پلتفرم ionic

توسعه اپلیکیشن‌های موبایل Cross Platform بر اساس فریم ورک ionic

پلتفرم ionic

چارچوب Ionic با توسعه انواع برنامه‌های چند پلتفرمی قابل پشتیبانی توسط سیستم عامل‌های متنوعی نظیر اندروید، بلک‌بری، iOS، ویندوز و ... موقعیتی برتر، نمادی و پرچم دار را در صنعت توسعه نرم افزار ایجاد کرده است.

با ارائه خدمات توسعه نرم افزارهای ترکیبی مقیاس پذیر و قدرتمند از سال 1393 تا کنون، ionic جایگاه قابل توجهی در بازار توسعه نرم افزارهای تلفن همراه را پوشش میدهد.تیم نت بینش، در طراحی اپلیکیشن‌های کاربردی و انعطاف پذیر در زمینه‌های متنوع با استفاده از چارچوب ionic و مشارکت در توسعه و تولید، شما را همراهی میکند.

ionic، اپلیکیشن شما را خوش تیپ میکند!

چارچوب ionic، دارای قابلیت شاخص "توسعه یک بار ، اجرا در هر مکان" است که امکان و شرایط ساخت و استقرار اپلیکیشن‌ها را در چندین سیستم عامل فراهم میکند.بیشترین تمرکز بر روی تجربه در سمت رابط کاربری Front-End و تعامل با UI آن برنامه ( همانند کنترل گرها، اینتر اکشن‌ها، حرکات، انیمیشن‌ها و ... ) میباشد.این چارچوب به خوبی با دیگر پلتفرم‌ها و فریم ورک‌های دیگر همانند Angular ادغام میشود و همچنین میتواند بصورت مستقل و بدون استفاده از چارچوب ثانویه دیگری نیز با استفاده از یک پیکره اسکریپت ساده نیز اجرا و استفاده شود.

توسعه و تولید، دقیق و با کیفیت

ما در نت بینش، یک فرایند تولید و توسعه نرم افزاری متمرکز، دقیق و شفاف را در چارچوب Ionic دنبال میکنیم و برای ارائه نتایج مورد انتظار مشتری، در کلیه فرایندها و یکایک مراحل تمرکز میکنیم.این رویکرد منجر به افزایش کیفیت و کاربردی بودن اپلیکیشن‌های مبتنی بر ionic شده است که امروزه توسط گستره وسیعی از کاربران مورد استفاده قرار میگیرند.توسعه دهندگان خلاق ما در نت بینش، برنامه‌های قدرتمند و مجهز به کلیه امکانات مورد نیاز و منطبق با ایده شما را پیاده سازی و اجرا میکنند تا به بالاترین سطح رضایت چه در میان مشتریان خود و چه در میان مخاطبان شما برسند.

مزایا و ویژگی‌ها
فریم ورک ionic در ماهیت اولیه خود، رایگان ارائه شده است، و صرفا برخی از خدمات تکمیلی و جانبی آن از سوی ارائه دهنده اصلی مشمول هزینه میباشد که این دسته از خدمات، به ندرت در اغلب پروژه‌های توسعه مبتنی بر ionic الزامیست.علاوه بر این، استفاده از فریم ورک ionic پروسه تولید و توسعه شما را دچار فعالیت چند مرحله‌ای نمیکند و میتوانید با یک ساختار کد و یک پایگاه داده مشترک، نرم افزاری جامع برای سیستم عامل‌های مختلف موبایل در اختیار داشته باشید.
هزینه‌های توسعه در مقایسه با توسعه برنامه‌های Native پایین تر بوده و باعث میشود تا بودجه خود را بر شرایط و مراحل دیگری متمرکز نمایید.اما مهمترین ویژگی این فریم ورک، همگام بودن و پشتیبانی از آخرین نسخه‌های سیستم‌عامل‌های موبایل و به روز ترین دستگاه‌های تلفن همراه میباشد که شرایط بسیار در خور توجهی را برای توسعه اپلیکیشن شما به دور از هرگونه دغدغه‌ای فراهم میسازد.

هم اکنون شروع کنید

شما میتوانید سفارش خود را تنها در چند دقیقه ثبت نمایید و یا چنانچه مورد و ابهامی در خصوص خدمات نت بینش دارید، بصورت رایگان با مشاورین ما گفتگو نمایید.

مشاوره سفارش خدمات