تماس بگیرید

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

به میلیون‌ها کاربر فعال در شبکه‌های اجتماعی مختلف، خدمات و محصولات خود را به صورت ویژه معرفی کنید

بیش از ۷۵% کاربران اینترنت ایران در شبکه‌های اجتماعی

بر اساس آمار موجود از هر 10 کاربر اینترنت ایران 7 نفر در شبکه‌های اجتماعی دارای یک حساب کاربری هستند و این کاربران درصد قابل توجهی از زمان روزانه خود را صرف فعالیت در این شبکه‌ها میکنند.بطور حدودی، نیمی از زمان کاربران در شبکه‌هایی نظیر اینستاگرام و تلگرام میگذرد و این نمایان‌گر پتانسیل قابل توجهی در زمینه تبلیغات و بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی است.بدین ترتیب کسب و کارها فرصت رسیدن به درصد قابل توجهی از کاربران را از طریق شبکه‌های اجتماعی در اختیار خواهند داشت.

پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی در عین تفاوت با یکدگیر ، در یک نقطه مشترک هستند و آن به اشتراک گذاری وسیع اطلاعات به صورت عمومی و خصوصی و تبلیغات در این شبکه‌ها بر اساس استانداردهای قانونی آن‌ها شیوه‌ای متداول در بین کسب و کارهای آنلاین در جهان میباشد.

نتایج عالی از عهده یک تیم با تجربه بر می‌آید !

تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی میتواند یک سرمایه گذاری سودمند و مناسب برای کسب و کار شما باشد، که این سرمایه گذاری همیشه به شما تضمین پیروزی نخواهد داد، مگر در صورتیکه تحت چارچوب و استانداردهای خود انجام شود.

ما بر این باوریم که بهترین شیوه تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی بر اساس قابلیت‌هایی‌ست که توسط این پلتفرم‌ها به کاربران ارائه میشود.نت بینش با بهره مندی از متخصصینی مجرب و کارآزموده که دارای سال‌ها تجربه در تحقیق، برنامه ریزی و ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین است به شما برای دسترسی به اهداف اصلی کسب و کار و نتایج شگفت، بر اساس ساختار اصلی تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی کمک خواهد کرد.

در نت بینش، ما صرفا "انجام دهنده" نخواهیم بود؛ ما برای شناخت هرچه بهتر و رسیدن به درک عمیقی از فعالیت و کسب و کار آنلاین شما وقت صرف میکنیم و با شما به تعامل میپردازیم.از طرفی پیش از هر اقدامی نسبت به مخاطبان هدف، شیوه مناسب تبلیغات و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز جهت تولید محتوای مناسب میپردازیم، و بر اساس این یافته‌ها به یک استراتژی دیجیتال و انعطاف پذیر برای یک تبلیغات گسترده در شبکه‌های اجتماعی دست پیدا میکنیم، چرا که معتقدیم برای رسیدن به اهداف و نتیجه مثبت، رویکرد یک جانبه در قبال شبکه‌های اجتماعی کافی نبوده و به یک استراتژی کلیدی و راهبردی اتکا میکنیم.

خدمات ما

 • برنامه ریزی، تحلیل و تحقیق

  برنامه ریزی و پژوهش برای شناسایی هرچه بهتر مخاطبان مرتبط با شما، هم نوا با خدمات شما و ایجاد یک سبک مشخص تبلیغاتی.
 • ردیابی و گزارش

  جمع آوری اطلاعات و گزارش‌گیری دیدگاه‌ها و بازتاب‌ها برای دسترسی به اطلاعات الزامی جهت ارتقاء سطح کیفی کمپین
 • طراحی خلاقانه

  با طراحی خلاقانه تبلیغات، از یکسان بودن شیوه و سبک تبلیغات با محصول ، خدمات و برند شما اطمینان حاصل میکنیم.
 • متمرکز بر مخاطبان هدف

  هر کمپین را برای مخاطبانی خاص و هدفمند طراحی و رهبری خواهیم کرد، تا از تاثیرگذاری مناسب تبلیغات برای هر گروه از مخاطبان اطمینان حاصل کنیم.
 • بهینه سازی و بررسی

  بر روی مقوله بهینه سازی، تست و بهبود عملکرد، بصورت مداوم کار میکنیم تا از بهترین اثرگذاری و دسترسی به مخاطبان هدف، اطمینان حاصل کنیم.
 • گزارش‌گیری

  بر اساس داده‌های ارزشمندی که به دست می آوریم، گزارش‌‎های جامعی به شما ارائه میکنیم.

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد