تماس بگیرید

همکاری با ما

همواره منتظر همکاری با شما هستیم.شما میتوانید بر مبنای فعالیت و شرایط خود از میان سه برنامه مدون با نت بینش همکار شوید !

آماده همکاری با شما هستیم

ما در نت‌بینش، آماده‌ایم تا با کلیه گروه‌ها و شرکت‌های مرتبط با زمینه فعالیت و خدماتی خود، همکاری داشته باشیم.این همکاری بر پایه برنامه‌ای جامع و مدون است که بر اساس برد متقابل بنا شده است.در سه حالت کلی، امکان همکاری برای کلیه افراد فراهم شده است.

بر اساس این برنامه همکاری، شما میتوانید خدمات نت بینش را در چارچوب فعالیت و نام برند خود به مشتریان خود ارائه دهید و نت بینش فقط در پشت پرده انجام پروژه قرار میگیرد ، این شیوه خدمات که در اصطلاح White-label تلقی میشود، به شما این امکان را میدهد که در کنار کلیه خدماتی که به مشتریان خود ارائه میدهید، خدمات نت بینش را نیز با نام و عنوان خود ارائه دهید.با این تفاوت که کلیه فرایند چرخه حیات خدمات بر عهده شما خواهد بود.

نوع دیگری از برنامه همکاری نت بینش، بصورت همکاری مشارکتی استراتژیک میباشد.در این شیوه، امکان مشارکت در تولید و توسعه پروژه‌های با اولویت بالا فراهم خواهد بود.همکاری در تولید و توسعه محصولات تحت وب و یا طراحی و پیاده سازی قسمت و یا بخشی از یک محصول آنلاین و تحت وب، در چارچوب این شیوه همکاری ارائه میشود.

در نوعی دیگر از برنامه همکاری نت بینش، شما میتواند با داشتن و یا بدون داشتن وبسایت و یا فعالیتی مرتبط، بصورت واسطه بازاریابی عمل نموده و صرف معرفی مشتری به نت بینش، از پورسانت مشخصی بهره مند گردید.این شیوه، فراگیرترین برنامه همکاری با نت بینش میباشد که محدودیتی در اجرای آن وجود ندارد و تمامی افراد میتوانند نسبت به این عمل اقدام نمایند.

 

همکاری بعنوان بازاریاب

این شیوه از همکاری، همانطور که در فوق نیز به آن اشاره شد بر پایه معرفی مشتری به سیستم فروش نت بینش عمل میکند.شما در ازای معرفی هر مشتری "جدید" به سیستم فروش و ثبت سفارش نت بینش، درصد مشخصی بر مبنای درجه کاربری بازاریابی خود دریافت میکنید.درجه کاربری بازاریابی بر مبنای مدت زمان و گستردگی شیوه بازاریابی آنلاین شما و همچنین با تکیه بر تعداد افراد معرفی شده به نت بینش، ارتقاء پیدا میکند.این شیوه هم اکنون توسط افراد بسیاری در حال انجام و استفاده میباشد.

همکاری پایاپای

در برنامه همکاری پایاپای، شما بر مبنای پروژه و خدماتی که اکنون در حال انجام آن برای مشتریان خود هستید، میتوانید از ظرفیت‌های تخصصی و زیرساختی نت بینش استفاده نمایید.در این شیوه از همکاری ما با شما در تولید، توسعه، اجرا و استقرار پروژه‌های تحت وب با هر مقیاس و گستردگی همکاری مشارکتی خواهیم داشت.این شیوه مناسب برای گروه‌ها و شرکت‌هاییست که در زمینه خدماتی نت بینش فعالیت میکنند و بنا به هر دلیلی ممکن است نیاز به مشارکت در قسمتی از پروژه و یا در کل مسیر اجرایی پروژه داشته باشند.

مشارکت ویژه

تعریف این نوع از برنامه مشارکتی در یک جمله میتواند اینگونه باشد " خدمات عمومی نت بینش را با نام خود به مشتریان خود ارائه دهید"! این شیوه از همکاری، با ارزیابی کامل کسب و کار شما توسط کارشناسان نت بینش قابل انجام میباشد.چنانچه شرایط لازم و امتیازهای مدنظر را کسب نمایید، قادر خواهید بود با نت بینش بصورت استراتژیک و ویژه همکاری داشته باشید.بنابر این شما قادر خواهید بود تا صرفا "خدمات عمومی" به استثناء خدمات تولید و توسعه سفارشی محصول را، در وبسایت و مجموعه خود به مشتریان خود و با نام خود ارائه دهید و صرفا نت بینش، وظیفه اجراء آن را بر عهده خواهد داشت.لازم بذکر است که کلیه اشخاص و شرکت‌ها و گروه‌هایی که شیوه همکاری مشارکت ویژه با نت بینش دارند، پس از عقد قراردادهای تفاهم نامه همکاری، نام آن‌ها در بخش همکاران نت بینش جهت راستی آزمایی درج خواهد شد.

همکاران و شرکای ما

با همکاران و شرکای تجاری فعلی نت بینش آشنا شوید.

همکاران ما

کپی به کلیپ بورد