تولید و توسعه لاراول

توسعه برنامه‌‌های کاربردی تحت وب مبتنی بر لاراول، بصورت موثر، کاربر محور و منطبق با نیازهای تجاری شما

تولید و توسعه لاراول

فریم ورک لاراول، اغلب قابلیت‌ها و ویژگی‌های قدرتمندی که در تولید و توسعه اپلیکیشن‌های تحت وب ضروریست را در خود جای داده است و مهمترین رکن شاخص بودن آن نیز در همین مقوله است.

یک چارچوب مناسب و انعطاف پذیر متن باز و مبتنی بر زبان PHP که از یک رویکرد رو به رشد و در حال توسعه برای تولید اپلیکیشن‌های با کیفیت تحت وب، طراحی ماژولار و بدون دردسر استفاده میکند.این فریم ورک که بعنوان جایگزینی برای CodeIgniter توسعه یافته است، تا به امروز توانسته است جایگاه بسیار مناسبی را در میان توسعه دهندگان و کاربران خود ایجاد کند.

ما در نت بینش؛ لاراول را یکی از با اولویت ترین چارچوب‌های تولید و توسعه خود مدنظر قرار داده ایم و متناسب با نوع نیاز وب اپلیکیشن هدف و نیازسنجی مشتری مورد استفاده در تولید و توسعه قرار میگیرد.

نت بینش و لاراول؛ دوستانی صمیمی!

مهارت در توسعه مبتنی بر لاراول

ما با استفاده از فریم ورک قدرتمند لاراول، برنامه‌های سفارشی سازی شده و قدرتمندی را برای مدت زمانی طولانی، قدرتمند و مقیاس پذیر به تولید و توسعه رسانده‌ایم.لاراول از دیدگاه ما در نت بینش، بعنوان یکی از محبوب ترین چارچوب‌های توسعه یافته تحت زبان PHP میباشد و ما با توجه به تجربه متخصصان خود، به شما کمک میکنیم تا برنامه‌های تحت وب خود بر مبنای لاراول را برای شرکت/کسب و کار و فعالیت آنلاین خود با معماری MVP توسعه دهید.با استفاده از تجربه و تخصص ما در توسعه لاراول، شما میتوانید از کلیه ویژگی‌های کلیدی آن همانند ماژولار بودن، مهندسی الگو، ORM، انتقال و معماری پایگاه داده و تست و بررسی یکپارچه بهره مند گردید.

کنترل کیفیت در لحظه

ما کیفیت تولید و توسعه محصول را در هر یک از سطوح از فرایند توسعه لاراول، مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار میدهیم.به طول خاص، تیم اختصاصی کنترل کیفی در تولید محصولات نت بینش، کلیه فرایند عملکردی محصولات را مورد بررسی و ارزیابی قرار میدهند تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنند.تمرکز لاراول در توسعه بر روی ساده نویسی کدهاست که باعث افزایش سرعت در اجرای پروسه، کابردپذیری و کارآمدی آن میشود.

راه حل‌های کاربردی لاراول

ما به شما کمک میکنیم تا بتوانید ایده خود را به گونه‌ای تقسیم بندی نمایید که بتوانید کلیه اهداف خود را بصورت یکباره و در یک مرحله "اصلی و مهم" تحقق بخشید.به جای سرمایه گذاری‌های کلان و آزمون خطا در برنامه‌های بدون جهت، استراتژی متمرکز بر بودجه ما در تولید توسعه نرم افزارهای مبتنی بر لاراول، به شما کمک میکند تا بدون در نظر گرفتن وسعت کسب و کار و فعالیت خود و صرفا بر اساس بودجه تخمینی و در نهایت ارزیابی شده بتوانید به ساختار نرم افزاری خود دست یابید.

تولید و توسعه، توسط افراد مجرب

توسعه دهندگان ما در نت بینش، به خوبی با تمامی فرایند، ساختار، به روزرسانی‌ها و روندهای لازم در چارچوب لاراول آشنا هستند. نت بینش در پیوند بین توسعه دهندگان و مشتریان خود و با بهره مندی از چارچوب لاراول و استفاده مناسب و حداکثری از مزایای آن مانند پلاگین‌ها، روش‌های تست و بررسی، کنترل MVC، کدنویسی قابل فهم و مستند، راه حلی مناسب و روشن را برای تولید یک برنامه تحت وب قدرتمند و غنی در اختیار شما قرار میدهد.

هم اکنون شروع کنید

شما میتوانید سفارش خود را تنها در چند دقیقه ثبت نمایید و یا چنانچه مورد و ابهامی در خصوص خدمات نت بینش دارید، بصورت رایگان با مشاورین ما گفتگو نمایید.

مشاوره سفارش خدمات