تماس بگیرید

بازاریابی ایمیل

بازاریابی ایمیل ، ابزاری ضروری برای تجارت الکترونیک و کسب و کارهای در حال توسعه است.ما در نت بینش بصورت هدفمند ، مشخص و بر اساس اطلاعاتی که از مشتریان و محصولات شما بدست می آوریم ، این خدمات را بصورت هوشمند در اختیار شما قرار میدهیم.

یک ایمیل مارکتینگ موثر و هدفمند !

بازاریابی ایمیل ( E-mail Marketing ) یک ابزار لازم و ضروری در فرایند بازاریابی آنلاین است که بصورت خاصی در ایجاد وفاداری و اعتماد به برند نقش خود را ایفا میکند.

البته شرط اصلی موفقیت در یک کمپین ایمیل مارکتینگ موفق، استفاده از ظرفیت‌های مناسب و صحیح، شناخت علائق کاربران و داشن یک برنامه ریزی صحیح و اصولی میباشد که اگر به هر نحوی خارج از این چارچوب بازاریابی ایمیل صورت گیرد، نه تنها باعث کاهش وفاداری و اعتبار برند در مخاطب میشود، بلکه ممکن است تجربه بد و تلخی از برند شما در ذهن مخاطب نیز ایجاد کند.

استفاده از پست الکترونیک امروزه دیگر امری متداول و طبیعی در زندگی افراد است و جای تعجب نیست که به این آمار اشاره کنیم که در بازاریابی ایمیلی شما تا 40 برابر سرمایه اولیه خود برای کمپین‌های ایمیل مارکتینگ شاهد بازگشت سرمایه خواهید بود.این شیوه از بازاریابی، سریع تر از شیوه‌های دیگر، ارزان تر و بسیار تاثیرگذار تر است و دلیل بر عدم استفاده از این شیوه، عملا "وجود" ندارد.

برای داشتن یک کمپین بازاریابی ایمیلی موفق، تنها نیاز به داشتن یک استراتژی مشخص متکی بر برنامه ریزی تحقیقی دارید.دوره‌ای که ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی به هزاران هزاران نفر در سراسر جهان انجام میشد، "دیگر گذشته است".امروز اگر برنامه مشخصی در ایمیل مارکتینگ نداشته باشید، عملا تاثیرات منفی آن را در سایر تبلیغات و بازاریابی‌های دیجیتال دیگر خود نیز شاهد خواهید بود.شما نیاز دارید تا محتوای مناسب، سریع الوصول و تاثیرگذاری را، برای دقیق‌ترین مخاطب خود که با محتوای ایمیل شما مرتبط باشد، ارسال کنید و تمامی این مراحل نیازمند رسیدن به شناخت دوجانبه‌ای از محصول-خدمات و کاربر-مخاطب است.

کاری که ما انجام "نمیدهیم"، انجام دادن یک فرایند برای چند برند است.هرچند این برندها در یک زمینه شغلی و خدماتی نیز تعریف شوند، تکرار یک فرایند و یک فرم محتوایی امری متضرر است که تجربه کرده‌ایم.موثرترین کمپین‌های ایمیل مارکتینگ، بر روی مخاطبانی که مرتبط با برند و خدمات-محصولات شما هستند تعریف میشوند.

جمع آوری مخاطب اصلی

یک کمپین بازاریابی مستقیم ایمیل، بدون داشتن فهرستی مناسب از مخاطبین مناسب و اصلی برای ارسال محتوا، عملا "هیچ" است.در بازاریابی مستقیم ایمیلی، مهم در داشتن اطلاعات و فهرستی از مشترکینی است که بصورت مستقیم با برند و فعالیت آنلاین شما مرتبط هستند.بنابر این ما برای کمپین‌های مستقیم ایمیل مارکتینگ، هیچگونه ارسال انبوه بی برنامه و بدون هدف مشخص در انتخاب کاربران نخواهیم داشت و هزینه‌ای نیز بابت دریافت‌های انبوه به نشانی‌هایی که هیچ تضمینی در بازتاب آن‌ها وجود ندارد را به شما تحمیل نمیکنیم.اما سوال : این اطلاعات و ایمیل‌های هدفگذاری و مشخص شده را چگونه بدست بیاوریم؟! نگران نباشید.

اساس کار ما در این مرحله، تولید سرنخ‌های جدید برای برند و محصول-خدمات شماست، بدین معنا که میتوانیم به شما کمک کنیم تا به یک پایگاه داده از مخاطبین اصلی که به کمپین بازاریابی ایمیلی شما پاسخ و واکنش مثبت نشان دهند، برسید.این کار نه تنها باعث میشود که بازاریابی ایمیل شما موثرتر و دقیق تر باشد، بلکه به شما کمک خواهد کرد که یک بانک اطلاعاتی مناسب از افرادی که با برند و محصول شما ارتباط برقرار کرده‌اند داشته باشید.

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد