تماس بگیرید

بازاریابی و تبلیغات ویدئویی

ویدیو یک محتوای پویا و قدرتمند محسوب میشود.آیا کسب و کار و فعالیت دیجیتال خود را با این محتوای قدرتمند به روز نگه داشته اید؟ شما میتوانید تمامی پیامی که میخواهید در قالب یک تیزر تبلیغاتی در شبکه نمایش تبلیغات و سرویس‌های اشتراک گذاری ویدیو نمایش دهید

برند خود را در معرض دید میلیون‌ها نفر قرار دهید

ویدئو، راهی بی نظیر برای تاثیرگذاری هرچه بیشتر بر روی افراد است.تبلیغات ویدئویی نیز، انتخابی بی همتا برای تعامل با مشتریان و معرفی و ایجاد یک زمینه ذهنی از برند و کسب و کار شما ، بر روی افراد و مخاطبانی‌ست که میتوانند به مشتریان بالقوه شما تبدیل شوند.

بر اساس تحقیقات، تبلیغات ویدئویی بر روی 95% از افرادی که آن را حتی در یک نگاه کوتاه و اجمالی میبینند، تاثیر خود را میگذارند.این در حالیست که در تبلیغات متنی فقط میتواند تا 10% از افراد تاثیرگذار باشد.

مناسب ترین و گیراترین شیوه تبلیغات در مقابل شما قرار دارد.با استفاده از تبلیغات ویدئویی، میتوانید پیام خود را در کوتاهترین زمان به مخاطب هدف خود نمایش دهید و در فرصتی کوتاه نیز به دریافت بازخوردهای آن دست یابید.بازخوردهایی که مستقیما بر روی نتیجه متمرکز هستند و باعث افزایش ضریب بازگشت سرمایه شما خواهند شد.

تبلیغات ویدئویی خلاقانه

هریک از پلتفرم‌های اشتراک گذاری ویدئو متفاوت با یکدیگر عمل میکنند و تبلیغات در این پلتفرم‌ها نیز متفاوت است که باید طراحی تبلیغات بر اساس استانداردهای ویژه هریک صورت گیرد.

برنامه ریزی تبلیغات ویدئویی، همانند تمامی اصول و استانداردهایی که در استراتژی دیجیتال به آن میپردازیم، شامل ارزیابی‌های تحلیل و گسترده‌ای از نوع خدمات ، کالا و محصولاتی‌ست که میخواهید به کاربران هدفگذاری شده معرفی کنید.همچنین در مقابل نیز نیاز به بررسی و رفتارشناسی کاربران هدف وجود دارد و باید به این مهم دست یافت که یک تیزر تبلیغاتی ویدئویی به چه میزان میتونند بر روی افراد مختلف و هدفگذاری شده تاثیر خود را بگذارند.

بیشترین تمرکز گروه تبلیغات دیجیتال نت بینش، بر شبکه نمایش تبلیغات گوگل، و بصورت خاص برای ویدئوهای تبلیغاتی، یوتیوب (که تحت شبکه نمایش تبلیغات گوگل تعریف میشود)، قرار دارد.ما بر روی پلتفرم‌های متفاوت دیگری نظیر Vimeo, Facebook, SnapChat, Instagram نیز خدمات تبلیغات ویدئویی خود را ارائه میدهیم.طراحی تبلیغات ویدئویی، بصورت تخصصی توسط طراحان دیجیتال نت بینش و در پیوند با استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا به مشتریان ارائه میشود.این شیوه از تبلیغات، از طراحی تیزرهای استپ موشن، تیزرهای موشن اسکریپت، دیجیتال ویدئوگرافی تا ساخت تیزرهای "محصولی" را در برمیگیرد.خلاقیت، ایجاد راهی مناسب برای تعامل هرچه بیشتر با مخاطب، رکن اولیه در طراحی تبلیغات ویدئویی از دیدگاه ما میباشد.

اهمیت خلاقیت در طراحی و اجرای تیزرهای تبلیغاتی ، به این دلیل بعنوان رکن اصلی طراحی تیزرهای تبلیغاتی در نت بینش قرار گرفته است که چنانچه بخواهیم بدان بپردازیم ، میتوانیم با ذکر یک نمونه آن را شرح دهیم. شما در بدبینانه ترین صرفا 6 ثانیه زمان برای دیده شدن تبلیغات خود که ممکن است گاه تا یک تا دو دقیقه نیز بطول بیانجامد دارید و صرفا در همین 6 ثانیه نیز باید تاثیرگذاری مدنظر را بر روی مخاطبان خود داشته باشید، چرا که پس از آن کاربران براحتی میتوانند تبلیغات را نادیده بگیرند و فرصتی برای ارائه پیام‌های بیشتر خود در تبلیغات نخواهید داشت.

بازاریابی مجدد کمپین‌های تبلیغات ویدئویی

بازاریابی مجدد در کلیه بسترهای تبلیغاتی آنلاین، به شما علاوه بر جذب کاربران و مشتریان جدید، امکان برقراری ارتباط دوباره با مشتریان و کاربران قبلی‌تان را میدهد و شما را قادر میسازد، تجربه پیشین کاربران خود را در شیوه‌ای جدید و متفاوت بازیابی کنید و آن‌ها به محصولات و خدمات خود جذب کنید.

یکی از راه‌های این ویژگی که میتواند بسیار موثر نیز واقع شود، این است که به قابلیتی قدرتمند برای بازگو کردن پیام خود به شفاف ترین و صریح ترین روش، با درنظر گرفتن جذابیت‌های بصری بپردازید.میتوانید گروهی از تبلیغات سریالی را ایجاد نمایید و کاربران خود را بصورت مداوم پیگیر فعالیت و خدمات خود کنید.بازاریابی مجدد در تبلیغات ویدئویی، نه تنها باعث ایجاد رضایتمندی و انتقال قدرتمند پیام به مشتریان بالقوه جدید و مشتریان قبلی شما میشود، بلکه اعتباری مجدد برای برند شما بهمراه خواهد داشت.

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد