تماس بگیرید

مسئولیت‌های اجتماعی

مسئولیتهای اجتماعی نت بینش

ایده‌های خلاقانه برای جهانی که در آن زندگی میکنیم

ردپای ما در جامعه و محیط زیست، اهمیت دارد.

ما در نت بینش، ارزش‌ها و اصولی که برای محیط زیست و جامعه‌ای که در آن زندگی و فعالیت میکنیم را با اهدافی داده-محور برای هر زمینه‌ای از مشاغل و کسب و کارها تعین کردیم تا میزان هزینه بری فرایندها، مصرف انرژی و منابع سازمانی را کاهش داده و به شاخص قابل توجهی از سرفه جویی دست پیدا کنند.در نت بینش، با وجود تیمی متخصص، زبده و در حال رشد متعهدیم که راهکارهایی را برای فعالیت‌های خود ارائه دهیم که برای عموم افراد نیز دارای منفعت جمعی باشد.

دیجیتالی شدن استاندارد و اصولی، اولین کمکی‌ست که به مشتریان خود میکنیم.تمامی فرایند خود در دریافت و جذب سفارشات، ارائه گزارش‌ها، خدمات پس از فروش و چرخه حیات محصول را در بالاترین درصد آن بصورت دیجیتالی نگه داشته‌ایم تا به مشتریان خود هزینه‌های متفرقه ناشی از روند معاملات و فعالیت‌های سنتی را تحمیل نکنیم.

 

درصدی مشخص از زمان و درآمدما، برای حمایت از انجمن‌ها و موسسات

ما به حضور در میان افراد و گروه‌هایی که تحت چارچوب قوانین کشور، فعالیت‌های نوع دوستانه و حمایتی میکنند، علاقمندیم.

ما با اشتیاقی فراوان در هر دوره 3 ماه یکبار، با موسسات خیریه، مدارس محلی، گروه‌های مشارکت اجتماعی و حمایتی، زمانی مشخص را برای همراهی با آنها تخصیص میدهیم.ما به دنبال پرداختن به موضوعات و مواردی هستیم که دنیای فناوری با آن مواجه است و بنابر این درصد مشخصی از وقت تیم خود را برای انجام فعالیت‌های داوطلبانه، ارائه کمک و راهنمایی به موسسات خیریه آموزشی و محلی اختصاص میدهیم.

نت بینش، که تحت نظارت گروه فناوری اطلاعات ایلیانت میباشد، هر ساله متعهد به پرداخت 1% از درآمد خود به بنیادهای حماتی، موسسات خیریه و فعالیت‌های عام المنفعه میباشد.

مسیر رشد مداوم تیم نت بینش

اولویت اصلی بر بهبود رفاه، حقوق و وضعیت تیم نت بیش است.

به نیروهای انسانی خود که سرمایه اصلی ما هستند، متکی هستیم و برای بهبود وضعیت کسب و کار، ارتقاء جایگاه شغلی و سطح درآمدی، ارتقاء سطح علمی و تجربه‌ای نیروهای انسانی خود با برنامه‌ای مشخص و اولویت بالایی تلاش میکنیم.

باور ما این است که برای احقاق اهداف نوع دوستانه خود، نیازمند تیمی منسجم، شادمان و در حال پیشرفت مداوم هستیم.

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد