تماس بگیرید

استراتژی دیجیتال

داشتن یک استراتژی دیجیتالی مشخص و قدرتمند ، پایه و اساس موفقیت در چشم انداز دیجیتالی امروز است.ما از داده ها و تحلیل‌ها برای ایجاد استراتژی‌های مناسب کسب و کار و اهداف شما استفاده میکنیم.

نمیدانید از کجا شروع کنید؟ مشکلی نیست !

با انجام فرایند تحقیق ، پژوهش و اکتشاف ، ما شما را همراهی میکنیم تا به استراتژی خاص خود دست یابید.

این فرایند به شما این تضمین را میدهد که با تحقیق و تجزیه و تحلیل انبوه داده‌ها ، هیچ مشتری بالقوه‌یا را از دست ندهید.فرایندی که ما انجام میدهیم شامل پرداخت به جزئیات اطلاعات ، تطبیق آن با قابلیت‌های وبسایت و لیستی از مواردیست که کسب و کار و تجارت آنلاین شما را تحت تاثیر قرار میدهد.این پروسه بصورت 12 ماهه با برنامه ریزی زمانی دقیق و مدیریت شده بر اساس پلتفرم مورد استفاده شما انجام میپذیرد تا به خروجی عالی و نتیجه مناسب خود دست یابید.

راهکارهایی که ما به شما ارائه میدهیم ، پیش از هر چیز با تحلیل داده‌ها و رفتارشناسی مخاطبان مدنظر برای کسب و کارتان انجام میشود و طی بررسی این موارد با شما تعامل بیشتری خواهیم داشت تا به یک نقطه دیدگاه مشترک در هدفگذاری و تعیین استراتژی مناسب فعالیت تجاری آنلاین برسید.

استراتژی دیجیتال چه اهمیتی دارد؟

 • احتمال از دست دادن اطلاعات ارزشمند

  ممکن است در تحقیقات جامعی که برای بازاریابی تجارت آنلاین خود میکنید انبوهی از اطلاعات ارزشمند را از دست بدهید.اطلاعاتی که با استفاده صحیح از آن میتواند راندمان کسب و کار شما را ارتقاء بخشد و تحلیل و به کارگیری ثمربخش این اطلاعات کاریست که استراتژی دیجیتال آن را تضمین میکند.
 • تعیین مسئولیت‌ها و نقش‌ها

  ما به درک کاملی از کسب و کار ، تیم شما و شرکای‌تان میرسیم و نقش‌ها و مسئولیت‌های مشخصی را تعریف میکنیم تا یک رویکرد همکاری تضیمن شده و مناسب را برای پیشبرد استراتژی دیجیتال ویژه کسب و کار شما ارائه دهیم.
 • شفافیت در اهداف و شاخص عملکرد کلیدی (KPI)

  در یک استراتژی دیجیتال ، اهداف و چشم اندازهایی که قصد داریم به آن دست یابیم را بصورت دقیق و با جزئیات تعریف میکنیم.کلیه نکات کلیدی از استانداردسازی محتوا تا بهینه سازی نرخ تبدیل در یک برنامه ریزی زمانی مشخص جهت دست یابی به بهترین نتیجه ، گنجانده میشوند.
 • ارائه برنامه عملی

  اسناد و برنامه استراتژی دیجیتال در نت بینش، روشن و شفاف به مشتری ارائه میشود.تعامل اجرای این برنامه‌ها بین تیم اجرایی شما و پشتیبانی متخصصان نت بینش ، تضمین عملیاتی شدن استراتژی تعیین شده را در اختیار میگذارد.برنامه‌ای با تعامل مشترک و روند پیش رونده مداوم.
 • اطلاع از پروسه و روند تحقیقات

  با استناد به استراتژی‌های دیجیتال ، ما از پروژه‌های تحقیقاتی اطمینان حاصل میکنیم که کلیه اعضای تیم استراتژی دیجیتال بخوبی با دلیل طراحی یک صفحه خاص و یا استفاده از یک پلتفرم تبلیغاتی آشنایی و آگاهی دارند.
 • اجرا توسط کارشناسان !

  اگر تصمیم داشته باشید که کلیه پروسه استراتژی دیجیتال مطلقا توسط نت بینش اجرایی شود ، ما این اطمینان را به شما میدهیم که کلیه فرایند طراحی ، تولید و توسعه ، بازاریابی و تعین استراتژی ، تحقیقات و ارزیابی با دقت کامل توسط گروهی از متخصصین زبده و کارآزموده عملیاتی خواهد شد.

در انبوه اطلاعات غرق نشوید !

مسئله با اهمیت در اینجا ، انبوهی از اطلاعات است که اغلب به درستی از آن استفاده نمیشود و یا بسیاری از آن‌ها نادیده گرفته میشوند ، چرا که شیوه تجزیه و تحلیل و ایجاد یک نقشه راه مبتنی بر اطلاعات امری تخصصی‌ است.استراتژی‌های دیجیتال در نت بینش ، منطبق با کسب و کار شما تعیین تعریف میشوند.این استراتژی‌ها میتواند شامل مواردی همچون پیشنهاداتی در شیوه تولید محتوا ، بهبود و استانداردسازی وبسایت ، نقشه وبسایت و راهنماهای کاربری در وبسایتو همچنین ارائه یک تقویم زمان بندی 12 ماهه بازاریابی با هدفی مشخص و روندی خلاقانه باشد.

تیم ما با واقعیت‌ها سر و کار دارد.واقعیت‌هایی که با مشارکت و تعامل با شما ، تجزیه و تحلیل داده‌ها و اطلاعات ، نیازسنجی‌ها و شناخت نقاط قوت و ضعف فراند کسب و کار آنلاین شما به دست می آوریم باعث ایجاد یک استراتژی مشخص و ویژه کسب و کار شما خواهد شد.

۳۹%

از بازاریابان ، استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را موثر نمیدانند !

( بر اساس گزارش‌های هاب‌اسپات - ۱۳۹۶ )

۴۹%

از بازاریابان دیجیتال ، به نداشتن یک نقشه راه شفاف و کاربردی برای استراتژی بازاریابی خود اعتراف میکنند !

( بر اساس گزارش‌های هاب‌اسپات - ۱۳۹۶ )

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد