگان فعلی برشمرد.نت بینش ، میتواند کلیه پوسته های اختصاصی و پلاگین‌هایی که قصد دارید برای این انجمن ساز در اختیار داشته باشید را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

IoniC

IoniC یک کیت توسعه نرم افزار (SDK) کاملا کدباز برای تولید نرم افزارهای موبایل میباشد.این کیت توسعه ، مبتنی بر AngularJS و Apache Cordova توسعه یافته است و این امکان را در اختیار توسعه دهندگان قرار میدهد که برای تمامی بسترهای سیستم عامل‌های متفاوت هوشمند موبایل ، اقدام به تولید اپلیکیشن نمایند.طراحی UI برای استفاده در برنامه های کاربردی تولید شده در این کیت توسعه نرم افزاری و همچنین تولید اپلیکیشن در بستر این کیت از جمله خدماتیست که تیم توسعه و طراحی نت بینش در اختیار شما قرار میدهد.

اطلاعات بیشتر

WHMCS

شاید بتوان به دور از هرگونه تعصبی WHMCS را قدرتمندترین سیستم مدیریت فروش و ارتباط با مشتریان خصوصا در حوزه خدمات فروش هاست و سرور دانست.WHMCS در کنار سیستم‌های مشابه دیگری نظیر کایاکو ، هاست بیل و ... ، امکانات بیشمار و قدرتمندی را در اختیار صاحبان مشاغل خدمات اینترنتی قرار میدهد که به مدیریت بهتر این خدمات می انجامد.داشتن قالب و Template های ویژه و همچنین توسعه ماژول‌های اختصاصی و سفارشی سازی شده برای سیستم WHMCS تخصص تیم تولید و توسعه نت بینش است.

اطلاعات بیشتر

KAYAKO - کایاکو

کایاکو ، در رقابت تنگاتنگی با سیستم‌های مدیریت بر ارتباطات با مشتریان و پشتیبانی دیگری نظیر WHMCS بود و این رقابت باعث توسعه یافتگی هرچه بیشتر این سیستم و ارائه نسخه‌های شی گرا و قدرتمندی شده است.کایاکو ، امکان پشتیبانی و ایجاد یک چرخه حیات خدماتی را برای شما با آسانترین روش‌ها فراهم می آورد.اما تنوع در پوسته‌ها و همچنین تا حدودی در افزونه‌های این سامانه که اکثر آنها نیز غیررایگان میباشند ، کمی اقبال عمومی را در استفاده از این سیستم کاهش داده است.تیم تولید و توسعه نت بینش ، با تسلط و آشنایی کامل بر سامانه کایاکو ، امکان توسعه یافتگی بیشتر در افزونه‌ها و پوسته‌های اختصاصی مدنظر و مطابق با سفارش شما را در اختیارتان قرار میدهد.

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد