تماس بگیرید

پشتیبانی مدیریت شده

آسودگی خاطر هرچه بیشتری را با پشتیبانی مدیریت شده فنی و تخصصی نت بینش تجربه کنید.خدمات پشتیبانی مدیریت شده نت بینش ، امکان بررسی ، مانیتورینگ و رفع معایب وبسایت در زمان بندیهای متفاوت را در اختیار شما قرار میدهد.

برترین وبسایت‌ها تا ابد ماندگار نیستند

دنیای توسعه وب به سرعت در حال حرکت است ، موفقیت برای هیچ وبسایتی دائمی و ثابت نیست.

برای حفظ نیازهای مخاطبان خود و همگامی با جدیدترین استانداردهای فناوری ، وبسایت شما باید یک پایگاه در حال تحول باشد ، وبسایتی که فاقد تحول منطبق با استانداردهای روز جهان ، تکنولوژی و وب باشد ، پایدار نخواهد ماند ، هرچند که شما هزینه‌های گزافی را برای راه اندازی آن ممکن است متقبل شده باشید و زحمات زیادی را برای پویایی و جذب مخاطب آن متحمل شده باشید.

وبسایت شما ، تا زمانی موفق است که همگام و مطابق با جدیدترین دستاوردهای فناوری باشد.در غیر اینصورت محکوم به سقوط و افول است.تیم توسعه ما متشکل از افرادی متخصص و مجرب در حوزه توسعه وب میتواند به مدیریت برنامه ریزی شده و دقیق برای پیشرفت وبسایت شما بصورت مداوم کمک کند.

خدمات پشتیبانی مدیریت شده وبسایت در نت بینش ، طیف گسترده‌ای از خدمات و قابلیت‌ها را شامل میشود ، از مانیتورینگ دائمی ، انجام اصلاحات بر روی وبسایت ، تعمیر و نگهداری ، تا توسعه صفحات و محتوای تولید شده در وبسایت ، مطابق با نیازهای روز آن.مجموعه‌ای از خدمات که در بالاترین سطح استاندارد به شما ارائه میشود و به روز بودن و در دسترس بودن وبسایت را بیش از پیش فراهم میسازد.

مدیریت وبسایت

چگونگی پشتیبانی مدیریت شده

نت بینش ، یک گروه خدمات جامع پشتیبانی مدیریت شده را به نحوی که بیشترین نفع و بازده را برای مشتریان اختصاص دهد به شما ارائه میدهد.

پشتیبانی مدیریت شده وبسایت ، از پشتیبان گیری فایل‌ها و اطلاعات ، بروزرسانی‌های امنیتی برحسب سیستم مورد استفاده ، شناسایی نقاط ضعف در وبسایت ، استانداردسازی خروجی محتوای وبسایت تا توسعه ویژگی‌های جدید را شامل میشود.ما همچنین میتوانیم ایده‌هایی برای افزایش اطمینان شما نسبت به تکامل وبسایت با تمرکز بر کیفیت خروجی به شما ارائه دهیم.ایده‌هایی در حوزه‌های مختلف

برای بهبود هرچه بیشتر عملکرد ، روند اصلی کار ما میتواند تا حد زیادی به بازاریابی منطبق با تحولات جدید ، اجرای آزمون‌های CRO ، اجرای عملیات مانیتورینگ ، بکارگیری راهکارهای مناسب جهت تعامل بیشتر با مخاطب ، کمک نماید.تلاش ما بر این است تا شما را با یک رویکرد مثبت و پیشرفت محور مواجه سازیم و همواره بهترین روش‌ها را برای به ثمر رساندن درخواستها و نیازهای شما به کار میگیریم.

شیوه پشتیبانی وبسایت

رفع مشکلات و پشتیبانی فنی

وبسایت شما ، شباهت زیادی به یک اتومبیل دارد.اگر به مراقبت از آن مبادرت ورزید و آن را بطور منظم به‌روزرسانی کنید ، ممکن است تا مدت‌ها همراه شما باشد و نیازی به تعویض کامل نداشته باشد.

پشتیبانی مدیریت شده در نت بینش ، تحت چارچوبی مشخص و برنامه ریزی شده به مشتریان ارائه میشود.برنامه‌ای مدون که برحسب نیاز و الزامات وبسایت شما بصورت انحصاری صورت میگیرد و شما در هر لحظه و هر نقطه از برنامه اجرایی ، از آن مطلع هستید و به نحوه اجرای آن تسلط خواهید داشت.

تیم توسعه دهندگان نت بینش ،خدمات پشتیبانی را بطور منظم و شفاف به شما ارائه میدهد.خدماتی که میتواند شامل نگهداری وبسایت ، مانیتورینگ وبسایت حتی در زمانیکه شما فرصت بررسی آن را ندارید ، مدیریت هوشمند و یکپارچه درخواست‌های ارسال به وبسایت ، کنترل وضعیت امنیتی ، استانداردسازی محتوا ، استانداردسازی امنیتی بر حسب سیستم و سرور مورد استفاده و انجام به روزرسانی‌ها باشد.

رفع مشکلات وبسایت

مشتریان نت بینش

پشتیبانی ویژه کسب و کارهای آنلاین

از اینکه فروشگاه آنلاین شما دقیقا بر اساس استراتژی مناسب و استاندارد خود فعالیت میکند همواره اطمینان داشته باشید.

بسیاری از کارهای روزانه ما در پشتیبانی ویژه کسب و کارهای آنلاین ، شامل پشتیبانی فنی برای بهبود فرایند بهینه سازی در موتورهای جستجو ( Seo ) ، ناوبری و تغییرات بنیادین ، طراحی و تولید و در مقابل بهبود صفحات فرود برای کمپین‌های PPC ، افزودن و مدیریت رهگیری برای ضبط نتایج و مدیریت ویژه ابزارهای آماری و انجام توسعه بر اساس آزمون‌های CRO میباشد.

فروشگاه آنلاین شما ، با ارزش است ، حتی ارزشمندتر از فروشگاهی که ممکن است در دل یک مجتمع تجاری بزرگ داشته باشید.برخلاف باور اشتباهی که فضای اینترنت را مجازی میخواند ، این فضا امروزه کاملا واقعیست و بسیاری از واقعیت‌های تجاری را رقم زده و تحت تاثیر قرار میدهد.در نتیجه پویایی و دقت عمل در پشتیبانی مدیریت شده فروشگاه آنلاین شما ، مستقیما تاثیر مثبت و سازنده در افزایش بهره وری و رسیدن به نقطه سود و بازگشت سرمایه میگذارد.

گروه تجارت الکترونیک نت بینش ، اصول و ساختار یک کسب و کار آنلاین را بخوبی برای شما تشریح و پیاده سازی میکند.کسب و کاری آنلاین که در آن تمامی اجزاء سرمایه‌های واقعی شما قلمداد شوند.به تمامی استراتژی‌های خود در یک چارچوب مدیریت شده ، پیشروی کنید و با استقاده از ابزارهای توسعه هوشمند ، به روند فعالیت خود سرعت و دقت بیشتری دهید.

پشتیبانی فروشگاه آنلاین

مشاوره و تعیین استراتژی وبسایت

تشخیص اینکه چه کاری باید در زمینه دیجیتال انجام شود تا یک عنصر تعیین کننده و راهبر بازار باقی بمانید ، میتواند به تنهایی یک چالش بزرگ باشد.

نت بینش ، تیمی متخصص از توسعه دهندگان و طراحان را گردهم آورده تا بتوانند برنامه‌های توسعه محور گسترده تری را انجام دهند.برنامه‌هایی که با بررسی بازار ، تعیین استراتژی مشخص در تولید محتوا ، تبلیغات و جذب مخاطب ، بررسی رقیب و ایجاد ایده‌های مناسب برای اطلاع رسانی به مشتریان بالقوه ، به قدرتمند شدن استراتژی فروشگاه آنلاین شما بیانجامد تا کمترین آسیب مالی متوجه کسب و کار برخط شما شود.

تعیین استراتژی فروش

محتوا و ارزش محتوایی پویا

ارائه اطلاعات به مشتریان شما ، نباید پیچیده و سخت باشد.

اگر یک کمپین خاص و یا مشکلی در نام تجاری خود داشته باشید ، میتوانیم با برنامه‌های گسترده توسعه‌ای راهکاری را به شما ارائه دهیم که به شیوه‌ای جذاب از یک بیننده ساده یک مخاطب ویژه برای کسب و کار شما ایجاد کند.ایجاد لایه‌های ارتباطی و تعاملی پویا با مخاطبان وبسایت ، که آن‌ها را مشتاق به مشارکت در تولید محتوا ، نقد و بررسی و ارزیابی خدمات و محصولات شما کند.مجموعه‌ای از قابلیت‌ها و ابزار که بصورت ویژه بر اساس وبسایت شما تولید و توسعه می‌یابند.

تولید محتوای پویا

چه انتظاراتی از ما دارید؟

 • برنامه مناسب

  چشم اندازی روشن برای کسب و کار شما با تمرکز بر استراتژی مشخص ، اهداف کلیدی و نتیجه محور ارائه خواهیم داد.
 • رهبری مشتری

  برای رسیدن به موفقیت نهایی ، شرایط توسعه خود را منطبق با استراتژی و انتظارات شما تنظیم خواهیم کرد تا موفقیت جامعی را در دستیابی به اهدافتان شاهد باشید.
 • نوآوری همه جانبه

  کلیه منابع ، راه‌حل‌ها و ایده‌های مورد نظر را از طریق گروه‌های تحقیق و آنالیز به کار می بندیم تا مناسبترین راهکار برای رسیدن به اهداف تعیین شده را ارائه دهیم.
 • صادقانه و با شفافیت

  صداقت و امانت داری نبض تپنده تمامی خدماتیست که ما ارائه میدهیم و اهداف و انتظاراتی را برای مشتریان خود متصور میشویم که در شرایطی مناسب و واقعی قابل دستیابی باشند
 • بینش و نگرش هوشمند

  با نگرشی وسیع و هوشمند و با تکیه بر نیروی متخصص و مجرب خود راه حل‌هایی مناسب برای شما فراهم میسازیم تا تصمیمات صحیح و هوشمند در اجرا و ارائه خدمات اتخاذ شوند.
 • اهمیت ارتباطات

  ارتباط با مشتریان خود را صرفا در چارچوب دیجیتالی و آنلاین آن محدود نمیکنیم و همواره سعی بر داشتن ارتباطی مناسب و صحیح با مشتریان خود در سطوح کاری داریم.

مدیریت پروژه و مشتریان

برای کلیه مشتریان نت بینش ، خدمات اختصاصی ویژه‌ای ارائه میدهیم

مدیریت مشتری و پروژه نت بینش در کلامی ساده ، مجموعه‌ایست که شما را از برقراری یک راه مستمر و مداوم برای تماس در مدت زمان اجرای پروژه خود مطمئن سازد.شما میتوانید با ورود به حساب کاربری خود ، از کلیه روند و فرایندهای اجرایی بر روی هر یک از پروژه‌ها و خدماتی که استفاده میکنید در هر زمانی آگاه شوید و نقطه نظرات و درخواست‌های خود را در ۲۴ ساعت شبانه روز بر حسب نوع خدمات مورد استفاده با متخصصین ما در میان بگذارید.

مـجنتو ۲

مجنتو یک سیستم‌ مدیریت محتوای متن‌باز برای وب سایت‌های تجارت الکترونیکی است. Magento 2 (M2) با استفاده از بیش از 200،000 خرده فروش آنلاین، راه حل آسان برای وب سایت تجارت الکترونیک شما را کنترل می کند، بهتر و آسان تر از همیشه.

اطلاعات بیشتر

مـجنتو

Magento یکی از پیشروترین سیستم‌های تجارت الکترونیک ساخته شده از قابلیت های منبع باز است که اجازه می دهد تا راه حل انعطاف پذیر برای وب سایت های B2B و B2C فراهم شود. به عنوان یک فروشنده آنلاین، شما کنترل کاملی از قابلیت های سبد خرید، مشاهده و انعطاف پذیری وب سایت و عملکرد کلی فروشگاه آنلاین خود دارید.

اطلاعات بیشتر

شاپیفای

شاپیفای کلیه ابزارهایی که برای کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک خود نیاز دارید را در اختیار شما قرار میدهد.نت بینش ، یکی از توسعه دهندگان رسمی شاپیفای میباشد و میتواند کلیه خدماتی که برای داشتن یک فروشگاه آنلاین جامع نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد.

اطلاعات بیشتر

Laravel

فریم ورک مورد استفاده فعلی نت بینش جهت توسعه نرم افزارها و برنامه های کاربردی تحت وب ، لاراول میباشد که طی چند سال گذشته رشد چشمگیری را شاهد بوده است و اکنون یکی از فریم ورک‌های اصلی و مطرح متن باز برای ایجاد برنامه های کاربردی مبتنی بر وب میباشد.

اطلاعات بیشتر

CodeIgniter

فریم ورک CodeIgniter ، که با توسعه و روی کار آمدن لاراول تا حدودی جای خود را به این فریم ورک داد ، یکی از قدرتمندترین فریم ورک‌های شی گرا با معماری MVC میباشد ، که تا پیش از این ، فریم ورک توسعه نرم افزارهای کاربردی تحت وب نت بینش محسوب میشد.نت بینش میتواند هر آنچه شما مبتنی بر بستر فریم ورک CodeIgniter نیاز دارید را برای شما فراهم آورد.

اطلاعات بیشتر

Zend Framework

با بیش از 240 میلیون نصب و استفاده فعال در جهان ، فریم ورک Zend یکی از قدرتمند ترین فریم ورک‌های متن باز توسعه یافته در بستر زبان PHP میباشد.Zend از معماری MVC استفاده میکند که منطق Back-End را با هنرمندی و هوشمندی مثال زدنی و قابل کنترل تر از Front-End مجزا کرده است.

این فریم ورک این امکان را برای تیم توسعه دهندگان ما ایجاد میکند تا قابلیت‌های منحصربفردی را برای پروژه های شما به مرحله تولید و توسعه برسانند.

اطلاعات بیشتر

سیستم مدیریت محتوا - جوملا

جوملا ، یکی از خوش سابقه ترین و پر استفاده ترین سیستم‌های مدیریت محتواییست که بدون شک اکثر فعالان وب با آن آشنایی کامل دارند.توسعه دهندگان ما امکانات ویژه ای برای تولید وبسایتهای پویا و قدرتمند تحت بستر جوملا ، برای شما در تمامی زمینه‌های فعالیت آماده میکنند.

اطلاعات بیشتر

ووکامرس

با بیش از 42 میلیون دانلود و استفاده ، ووکامرس قدرتمند ترین افزونه فروشگاه ساز ویژه سیستم مدیریت محتوای وردپرس میباشد.ما در نت بینش ، بسته های ویژه‌ای جهت توسعه قابلیتهای ووکامرس و طراحی پوسته‌های فروشگاهی مبتنی بر ووکارس به شما ارائه میدهیم.

اطلاعات بیشتر

سیستم مدیریت محتوا - دروپال

دروپال ، از قدرتمندترین و با قدمت ترین سیستم‌های مدیریت محتوای وبسایت میباشد ، که در عین قدرت ، دارای قابلیتهای توسعه انعطاف پذیریست که میتواند یک راه حل جامع در تولید محتوا برای پروژه وبسایت شما را ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

وردپرس

وردپرس ، یک تجربه شیرین ، قدرتمند و رایج برای ایجاد وبسایتهای پویا میباشد.شاید بتوان وردپرس را قدرتمندترین و انعطاف پذیرترین سیستم مدیریت محتوای متن باز نیز قلمداد نمود.این سیستم ، انتخاب اول نت بینش جهت طراحی و توسعه میباشد که میتوانیم راهکارهای خلاقانه‌ای را برای داشتن وبسایتی قدرتمند در اختیار شما قرار دهیم.

اطلاعات بیشتر

اپن کارت

اپن کارت ، یک سامانه فروشگاه ساز بسیار انعطاف پذیر و محبوب در بین کاربران ایران پس از ووکامرس میباشد ، سیستمی که با معماری MVC و شی گرای خود امکان تولید و توسعه قابلیتهای متفاوت را به کاربران ارائه میدهد.طراحی پوسته های قابل سفارشی سازی و در اختیار داشتن افزونه و ماژول‌های سفارشی سازی شده ، از جمله خدماتیست که توسط گروه طراحی و توسعه نت بینش به شما ارائه میشود.

اطلاعات بیشتر

ویبولتین

ویبولتین ، انجمن سازی بی رقیب ، نام آشنا و کاربرپسند بین کاربران ایرانیست.انجمن سازی که تقریبا تمامی کاربران وب فارسی با قابلیتهای آن ، نحوه استفاده و ویژگی‌های منحصر بفرد آن کاملا آشنایی دارند.هوک‌ها ، پلاگین‌ها و استایل‌ای ویژه ویبولتین را با تیم توسعه نت بینش ، منحصربفرد تر در اختیار خواهید داشت.قابلیت‌هایی کاملا سفارشی سازی شده و اختصاصی برای انجمن و تالاار گفتمان شما

اطلاعات بیشتر

MyBB

MyBB یکی از سیستم‌های انجمن ساز متن باز و رایگانیست که امکان راه اندازی آسان و ساده یک انجمن گفتگوی آنلاین را در اختیار شما قرار میدهد.تا پیش از ارائه نسخه 1.8 این انجمن ساز ، اقبال عمومی کمتری را نسبت به دیگر سیستم‌های مشابه شاهد بود ، اما پس از ریلیز نسخه 1.8 و بهبود عملکرد این سیستم ، جایگاه بهترین میان کاربران یافت.MyBB بر اساس افزونه‌ها قابل توسعه میباشد و تیم توسعه نت بینش میتواند افزونه‌های سفارشی سازی شده بر اساس نیازتان را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

اینویژن پاور برد

اینویژن پاور برد ، یا باختصار IPB ، از با قدمت ترین انجمن سازهای مبتنی بر زبان PHP و پایگاه داده MySql میباشد که این روزها رقابت تنگاتنگی از لحاظ امنیت ، امکانات ، پوسته ها و به روز تکنولوژی‌های مورد استفاده با ویبولتین دارد.توسعه افزونه ها و قابلیتهای انجمن ساز IPB , IPS و طراحی اختصاصی قالب‌های سفارشی سازی شده این انجمن ساز توسط گروه طراحی و توسعه نت بینش ، به شما امکان داشتن یک انجمن گفتگوی مبتنی بر IPB را بصورت متمایز میدهد.

اطلاعات بیشتر

PHP Nuke - نیوک

سیستم مدیریت محتوای PHP-Nuke ، سابقه‌ای طولانی و با قدمت در میان کاربران و مدیران وبسایت‌های پارسی زبان دارد.این سیستم بدلیل سهولت استفاده و درک راحت امکانات توسط کاربران ، مدت زمانی پرطرفدار ترین سیستم مدیریت محتوا در بین کاربران ایرانی آن بود.پس از مدتی ، کار توسعه آن بصورت اختصاصی توسط گروه مشهدتیم انجام شد و نسخه‌های بهبود یافته تری نسبت به نسخ قبلی ارائه شد ، اما همواره کاربران از کمبود امکاناتی همچون ماژول‌ها ، بلوک‌ها و قالب‌های استاندارد رنج میبرند.گروه توسعه و طراحی نت بینش ، تمامی نیازهای شما برای داشتن یک وبسایت قدرتمند تحت بستر این سیستم را مرتفع خواهد ساخت.

اطلاعات بیشتر

دیتالایف انجین

برای معرفی دیتالایف انجین ، باید از واژه‌هایی همچون ظریف ، انعطاف پذیر و بسیار ساده استفاده کرد.این سیستم مدیریت محتوا از خوش سابقه ترین سیستم‌های مدیریت محتواییست که در بین کاربران ایرانی نیز ، طرفداران زیادی دارد و وبسایتهای قدرتمندی نیز از این سیستم روسی استفاده میکنند.تیم پشتیبانی فارسی قدرتمندی برای این سیستم وجود دارد ، و امکان سفارشی سازی و توسعه قابلیتهای آن داشتن یک وبسایت قدرتمند را برای شما با کمترین هزینه‌ها دست یافتنی تر خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر

PHPBB

انجمن ساز PHPBB یکی دیگر از سیستم های انجمن ساز مبتنی بر زبان PHP و پایگاه داده MySql میباشد که با ارائه رایگان و کدباز کاربران بسیاری را به خود جذب کرده است.امکانات این انجمن ساز به نسبت سیستم‌های غیررایگان دیگر کمتر بوده اما بهمان میزان بدلیل کدباز بودن آن ، قابلیت توسعه گسترده ای دارد.وبسایتهای بی شماری امروزه در حال استفاده از این سیستم انجمن ساز هستند که میتوان آن را در زمره 5 انجمن ساز رایگان فعلی برشمرد.نت بینش ، میتواند کلیه پوسته های اختصاصی و پلاگین‌هایی که قصد دارید برای این انجمن ساز در اختیار داشته باشید را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

IoniC

IoniC یک کیت توسعه نرم افزار (SDK) کاملا کدباز برای تولید نرم افزارهای موبایل میباشد.این کیت توسعه ، مبتنی بر AngularJS و Apache Cordova توسعه یافته است و این امکان را در اختیار توسعه دهندگان قرار میدهد که برای تمامی بسترهای سیستم عامل‌های متفاوت هوشمند موبایل ، اقدام به تولید اپلیکیشن نمایند.طراحی UI برای استفاده در برنامه های کاربردی تولید شده در این کیت توسعه نرم افزاری و همچنین تولید اپلیکیشن در بستر این کیت از جمله خدماتیست که تیم توسعه و طراحی نت بینش در اختیار شما قرار میدهد.

اطلاعات بیشتر

WHMCS

شاید بتوان به دور از هرگونه تعصبی WHMCS را قدرتمندترین سیستم مدیریت فروش و ارتباط با مشتریان خصوصا در حوزه خدمات فروش هاست و سرور دانست.WHMCS در کنار سیستم‌های مشابه دیگری نظیر کایاکو ، هاست بیل و ... ، امکانات بیشمار و قدرتمندی را در اختیار صاحبان مشاغل خدمات اینترنتی قرار میدهد که به مدیریت بهتر این خدمات می انجامد.داشتن قالب و Template های ویژه و همچنین توسعه ماژول‌های اختصاصی و سفارشی سازی شده برای سیستم WHMCS تخصص تیم تولید و توسعه نت بینش است.

اطلاعات بیشتر

KAYAKO - کایاکو

کایاکو ، در رقابت تنگاتنگی با سیستم‌های مدیریت بر ارتباطات با مشتریان و پشتیبانی دیگری نظیر WHMCS بود و این رقابت باعث توسعه یافتگی هرچه بیشتر این سیستم و ارائه نسخه‌های شی گرا و قدرتمندی شده است.کایاکو ، امکان پشتیبانی و ایجاد یک چرخه حیات خدماتی را برای شما با آسانترین روش‌ها فراهم می آورد.اما تنوع در پوسته‌ها و همچنین تا حدودی در افزونه‌های این سامانه که اکثر آنها نیز غیررایگان میباشند ، کمی اقبال عمومی را در استفاده از این سیستم کاهش داده است.تیم تولید و توسعه نت بینش ، با تسلط و آشنایی کامل بر سامانه کایاکو ، امکان توسعه یافتگی بیشتر در افزونه‌ها و پوسته‌های اختصاصی مدنظر و مطابق با سفارش شما را در اختیارتان قرار میدهد.

اطلاعات بیشتر

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد