تماس بگیرید

خدمات بهینه سازی وبسایت , سئو ارگانیک

نت بینش ، یک سازمان معمولی سئو نیست.ما تصویر و چشم انداز وسیع تری از کسب و کار و فعالیت تحت وب با ارائه استراتژی‌های مناسب برای بهبود ارگانیک وبسایت در موتورهای جستجو به شما ارائه میدهیم.

دستیابی به مخاطب هدف

بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو (SEO)، در معنای عملی ایجاد رابطه دوستانه بین محتوا، عناصر و اجزاء وب‌سایت شما با موتورهای جستجوست.

ما در نت بینش، یک فرایند معمولی سئو را انجام نمیدهیم.شما را با اصطلاحات فنی سردرگم نمیکنیم، شما را در مسیری نامعلوم و نامشخص از فرایندی که انجام میدهیم قرارنمیدهیم و مهم‌تر از همه بی دلیل و بدون ارزیابی اصولی به شما قول رتبه اول در گوگل را نخواهیم داد.بلکه تمامی فرایند، راهکارها و دستورالعمل‌هایی که برای بهینه سازی وب‌سایت شما بکار میگیریم را با شما بصورت شفاف به اشتراک میگذاریم.

خدمات بهینه سازی وب سایت (سئو) در نت بینش ، بر اساس کسب و کار و فعالیت آنلاین شما شکل میگیرد.مختص و منحصر به همان کاری که انجام میدهید.ما وب سایت ، خدمات و محصولات شما را مورد ارزیابی قرار میدهیم ، نیازسنجی‌های اولیه را بررسی کرده و با همکاری دوجانبه یک استراتژی و راهکار مشخص بهینه سازی ارگانیک را به شما ارائه میدهیم تا در مدت زمانی مناسب به هزینه‌کرد خود و سرمایه اولیه دست یابید.تمامی مراحل را بصورت شفاف و ساده، با کاستن پیچیدگی‌های فنی با شما در میان میگذاریم تا به یک دیدگاه مشترک جهت رسیدن به موفقیت در کسب و کار و فعالیت آنلاین شما برسیم.

سئو در نت بینش ، چیزی متفاوت از آنچه تا بحال شناخته‌اید.

آیا کار کردن بر روی انبوهی از کلمات کلیدی و هدف قراردادن آن‌ها و بهمان مقدار ورودی بیشتر دریافت کردن کافیست؟ خیر ! سئو، نیازمند یک رویکرد تخصصی کامل و جامع است.

خدمات بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو ، توسط نت بینش با رویکردی متفاوت ارائه میشود.ما وعده‌های بی محابا که بصورت موقتی برای وب سایت شما درمانی باشند، نمیدهیم.مدعی نیستیم که شما در ماه هزاران و صدها هزار ورودی از موتورهای جستجو میدهیم و یا هر ماه صدها بک لینک برای شما ایجاد میکنیم.بلکه بسیار دقیق تر از مسائل عمل میکنیم.

تمامی این موارد، همچون افزایش ورودی، افزایش بک لینک و... تنها جزئی از صدها مرحله و عنصر تاثیرگذار در مبحث بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجوست.استراتژی ما بر اهمیت فعالیت تحت وب و یا کسب و کار آنلاین شما تمرکز دارد.ما از لحاظ تجاری و محتوایی وب‌سایت شما را ارزیابی و بهینه سازی میکنیم.استراتژی یکسانی که باعث بازگشت هرچه بهتر و سریعتر سرمایه شما شود و یک تاثیرگذاری مثبت و سازنده را علاوه بر مخاطبان‌تان ، در موتورهای جستجو ایجاد کنیم.در این راهکارها نتایج متکی به اطلاعات و ارزیابی‌ها خواهد بود و راهکاری که با تحقیق، تجزیه و تحلیل و آموزش همراه خواهد بود.

برای مشتریانی که نت بینش را بعنوان یک ارائه دهنده خدمات بهینه سازی (سئو) انتخاب میکنند ، ما یک استراتژی ترکیبی جستجو ارائه میکنیم.این استراتژی شامل ایجاد یک رویکرد هم افزایی بین ما و شما برای یک حضور بسیار قوی و موثر در موتورهای جستجو خواهد بود.اگر بدنبال بهینه سازی پویا و دائمی برای وب سایت خود هستید و دنبال یک راه درمان موقتی و صرفا "برای افزایش ترافیک" در یک دوره نیستید، با اشتیاق آماده همکاری و خدمت رسانی به شما هستیم.

نکات اصلی

 • بر محور اطلاعات

  ما از اطلاعات برای تصمیم گیری بر حسب وقایع استفاده میکنیم.نه درچارچوب فرضیات
 • ترکیب خلاقیت و تکنولوژی

  شیوه ما در تحلیل و استفاده از داده‌ها در سئو بر اساس خلاقیت و تکنولوژی است.
 • کاربر محور

  ما کاملا اهمیت کاربران را در مقوله بهینه سازی وب سایت ، میدانیم.
 • تجارتی آگاهانه

  باور ما بر این است که سئو ، باید پیش‌برنده بازگشت سرمایه باشد.
 • تیم متخصص

  کلیه متخصصین نت بینش ، آموزش دیده، مجرب و کارآزموده هستند.
 • جستجوی ترکیبی

  خدماتی در ترکیب با PPC و استراتژی دیجیتال ارائه میدهیم.

بهینه سازی وب سایت، با تکیه بر داده‌ها

الگوریتم‌های جستجوی گوگل، بر اساس یادگیری ماشینی ( Machine learning ) و قوانین مبتنی بر منطق و ارزش‌گذاری، تعریف میشوند.رویکرد ما نیز به سئو ارگانیک با این الگوریتم‌ها هماهنگ است.

از دیدگاه ما، با حدس و گمان‌ها کار کردن صرفا زمان، منبع و سرمایه با ارزش را از بین میبرند و هیچگاه نتایج مطلوب را ارائه نمیکنند.بهمین دلیل ما ترجیح میدهیم یک روی‌کرد آگاهانه و منطقی را بر اساس داده‌ها به کمپین‌های بهینه سازی وب سایت (سئو) خود بکارگیریم.در این دسته از خدمات، با همکاری تیم استراتژی و بینش دیجیتال، کلیه اطلاعاتی که از طریق تحلیل و ارزیابی برند، اطلاعات مخاطبان و روند فعالیت شما بدست می‌آوریم را در چارچوب تصمیم گیری‌های خود برای ارائه یک استراتژی مشخص بکار میبندیم.

ما از داده‌ها برای ایجاد روابط پویا و تعاملی بین محتوا و مخاطبان هدف از طریق کمپین‌های جستجو، بصورت هدفمند استفاده میکنیم تا یک رابطه مستمر و مستحکم را با ایجاد اعتماد برای کاربران فراهم سازیم، که در نتیجه باعث افزایش اعتبار برند و فعالیت شما هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو خواهد شد.

با استفاده از پلتفرم‌های متفاوت و ابزارهای استانداردی نظیر Analytics و همچنین Search Console در کنار ابزارهای پیچیده‌تر تجزیه و تحلیل، به یک استراتژی و راهکار "کــارآمــد" دست پیدا میکنیم تا در نتیجه آن صرفه جویی بیشتری در زمان و هزینه برای شما فراهم کنیم.

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهینه سازی ارگانیک وب سایت هستید؟

چنانچه قصد دارید درباره برخی از راهکارهایی که میتوانیم در زمینه بهینه سازی وبسایت به شما ارائه دهیم ، میتوانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره و ارزیابی رایگان ما بهره مند شوید.

در تماس باشید...

کپی به کلیپ بورد