تماس بگیرید

طراحی وبسایت

خدمات طراحی وب استاندارد ، واکنش گرا و دوست دار موبایل در نت بینش متناسب با درخواست و سفارش مشتری ، از ابتدا تا انتها بدون استفاده از کد و قالبهای آماده صورت میگیرد.

وبسایتی منحصر بفرد ، انعطاف پذیر و زیبا داشته باشید

نت بینش ، وبسایتهایی ارائه میدهد که کاملا پویا بوده و در نهایت قدرت شاخص خواهند بود.

هر وبسایتی که طراحی میشود ، نمایانگر ارزش و هویت برند است ، پس در خلق هر وبسایت حساسیتهای خاصی را دنبال میکنیم.ما برای تعامل هرچه بیشتر با مشتریان خود زمان میگذاریم ، تا بتوانیم به یک بینش متمرکز برای رسیدن به نتایج مثبت و درک بالایی از بازار مدنظر مشتری برسیم.

ما به وبسایتهای اختصاصی و ویژه ای که برای مشتریان خود طراحی میکنیم ، افتخار میکنیم.چرا که این وبسایتها کاملا توسط نت بینش و شرکای تجاری آن ، طراحی ، تولید و به توسعه میرسند تا به بهترین نوع ممکن شما را از رقبایتان متمایز کنید.

با استفاده از آخرین تکنولوژی های پیشرفته وب، طراحان وب ما وب سایت های جذاب را ایجاد می کنند که نه تنها در بهترین کیفیت و بالاترین استانداردها هستند، بلکه یک تجربه کاربری بی نظیر را ایجاد و بهترین نتایج را تولید می کنند.

در طول فرایند ، ما تماما به نیازهای شما متمرکز میشویم ، ارزش خواسته های شماست که اهمیت و کیفیت هرچه بهتر خروجی را مشخص میکند.همکاری و همگامی با شما از ابتدای ثبت سفارش تا چرخه حیات پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش به شما ادامه دار خواهد بود.

طراحی وبسایت اختصاصی

همه جزئیات از ابتدا با بهترین کیفیت طراحی میشوند

هدف اصلی ما در نت بینش ، استفاده از قابلیتها و به کارگیری خلاقیت‌هاییست که شما را از دیگر رقبایتان متمایز کند

چیزی که در نت بینش به دنبال آن هستیم و به مشتریان خود نیز ارائه میدهیم ، ارائه وب سایت‌هایی جذاب با تجربه کاربری عالیست.این دقیقا همان چیزیست که شما نیز انتظار دارید.طرح‌های مادر ابتدا با بررسی وضعیت بازار ، تحقیق و توسعه و رسیدن به یک بینش واحد با مشتری در زمینه کسب و کار و خدماتی که قصد دارد برای آن وبسایتی راه اندازی کند صورت میگیرد بگونهی‌ای که وبسایت شما در عین قدرتمندی و فوق العاده بودن ، دسترسی آسان و راحتی را برای کاربران شما نیز فراهم کند.

داشتن یک وبسایت که بدون کوچکترین عیب و نقص در کلیه دیوایس‌ها ، صفحات نمایش مختلف ، از دسکتاپ گرفته تا تبلت و تلفن همراه ، به خوبی کار کند در دنیای دیجیتالی امروز امری کاملا ضروریست و چنانچه کاربر در هر یک از این موارد دچار کوچکترین نارضایتی شود ، دیگر به آسانی قابل به دست آوردن مجدد آن نخواهید بود.در اینجا ما آماده‌ایم که با ارائه طرح‌های واکنش گرا ، پاسخگو و مبتنی بر تجربه کاربر ( UX ) ، شما را از تجربیات بد و شکستهای گذشته رهایی بخشیم.

تیم ما متشکل از کارشناسانی با تجربه در زمینه طراحی ، تولید و توسعه میباشد که در طول پروژه تمامی نکات ، نیازسنجی‌ها و الزامات پروژه را بررسی و برای هر یک از مسائل و چالش‌ها ، راهکارهایی دقیق ارائه میدهند.ما به بازخورد صادقانه ارزش میدهیم و قصد داریم با همکاری بیشتر در محیطی دوستانه و صمیمانه به درک بهتری از فعالیت ، ارزش برند و اهداف شما برسیم تا بینش و ارزشهایی که مدنظر دارید تماما در چارچوب وبسایت‌تان به مرحله ظهور و بروز رسانیم.مهمتر از هر چیز دیگر این است که برای هر شرایط ، نیاز و کسب و کاری استراتژی خاصی را ارائه میدهیم که به بهترین نتایج ممکن دست یابیم.

طراحی تجربه کاربری

مروری بر ویژگی‌ها...

 • طراحی سفارشی

  وبسایت شما توسط افرادی مجرب و کارآزموده طراحی میشود.
 • کاملا بومی

  کلیه طراحی‌ها از نقطه آغاز تا پایان بصورت بومی ارائه میشوند.
 • وبسایتهای سفارشی ساز

  ما وبسایت‌ها را از نقطه صفر طراحی میکنیم ، بدون استفاده از طرح آماده !
 • طیف وسیعی از پلتفرم‌ها

  خدمات خود را منطبق با سیستم و پلتفرم مورد استفاده شما ارائه میدهیم
 • تکنولوژی محور

  وبسایتهایی که طراحی میکنیم ، منطبق با آخرین استانداردها و تکنولوژی‌هاست.
 • مدیریت دقیق پروژه

  پروژه شما در یک برنامه مشخص زمانی و منطبق با استانداردهای مدیریت پروژه اجرا میشوند.

برای انتخابی مناسب‌تر ، به شما کمک میکنیم !

تیم‌های تخصصی ما تسلط کامل به کلیه سیستم‌های مدیریت محتوا ، انجمن ساز ، فروشگاه ساز و پلتفرم‌ها و فریم‌ورک‌های متفاوت دارند که همین موضوع باعث میشود تا در اولین فرصت پس از نیازسنجی و بررسی درخواستهای شما ، بهترین و مناسبترین راه حل را به شما ارائه دهند تا بتوانید با انتخابی مناسب تر فعالیت خود را بهبود بخشید.

در میان سیستم‌های مدیریت محتوای متن باز رایگان ، این وردپرس است که انتخاب اصلی ماست.انعطاف پذیری ، قابلیت سفارشی سازی گسترده بر اساس نیازها و الزامات شما ، از مهمترین رویکردهای ما در این انتخاب است.همچنین برای پاسخگویی به نیازهای کوچک و متوسط خرید و فروش آنلاین و راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، ووکامرس یکی از قدرتمندترین افزونه‌های وردپرس استفاده میکنیم.

طراحی‌هایی که توسط نت بینش در حوزه وردپرس ، ووکامرس و جوملا ارائه میشوند ، کاملا انعطاف پذیر و قابل سفارشی سازی گسترده و مدیریت یکپارچه است.بنابراین هرگاه شما نیازی به تغییر در کوچکترین جزء وبسایت خود داشته باشید میتوانید به راحتی از طریق "فــریــم ورکــ‌"های ویژه نت بینش برای این دست از سیستم‌های مدیریت محتوا استفاده نمایید.

ما صرفا به وردپرس ، ووکامرس و یا جوملا بسنده نمیکنیم.تسلط تیم توسعه ما طیف گسترده ای از سیستم های مدیریت محتوا و پلتفرم‌های مختلف را در برمیگیرد ، چنانچه شما قصد داشته باشید از خدمات طراحی ، تولید و توسعه نت بینش بر روی سیستم‌های دیگری بهره مند شوید ، میتوانیم به شما اعلام کنیم که در مکان درستی قرار گرفته اید.سیستم مدیریت محتوای وبسایت شما ، بر اساس سهولت کار ، و پاسخگو بودن نسبت به انتظارات و نیاز شما در هر ابعادی که ساختار آن اجازه میدهد قابل توسعه است.کافیست فقط "انتظارات" خود را در خصوص وبسایتتان با ما در میان بگذارید.

پیش به سوی پشتیبانی مناسب !

به روزرسانی ، امنیت ، پشتیبان گیری ، شناسایی و رفع عیب ، افزودن قابلیتهای جدید…

تیم توسعه دهندگان ما میتوانند خدمات اختصاصی ، مدیریت شده و مداومی را برای وبسایت شما ارائه دهند تا به بالاترین استاندارد ممکن در فعالیت در بستر اینترنت دست یابید.

پشتیبانی مدیریت شده؟!
پشتیبانی مدیریت شده

مـجنتو ۲

مجنتو یک سیستم‌ مدیریت محتوای متن‌باز برای وب سایت‌های تجارت الکترونیکی است. Magento 2 (M2) با استفاده از بیش از 200،000 خرده فروش آنلاین، راه حل آسان برای وب سایت تجارت الکترونیک شما را کنترل می کند، بهتر و آسان تر از همیشه.

اطلاعات بیشتر

مـجنتو

Magento یکی از پیشروترین سیستم‌های تجارت الکترونیک ساخته شده از قابلیت های منبع باز است که اجازه می دهد تا راه حل انعطاف پذیر برای وب سایت های B2B و B2C فراهم شود. به عنوان یک فروشنده آنلاین، شما کنترل کاملی از قابلیت های سبد خرید، مشاهده و انعطاف پذیری وب سایت و عملکرد کلی فروشگاه آنلاین خود دارید.

اطلاعات بیشتر

شاپیفای

شاپیفای کلیه ابزارهایی که برای کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک خود نیاز دارید را در اختیار شما قرار میدهد.نت بینش ، یکی از توسعه دهندگان رسمی شاپیفای میباشد و میتواند کلیه خدماتی که برای داشتن یک فروشگاه آنلاین جامع نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد.

اطلاعات بیشتر

Laravel

فریم ورک مورد استفاده فعلی نت بینش جهت توسعه نرم افزارها و برنامه های کاربردی تحت وب ، لاراول میباشد که طی چند سال گذشته رشد چشمگیری را شاهد بوده است و اکنون یکی از فریم ورک‌های اصلی و مطرح متن باز برای ایجاد برنامه های کاربردی مبتنی بر وب میباشد.

اطلاعات بیشتر

CodeIgniter

فریم ورک CodeIgniter ، که با توسعه و روی کار آمدن لاراول تا حدودی جای خود را به این فریم ورک داد ، یکی از قدرتمندترین فریم ورک‌های شی گرا با معماری MVC میباشد ، که تا پیش از این ، فریم ورک توسعه نرم افزارهای کاربردی تحت وب نت بینش محسوب میشد.نت بینش میتواند هر آنچه شما مبتنی بر بستر فریم ورک CodeIgniter نیاز دارید را برای شما فراهم آورد.

اطلاعات بیشتر

Zend Framework

با بیش از 240 میلیون نصب و استفاده فعال در جهان ، فریم ورک Zend یکی از قدرتمند ترین فریم ورک‌های متن باز توسعه یافته در بستر زبان PHP میباشد.Zend از معماری MVC استفاده میکند که منطق Back-End را با هنرمندی و هوشمندی مثال زدنی و قابل کنترل تر از Front-End مجزا کرده است.

این فریم ورک این امکان را برای تیم توسعه دهندگان ما ایجاد میکند تا قابلیت‌های منحصربفردی را برای پروژه های شما به مرحله تولید و توسعه برسانند.

اطلاعات بیشتر

سیستم مدیریت محتوا - جوملا

جوملا ، یکی از خوش سابقه ترین و پر استفاده ترین سیستم‌های مدیریت محتواییست که بدون شک اکثر فعالان وب با آن آشنایی کامل دارند.توسعه دهندگان ما امکانات ویژه ای برای تولید وبسایتهای پویا و قدرتمند تحت بستر جوملا ، برای شما در تمامی زمینه‌های فعالیت آماده میکنند.

اطلاعات بیشتر

ووکامرس

با بیش از 42 میلیون دانلود و استفاده ، ووکامرس قدرتمند ترین افزونه فروشگاه ساز ویژه سیستم مدیریت محتوای وردپرس میباشد.ما در نت بینش ، بسته های ویژه‌ای جهت توسعه قابلیتهای ووکامرس و طراحی پوسته‌های فروشگاهی مبتنی بر ووکارس به شما ارائه میدهیم.

اطلاعات بیشتر

سیستم مدیریت محتوا - دروپال

دروپال ، از قدرتمندترین و با قدمت ترین سیستم‌های مدیریت محتوای وبسایت میباشد ، که در عین قدرت ، دارای قابلیتهای توسعه انعطاف پذیریست که میتواند یک راه حل جامع در تولید محتوا برای پروژه وبسایت شما را ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

وردپرس

وردپرس ، یک تجربه شیرین ، قدرتمند و رایج برای ایجاد وبسایتهای پویا میباشد.شاید بتوان وردپرس را قدرتمندترین و انعطاف پذیرترین سیستم مدیریت محتوای متن باز نیز قلمداد نمود.این سیستم ، انتخاب اول نت بینش جهت طراحی و توسعه میباشد که میتوانیم راهکارهای خلاقانه‌ای را برای داشتن وبسایتی قدرتمند در اختیار شما قرار دهیم.

اطلاعات بیشتر

اپن کارت

اپن کارت ، یک سامانه فروشگاه ساز بسیار انعطاف پذیر و محبوب در بین کاربران ایران پس از ووکامرس میباشد ، سیستمی که با معماری MVC و شی گرای خود امکان تولید و توسعه قابلیتهای متفاوت را به کاربران ارائه میدهد.طراحی پوسته های قابل سفارشی سازی و در اختیار داشتن افزونه و ماژول‌های سفارشی سازی شده ، از جمله خدماتیست که توسط گروه طراحی و توسعه نت بینش به شما ارائه میشود.

اطلاعات بیشتر

ویبولتین

ویبولتین ، انجمن سازی بی رقیب ، نام آشنا و کاربرپسند بین کاربران ایرانیست.انجمن سازی که تقریبا تمامی کاربران وب فارسی با قابلیتهای آن ، نحوه استفاده و ویژگی‌های منحصر بفرد آن کاملا آشنایی دارند.هوک‌ها ، پلاگین‌ها و استایل‌ای ویژه ویبولتین را با تیم توسعه نت بینش ، منحصربفرد تر در اختیار خواهید داشت.قابلیت‌هایی کاملا سفارشی سازی شده و اختصاصی برای انجمن و تالاار گفتمان شما

اطلاعات بیشتر

MyBB

MyBB یکی از سیستم‌های انجمن ساز متن باز و رایگانیست که امکان راه اندازی آسان و ساده یک انجمن گفتگوی آنلاین را در اختیار شما قرار میدهد.تا پیش از ارائه نسخه 1.8 این انجمن ساز ، اقبال عمومی کمتری را نسبت به دیگر سیستم‌های مشابه شاهد بود ، اما پس از ریلیز نسخه 1.8 و بهبود عملکرد این سیستم ، جایگاه بهترین میان کاربران یافت.MyBB بر اساس افزونه‌ها قابل توسعه میباشد و تیم توسعه نت بینش میتواند افزونه‌های سفارشی سازی شده بر اساس نیازتان را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

اینویژن پاور برد

اینویژن پاور برد ، یا باختصار IPB ، از با قدمت ترین انجمن سازهای مبتنی بر زبان PHP و پایگاه داده MySql میباشد که این روزها رقابت تنگاتنگی از لحاظ امنیت ، امکانات ، پوسته ها و به روز تکنولوژی‌های مورد استفاده با ویبولتین دارد.توسعه افزونه ها و قابلیتهای انجمن ساز IPB , IPS و طراحی اختصاصی قالب‌های سفارشی سازی شده این انجمن ساز توسط گروه طراحی و توسعه نت بینش ، به شما امکان داشتن یک انجمن گفتگوی مبتنی بر IPB را بصورت متمایز میدهد.

اطلاعات بیشتر

PHP Nuke - نیوک

سیستم مدیریت محتوای PHP-Nuke ، سابقه‌ای طولانی و با قدمت در میان کاربران و مدیران وبسایت‌های پارسی زبان دارد.این سیستم بدلیل سهولت استفاده و درک راحت امکانات توسط کاربران ، مدت زمانی پرطرفدار ترین سیستم مدیریت محتوا در بین کاربران ایرانی آن بود.پس از مدتی ، کار توسعه آن بصورت اختصاصی توسط گروه مشهدتیم انجام شد و نسخه‌های بهبود یافته تری نسبت به نسخ قبلی ارائه شد ، اما همواره کاربران از کمبود امکاناتی همچون ماژول‌ها ، بلوک‌ها و قالب‌های استاندارد رنج میبرند.گروه توسعه و طراحی نت بینش ، تمامی نیازهای شما برای داشتن یک وبسایت قدرتمند تحت بستر این سیستم را مرتفع خواهد ساخت.

اطلاعات بیشتر

دیتالایف انجین

برای معرفی دیتالایف انجین ، باید از واژه‌هایی همچون ظریف ، انعطاف پذیر و بسیار ساده استفاده کرد.این سیستم مدیریت محتوا از خوش سابقه ترین سیستم‌های مدیریت محتواییست که در بین کاربران ایرانی نیز ، طرفداران زیادی دارد و وبسایتهای قدرتمندی نیز از این سیستم روسی استفاده میکنند.تیم پشتیبانی فارسی قدرتمندی برای این سیستم وجود دارد ، و امکان سفارشی سازی و توسعه قابلیتهای آن داشتن یک وبسایت قدرتمند را برای شما با کمترین هزینه‌ها دست یافتنی تر خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر

PHPBB

انجمن ساز PHPBB یکی دیگر از سیستم های انجمن ساز مبتنی بر زبان PHP و پایگاه داده MySql میباشد که با ارائه رایگان و کدباز کاربران بسیاری را به خود جذب کرده است.امکانات این انجمن ساز به نسبت سیستم‌های غیررایگان دیگر کمتر بوده اما بهمان میزان بدلیل کدباز بودن آن ، قابلیت توسعه گسترده ای دارد.وبسایتهای بی شماری امروزه در حال استفاده از این سیستم انجمن ساز هستند که میتوان آن را در زمره 5 انجمن ساز رایگان فعلی برشمرد.نت بینش ، میتواند کلیه پوسته های اختصاصی و پلاگین‌هایی که قصد دارید برای این انجمن ساز در اختیار داشته باشید را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

IoniC

IoniC یک کیت توسعه نرم افزار (SDK) کاملا کدباز برای تولید نرم افزارهای موبایل میباشد.این کیت توسعه ، مبتنی بر AngularJS و Apache Cordova توسعه یافته است و این امکان را در اختیار توسعه دهندگان قرار میدهد که برای تمامی بسترهای سیستم عامل‌های متفاوت هوشمند موبایل ، اقدام به تولید اپلیکیشن نمایند.طراحی UI برای استفاده در برنامه های کاربردی تولید شده در این کیت توسعه نرم افزاری و همچنین تولید اپلیکیشن در بستر این کیت از جمله خدماتیست که تیم توسعه و طراحی نت بینش در اختیار شما قرار میدهد.

اطلاعات بیشتر

WHMCS

شاید بتوان به دور از هرگونه تعصبی WHMCS را قدرتمندترین سیستم مدیریت فروش و ارتباط با مشتریان خصوصا در حوزه خدمات فروش هاست و سرور دانست.WHMCS در کنار سیستم‌های مشابه دیگری نظیر کایاکو ، هاست بیل و ... ، امکانات بیشمار و قدرتمندی را در اختیار صاحبان مشاغل خدمات اینترنتی قرار میدهد که به مدیریت بهتر این خدمات می انجامد.داشتن قالب و Template های ویژه و همچنین توسعه ماژول‌های اختصاصی و سفارشی سازی شده برای سیستم WHMCS تخصص تیم تولید و توسعه نت بینش است.

اطلاعات بیشتر

KAYAKO - کایاکو

کایاکو ، در رقابت تنگاتنگی با سیستم‌های مدیریت بر ارتباطات با مشتریان و پشتیبانی دیگری نظیر WHMCS بود و این رقابت باعث توسعه یافتگی هرچه بیشتر این سیستم و ارائه نسخه‌های شی گرا و قدرتمندی شده است.کایاکو ، امکان پشتیبانی و ایجاد یک چرخه حیات خدماتی را برای شما با آسانترین روش‌ها فراهم می آورد.اما تنوع در پوسته‌ها و همچنین تا حدودی در افزونه‌های این سامانه که اکثر آنها نیز غیررایگان میباشند ، کمی اقبال عمومی را در استفاده از این سیستم کاهش داده است.تیم تولید و توسعه نت بینش ، با تسلط و آشنایی کامل بر سامانه کایاکو ، امکان توسعه یافتگی بیشتر در افزونه‌ها و پوسته‌های اختصاصی مدنظر و مطابق با سفارش شما را در اختیارتان قرار میدهد.

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد