تماس بگیرید

فرصت‌های شغلی

به خانواده در حال گسترش نت بینش بپیوندید.

#نت_بینش

جذب نیروی متخصص

اگر فردی خلاق، متخصص و یا دارای ایده‌های کاری خاص هستید، شاید یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای فعالیت، همین‌جا باشد ! ما در نت بینش، به دنبال افرادی هستیم که خلاق، متخصص و کارآمد بوده و سطح مسئولیت پذیری بسیار بالایی داشته باشد.

 

بازاریاب / اپراتور فروش

تهران
تمام وقت

متقاضی مورد نظر ما برای این حیطه کاری، باید فردی با ظاهر موجه، مسلط به گفتار و دارای سطح روابط عمومی بسیار بالا، آشنا به تکنیک‌های فروش و زبان بدن، آشنایی قابل قبول با مباحث وب و اینترنت، میباشد.محدودیت سنی از حداقل 20 سال تا حداکثر 35 سال.اطلاعات بیشتر در پورتال استخدامی ایلیانت درج شده است.

طراح و توسعه دهنده وب / FrontEnd

تهران
تمام وقت

طراح و توسعه دهنده وب با تسلط نسبی بر سیستم‌های مدیریت محتوا به ویژه وردپرس، جوملا و سیستم‌های انجمن ساز نظیر Invision.تسلط کامل به زبان برنامه نویسی PHP و پایگاه داده MySql، آشنا با فریم‌ورک‌ها، آشنا با مفاهیم گیت هاب و روند اجرایی پروژه‌های طراحی وب.دارای روحیه کار تیمی بالا.جهت مشاهده شرایط و خصوصیات بیشتر به پورتال استخدامی ایلیانت مراجعه نمایید.

تولید کننده محتوا / Copywriter

تهران
تمام وقت | حضوری و غیرحضوری ریموت

جایگاه تولید محتوا در نت بینش، بسیار حایز اهمیت میباشد و منتخبین ما از بین افراد زبده و کارآمد خواهند بود.متقاضی این جایگاه باید تسلط بالایی به زبان انگلیسی، و همچنین تسلط نسبی به زبان ثالث دیگر با اولویت عربی، روسی و آلمانی داشته باشد و با اصول و قواعد نگارشی تحت وب آشنایی کامل داشته باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر، لطفا پورتال استخدامی ایلیانت را مشاهده نمایید.

آژانس و یا موسسه کاریابی دارید؟

نیروهای انسانی در نت بینش، ارزشمندترین سرمایه‌های ما هستند.ما نیروهای متخصص مورد نیاز خود را، بصورت مستقیم جذب و انتخاب میکنیم تا بتوانیم از بدو همکاری با شناختی کامل شروع کنیم و سفارش جذب و استخدام نیرو از هیچ مرجعی را بدون درخواست اولیه و مستقیم فرد متقاضی انجام نمیدهیم.لطفا به این موضوع دقت نمایید.

چنانچه نیروی کار مورد نیاز ما در سیستم اطلاعاتی موسسه کاریابی شما موجود است، لطفا پیش از هرگونه اقدامی، مراتب برقراری همکاری در این زمینه را با ما از طریق فرم تماس در میان بگذارید. ما به هیچگونه درخواستی که از قبل هماهنگ نشده باشد، پاسخگو نخواهیم بود.

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد