تماس بگیرید

تبلیغات کلیکی

تبلیغات پرداخت در ازای کلیک ، یکی از راه‌های موثر برای تبلیغات آنلاین است.تخصص و تجربه ما در ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی با محوریت افزایش ضریب بازگشت سرمایه برای مشاغل و کسب و کارهای متفاوت میباشد.

راهی موثر در تبلیغات آنلاین

تبلیغات کلیکی ، یک روش بسیار موثر جهت «خرید» ترافیک موثر برای وب‌سایت شماست.

این نام نمایانگر حالت عملکرد این شیوه تبلیغاتیست.در این شیوه شما تنها به میزان کلیک دریافتی برای وبسایت خود پرداخت هزینه خواهید داشت.PPC یک منبع منحصربفرد برای افزایش ترافیک وبسایت و دریافت سرنخ‌های جدید و مشتریان ثابت میباشد.این روش بصورت انحصاری قابل ردیابی ، بررسی و گزارش‌گیری میباشد ، بطوریکه به راحتی میتوانید میزان ترافیک دریافتی را بررسی و مشاهده نمایید.

شیوه تبلیغاتی پرداخت در ازای کلیک ، دارای زیرگروه‌های متفاوتیست.از این شیوه تبلیغاتی میتوانید در هدف‌گذاری‌های متفاوت استفاده کنید ، همانند بازدید یک صفحه ، نمایش ویدئو و یا خرید یک محصول که تمامی مراحل این روش تبلیغاتی در مناسب ترین حالت خوداز تبلیغات متنی که در شبکه جستجوی گوگل قابل نمایش هستند آغاز میشود.

ارائه محصول و خدمات بصورت متمرکز

همانند کلیه خدمات استراتژی دیجیتال و تجارت الکترونیک نت بینش، خدمات تبلیغات در ازای پرداخت نیز بر اساس داده‌ها ارائه میشوند.

هر یک از پروژه‌های پرداخت در ازای کلیک در نت‌بینش، با تکیه بر تحقیق و بررسی اولیه از فعالیت و کسب و کار، تجزیه و تحلیل اطلاعات و داده‌ها جهت دسترسی به یک استراتژی موثر برای بازگشت سرمایه در کوتاهترین زمان متمرکز میشود.اطلاعاتی که در تحقیق و بررسی بدست می‌آوریم را طبقه بندی، اولویت بندی و پالایش خواهیم کرد که مناسب ترین راه حل را برای تبلیغات کلیکی در نمایش جستجوهای گوگل پیاده سازی و مدیریت کنیم.

تبلیغات متنی و بطور کلی پرداخت در ازای کلیک را بصورت عمقی از اولین مرحله آن که ساخت یا تنظیم مجدد یک حساب کاربریست آغاز میکنیم.این تنظیمات اولیه، برای ارائه یک پلتفرم تبلیغاتی جهت رشد پایدار و بهینه سازی منظم الزامیست.از اولین قدم همکاری را با شما آغاز میکنیم که در کنار بهینه سازی و تبلیغات توسط نت بینش، شما نظارت بر روند فعالیت بر اساس گزارش‌های منظم و دسته بندی شده را داشته باشید و مناسب ترین تصمیم‌ها را بر اساس شرایط سازمانی و اهداف خود اتخاذ کنید.

نکات اصلی

 • بر محور اطلاعات

  ما از اطلاعات برای تصمیم گیری بر حسب وقایع استفاده میکنیم.نه درچارچوب فرضیات
 • ترکیب خلاقیت و تکنولوژی

  شیوه ما در تحلیل و استفاده از داده‌ها در سئو بر اساس خلاقیت و تکنولوژی است.
 • کاربر محور

  ما کاملا اهمیت کاربران را در مقوله بهینه سازی وب سایت ، میدانیم.
 • تجارتی آگاهانه

  باور ما بر این است که سئو ، باید پیش‌برنده بازگشت سرمایه باشد.
 • تیم متخصص

  کلیه متخصصین نت بینش ، آموزش دیده، مجرب و کارآزموده هستند.
 • جستجوی ترکیبی

  خدماتی در ترکیب با PPC و استراتژی دیجیتال ارائه میدهیم.

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد