تماس بگیرید

طراحی ویژه خدمات دیجیتال

وبسایت خدمات دیجیتال خود را با بهترین کیفیت و بالاترین استاندارد به مشتریان و مخاطبان خود عرضه کنید.طراحی وبسایتهای خدمات دیجیتال در نت بینش ، کلیه مشاغل از فروش هاست و سرور گرفته تا ارائه خدمات رایگان دانلود نرم افزار و دانلود موزیک را در بر میگیرد.

وبسایتی متفاوت برای خدمات تحت وب

خدمات خود را با استفاده از سرویس‌های طراحی ، تولید و توسعه نت بینش ، کاربردی تر و کارآمد تر کنید

کلیه کسب و کارهای مبتنی بر وب ، و خدماتی که به کاربران تحت بستر اینترنت ارائه میدهند با توسعه یافتن هرچه بیشتر ایده ها و استارت‌آپ‌ها امروز روی دیگری به خود گرفته اند.طراحی وبسایتی استاندارد ، منطبق با نیاز مشتری ، و بر اساس مخاطبان هدف از جمله اولویت‌های مهمیست که صاحبان مشاغل تحت وب ، با آن در مرحله اول کسب و کار خود روبرو هستند.

همه چیز صرفا به داشتن یک وبسایت برای ارائه خدمات رایگان و یا در ازای پرداخت محدود نمیشود.این تعامل بیشتر با کاربران و مشتریان هدف است که موفقیت هرچه بیشتر را برای خدماتی که ارائه میدهید فراهم میسازد.

گروه خدمات تحت وب را میتوان در سه دسته کلی : - خدمات در ازای پرداخت / - خدمات رایگان / - استارت‌آپ‌ها ، گروه بندی نمود.نقطه مشترک تمامی این دسته از وبسایتهای خدماتی ، تعامل هرچه بیشتر با کاربران و انعطاف پذیری امکانات و قابلیت‌هاییست که وبسایت‌های آن‌ا در اختیار کاربران خود قرار میدهند.در اصل میزان مشارکت کاربران در یک خدمات آنلاین ، با میزان توسعه یافتگی و افزایش راندمان آن نسبت یکسان دارد.

طراحی وبسایت خدماتی

این نتایج هستند که حرفی برای گفتن دارند

وبسایتی به شما ارائه میدهیم که پاسخگو ، منعطف و مبتنی بر نتایج هدفگذاری شده باشند

با وجود شبکه‌های اجتماعی که خود یکی از صدها سکوی پرتاب تجارت الکترونیک هستند ، اما بسیاری از صاحبان کسب و کارهای برخط ، صرفا تمامی زمان و بودجه خود را بر روی شبکه‌های اجتماعی معطوف میکنند که در بیش از 70% مواقع نتایجی که انتظار دارند را لمس نمیکنند.تنها استفاده از شبکه‌های اجتماعی ، به شما برای شناساندن خدماتی که ارائه میدهید کارساز نیست.

ما در نت بینش ، مجموعه‌ای از راه حل‌های ویژه را به شما ارائه میدهیم که از طریق آن بتوانید به کلیه فرایند کسب و کار مبتنی بر وب خود مدیریت و نظارت داشته باشید.خدماتی که در چارچوب داشتن یک وبسایت موفق تعریف میشوند.

ماندگاری وبسایت و پورتال خدماتی آنلاین ، بیش از هرچیز دیگریست.ارزش گذاری و اعتبار کلیه برندها و شرکت‌های فعالی که خدمات خود را خاصه در فضای اینترنت ارائه میدهند ، امروزه بر اساس میزان بازدهی ، مشارکت کاربری و جذب حداکثری مخاطب برای وبسایت‌هایشان تعریف میشود و فاکتورهای دیگر در ذیل این مورد قابل تعریف و بازشماری هستند.فاکتورهایی که فرع هستند اما جایگاه خود را امروزه به اصل ، یعنی داشتن یک درگاه آنلاین ارائه خدمات ، بدل کرده اند.

تعریف خدمات آنلاین

مروری بر ویژگی‌ها...

 • طراحی سفارشی

  وبسایت شما توسط افرادی مجرب و کارآزموده طراحی میشود.
 • کاملا بومی

  کلیه طراحی‌ها از نقطه آغاز تا پایان بصورت بومی ارائه میشوند.
 • وبسایتهای سفارشی ساز

  ما وبسایت‌ها را از نقطه صفر طراحی میکنیم ، بدون استفاده از طرح آماده !
 • طیف وسیعی از پلتفرم‌ها

  خدمات خود را منطبق با سیستم و پلتفرم مورد استفاده شما ارائه میدهیم
 • تکنولوژی محور

  وبسایتهایی که طراحی میکنیم ، منطبق با آخرین استانداردها و تکنولوژی‌هاست.
 • مدیریت دقیق پروژه

  پروژه شما در یک برنامه مشخص زمانی و منطبق با استانداردهای مدیریت پروژه اجرا میشوند.

تعامل نت بینش با شما

محصولات شما + راهکار فروشگاهی ما = افزایش درآمد

کممکن است شما یک خرده فروش ، عمده فروش و یا یک بازاریاب مستقل باشید که قصد دارید درآمد خود از فروش محصولات و ارائه خدماتتان را افزایش دهید.در هر صورت در حوزه تجارت الکترونیک شیوه‌ها و راهکارهایی جامع وجود دارد که میتوانید با استفاده صحیح از آن توسط افراد متخصص و مجرب درآمد خود را تا میزان قابل توجهی که برای آن در برخی از ابعاد محدودیتی نیز وجود ندارد ، رساند.

راهکارهایی که توسط نت‌بینش ارائه میشوند ساده، قابل اعتماد و امن برای کلیه کسب و کارها و خدمات میباشد.ما کلیه عناصر مورد نیاز برای اجرای فرایند مجازی سازی فروش و ارائه خدمات را بررسی و بصورت دقیق و موشکافانه آنالیز میکنیم و برای اجرای آن هیچ محدودیتی را نیز نمیشناسیم ، تا بتوانیم فضایی را ایجاد نماییم که شما توانایی معرفی و افزایش فروش در خدمات و محصولات خود را در نهایت سادگی و قدرتمندی داشته باشید.!

تیم توسعه تجارت الکترونیک نت‌بینش ، دارای تجربه و تخصص در ایجاد زمینه و بستر مناسب جهت معرفی ، برند سازی و فروش محصولات و خدمات شما در حوزه اینترنت میباشد.شناخت صحیح از محصولات و بازار هدف و استفاده از سیستم فروشگاه ساز مناسبی که سریعا شما را به اهداف خود برساند از جمله اولیه ترین اقداماتیست که تیم ما در روند مشاوره خود به شما ارائه میدهد.کلیه راه حل‌هایی که توسط نت‌بینش به شما ارائه میشوند بر اساس ذهنیت مناسب از مشتری هدف و پردازش فرآیندهای خرید و ساده سازی آن‌ها خواهد بود تا شما قادر باشید صرفا بر استراتژی فروش و توسعه تجاری خود تمرکز کنید.

طراحی وبسایت خدماتی تعاملی

راهکارهای سفارشی تجارت الکترونیک

برای هر گروه خدماتی تحت وب ، راهکاری مناسب ارائه میدهیم

چنانچه بهترین بستر جهت تولید محتوای تجاری و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود را نمیشناسید و یا در انتخاب بین چندین سیستم فروشگاه ساز اینترنتی منبع باز رایگان و یا پریمیوم تردید دارید ، میتوانید با نت بینش در میان بگذاریم.ما با بررسی زمینه کاری ، محصولات و مشتریان هدف شما ، مناسب ترین راهکار ، سیستم ها و زیرساخت‌های تحت وب را به شما پیشنهاد و ارائه میدهیم و در کلیه مراحل طراحی ، تولید و توسعه در کنار شما از صفر تا صد خواهیم بود.تا بتوانید با هزینه مشخص بر مبنای بودجه اولیه خود و در مدت زمانی مشخص به افزایش درآمد و هویت بخشی بیشتر به برند خود در فضای مجازی دست پیدا کنید.

ما در مورد الکترونیکی کردن خدمات صحبت نمیکنیم ، چرا که موجود است ! در مورد چگونگی و چرایی نیز نمیپرسیم ، چرا که راهکارهای جامع و مبسوطی برای آن داریم.در نت‌بینش خدماتی را داریم که شما ، کسب و کار و تجارتتان به آن احتیاج دارد و ما بر اساس آن‌ها خدماتی با بالاترین کیفیت به شما ارائه میدهیم.

شما هم اکنون بهترین شیوه‌ها و راهکارها را از جانب نت‌بینش برای معرفی هرچه بهتر و با کیفیت تر محصولات و خدمات خود در اختیار دارید، کافیست بگذارید نت بینش بر اساس تخصص و تجربه خود شما را در رسیدن به اهداف والایی که دارید همراهی نماید.

راهکارهای ویژه دیجیتال

خدمات آنلاین ، مدیریت تحت یک بستر

خدماتی که ارائه میدهید را با دقت و جزئیات کامل مورد ارزیابی و نیازسنجی قرار میدهیم ، تا مناسبترین پلتفرم و راهکارها را به شما ارائه دهیم

با تحلیل ، تحقیق و مشاوره ، خدمات شما را با درک بیشتری برای عرضه به عموم افراد طراحی کرده و توسعه میدهیم.همواره با شما در تعامل هستیم تا به نقطه نظری مشترک برای رسیدن به یک خروجی با کیفیت و بی نظیر دست یابیم چرا که شما را نه تنها بعنوان مشتری بلکه بعنوان یک شریک تجاری برای خود متصور میشویم که با پیشرفت و موفقیت شما ، ما نیز طعم شیرین این پیروزی و موفقیت را لمس میکنیم.

اعتبار خود را در پیوند با حسن اعتماد و رضایت مشتری ، و از جهتی دیگر کیفیت پروژه ارائه شده به مشتریان خود تعریف میکنیم.مسئله‌ای که بیش از موارد مادی برای ما حائز اهمیت است.

نت بینش ، حامی استارت‌آپ‌های نوین و کارآمد است و تلاش خود را در معرفی و قدرت گرفتن هرچه بیشتر ایده‌های بکر و خلاقانه به کار گرفته است.بهمین منظور شرایط ویژه و خاصی را برای افراد صاحب ایده و خلاق در نظر گرفته است ، شرایطی که حاوی خدمات طراحی و توسعه وب ، مشارکت در تولید و توسعه ، همکاری در تست و دیباگ نرم افزار ، با رعایت اصول حفظ حقوق پدید آورنده میباشند.برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

پیش به سوی پشتیبانی مناسب !

به روزرسانی ، امنیت ، پشتیبان گیری ، شناسایی و رفع عیب ، افزودن قابلیتهای جدید…

تیم توسعه دهندگان ما میتوانند خدمات اختصاصی ، مدیریت شده و مداومی را برای وبسایت شما ارائه دهند تا به بالاترین استاندارد ممکن در فعالیت در بستر اینترنت دست یابید.

پشتیبانی مدیریت شده؟!
پشتیبانی مدیریت شده

مـجنتو ۲

مجنتو یک سیستم‌ مدیریت محتوای متن‌باز برای وب سایت‌های تجارت الکترونیکی است. Magento 2 (M2) با استفاده از بیش از 200،000 خرده فروش آنلاین، راه حل آسان برای وب سایت تجارت الکترونیک شما را کنترل می کند، بهتر و آسان تر از همیشه.

اطلاعات بیشتر

مـجنتو

Magento یکی از پیشروترین سیستم‌های تجارت الکترونیک ساخته شده از قابلیت های منبع باز است که اجازه می دهد تا راه حل انعطاف پذیر برای وب سایت های B2B و B2C فراهم شود. به عنوان یک فروشنده آنلاین، شما کنترل کاملی از قابلیت های سبد خرید، مشاهده و انعطاف پذیری وب سایت و عملکرد کلی فروشگاه آنلاین خود دارید.

اطلاعات بیشتر

شاپیفای

شاپیفای کلیه ابزارهایی که برای کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک خود نیاز دارید را در اختیار شما قرار میدهد.نت بینش ، یکی از توسعه دهندگان رسمی شاپیفای میباشد و میتواند کلیه خدماتی که برای داشتن یک فروشگاه آنلاین جامع نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد.

اطلاعات بیشتر

Laravel

فریم ورک مورد استفاده فعلی نت بینش جهت توسعه نرم افزارها و برنامه های کاربردی تحت وب ، لاراول میباشد که طی چند سال گذشته رشد چشمگیری را شاهد بوده است و اکنون یکی از فریم ورک‌های اصلی و مطرح متن باز برای ایجاد برنامه های کاربردی مبتنی بر وب میباشد.

اطلاعات بیشتر

CodeIgniter

فریم ورک CodeIgniter ، که با توسعه و روی کار آمدن لاراول تا حدودی جای خود را به این فریم ورک داد ، یکی از قدرتمندترین فریم ورک‌های شی گرا با معماری MVC میباشد ، که تا پیش از این ، فریم ورک توسعه نرم افزارهای کاربردی تحت وب نت بینش محسوب میشد.نت بینش میتواند هر آنچه شما مبتنی بر بستر فریم ورک CodeIgniter نیاز دارید را برای شما فراهم آورد.

اطلاعات بیشتر

Zend Framework

با بیش از 240 میلیون نصب و استفاده فعال در جهان ، فریم ورک Zend یکی از قدرتمند ترین فریم ورک‌های متن باز توسعه یافته در بستر زبان PHP میباشد.Zend از معماری MVC استفاده میکند که منطق Back-End را با هنرمندی و هوشمندی مثال زدنی و قابل کنترل تر از Front-End مجزا کرده است.

این فریم ورک این امکان را برای تیم توسعه دهندگان ما ایجاد میکند تا قابلیت‌های منحصربفردی را برای پروژه های شما به مرحله تولید و توسعه برسانند.

اطلاعات بیشتر

سیستم مدیریت محتوا - جوملا

جوملا ، یکی از خوش سابقه ترین و پر استفاده ترین سیستم‌های مدیریت محتواییست که بدون شک اکثر فعالان وب با آن آشنایی کامل دارند.توسعه دهندگان ما امکانات ویژه ای برای تولید وبسایتهای پویا و قدرتمند تحت بستر جوملا ، برای شما در تمامی زمینه‌های فعالیت آماده میکنند.

اطلاعات بیشتر

ووکامرس

با بیش از 42 میلیون دانلود و استفاده ، ووکامرس قدرتمند ترین افزونه فروشگاه ساز ویژه سیستم مدیریت محتوای وردپرس میباشد.ما در نت بینش ، بسته های ویژه‌ای جهت توسعه قابلیتهای ووکامرس و طراحی پوسته‌های فروشگاهی مبتنی بر ووکارس به شما ارائه میدهیم.

اطلاعات بیشتر

سیستم مدیریت محتوا - دروپال

دروپال ، از قدرتمندترین و با قدمت ترین سیستم‌های مدیریت محتوای وبسایت میباشد ، که در عین قدرت ، دارای قابلیتهای توسعه انعطاف پذیریست که میتواند یک راه حل جامع در تولید محتوا برای پروژه وبسایت شما را ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

وردپرس

وردپرس ، یک تجربه شیرین ، قدرتمند و رایج برای ایجاد وبسایتهای پویا میباشد.شاید بتوان وردپرس را قدرتمندترین و انعطاف پذیرترین سیستم مدیریت محتوای متن باز نیز قلمداد نمود.این سیستم ، انتخاب اول نت بینش جهت طراحی و توسعه میباشد که میتوانیم راهکارهای خلاقانه‌ای را برای داشتن وبسایتی قدرتمند در اختیار شما قرار دهیم.

اطلاعات بیشتر

اپن کارت

اپن کارت ، یک سامانه فروشگاه ساز بسیار انعطاف پذیر و محبوب در بین کاربران ایران پس از ووکامرس میباشد ، سیستمی که با معماری MVC و شی گرای خود امکان تولید و توسعه قابلیتهای متفاوت را به کاربران ارائه میدهد.طراحی پوسته های قابل سفارشی سازی و در اختیار داشتن افزونه و ماژول‌های سفارشی سازی شده ، از جمله خدماتیست که توسط گروه طراحی و توسعه نت بینش به شما ارائه میشود.

اطلاعات بیشتر

ویبولتین

ویبولتین ، انجمن سازی بی رقیب ، نام آشنا و کاربرپسند بین کاربران ایرانیست.انجمن سازی که تقریبا تمامی کاربران وب فارسی با قابلیتهای آن ، نحوه استفاده و ویژگی‌های منحصر بفرد آن کاملا آشنایی دارند.هوک‌ها ، پلاگین‌ها و استایل‌ای ویژه ویبولتین را با تیم توسعه نت بینش ، منحصربفرد تر در اختیار خواهید داشت.قابلیت‌هایی کاملا سفارشی سازی شده و اختصاصی برای انجمن و تالاار گفتمان شما

اطلاعات بیشتر

MyBB

MyBB یکی از سیستم‌های انجمن ساز متن باز و رایگانیست که امکان راه اندازی آسان و ساده یک انجمن گفتگوی آنلاین را در اختیار شما قرار میدهد.تا پیش از ارائه نسخه 1.8 این انجمن ساز ، اقبال عمومی کمتری را نسبت به دیگر سیستم‌های مشابه شاهد بود ، اما پس از ریلیز نسخه 1.8 و بهبود عملکرد این سیستم ، جایگاه بهترین میان کاربران یافت.MyBB بر اساس افزونه‌ها قابل توسعه میباشد و تیم توسعه نت بینش میتواند افزونه‌های سفارشی سازی شده بر اساس نیازتان را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

اینویژن پاور برد

اینویژن پاور برد ، یا باختصار IPB ، از با قدمت ترین انجمن سازهای مبتنی بر زبان PHP و پایگاه داده MySql میباشد که این روزها رقابت تنگاتنگی از لحاظ امنیت ، امکانات ، پوسته ها و به روز تکنولوژی‌های مورد استفاده با ویبولتین دارد.توسعه افزونه ها و قابلیتهای انجمن ساز IPB , IPS و طراحی اختصاصی قالب‌های سفارشی سازی شده این انجمن ساز توسط گروه طراحی و توسعه نت بینش ، به شما امکان داشتن یک انجمن گفتگوی مبتنی بر IPB را بصورت متمایز میدهد.

اطلاعات بیشتر

PHP Nuke - نیوک

سیستم مدیریت محتوای PHP-Nuke ، سابقه‌ای طولانی و با قدمت در میان کاربران و مدیران وبسایت‌های پارسی زبان دارد.این سیستم بدلیل سهولت استفاده و درک راحت امکانات توسط کاربران ، مدت زمانی پرطرفدار ترین سیستم مدیریت محتوا در بین کاربران ایرانی آن بود.پس از مدتی ، کار توسعه آن بصورت اختصاصی توسط گروه مشهدتیم انجام شد و نسخه‌های بهبود یافته تری نسبت به نسخ قبلی ارائه شد ، اما همواره کاربران از کمبود امکاناتی همچون ماژول‌ها ، بلوک‌ها و قالب‌های استاندارد رنج میبرند.گروه توسعه و طراحی نت بینش ، تمامی نیازهای شما برای داشتن یک وبسایت قدرتمند تحت بستر این سیستم را مرتفع خواهد ساخت.

اطلاعات بیشتر

دیتالایف انجین

برای معرفی دیتالایف انجین ، باید از واژه‌هایی همچون ظریف ، انعطاف پذیر و بسیار ساده استفاده کرد.این سیستم مدیریت محتوا از خوش سابقه ترین سیستم‌های مدیریت محتواییست که در بین کاربران ایرانی نیز ، طرفداران زیادی دارد و وبسایتهای قدرتمندی نیز از این سیستم روسی استفاده میکنند.تیم پشتیبانی فارسی قدرتمندی برای این سیستم وجود دارد ، و امکان سفارشی سازی و توسعه قابلیتهای آن داشتن یک وبسایت قدرتمند را برای شما با کمترین هزینه‌ها دست یافتنی تر خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر

PHPBB

انجمن ساز PHPBB یکی دیگر از سیستم های انجمن ساز مبتنی بر زبان PHP و پایگاه داده MySql میباشد که با ارائه رایگان و کدباز کاربران بسیاری را به خود جذب کرده است.امکانات این انجمن ساز به نسبت سیستم‌های غیررایگان دیگر کمتر بوده اما بهمان میزان بدلیل کدباز بودن آن ، قابلیت توسعه گسترده ای دارد.وبسایتهای بی شماری امروزه در حال استفاده از این سیستم انجمن ساز هستند که میتوان آن را در زمره 5 انجمن ساز رایگان فعلی برشمرد.نت بینش ، میتواند کلیه پوسته های اختصاصی و پلاگین‌هایی که قصد دارید برای این انجمن ساز در اختیار داشته باشید را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

IoniC

IoniC یک کیت توسعه نرم افزار (SDK) کاملا کدباز برای تولید نرم افزارهای موبایل میباشد.این کیت توسعه ، مبتنی بر AngularJS و Apache Cordova توسعه یافته است و این امکان را در اختیار توسعه دهندگان قرار میدهد که برای تمامی بسترهای سیستم عامل‌های متفاوت هوشمند موبایل ، اقدام به تولید اپلیکیشن نمایند.طراحی UI برای استفاده در برنامه های کاربردی تولید شده در این کیت توسعه نرم افزاری و همچنین تولید اپلیکیشن در بستر این کیت از جمله خدماتیست که تیم توسعه و طراحی نت بینش در اختیار شما قرار میدهد.

اطلاعات بیشتر

WHMCS

شاید بتوان به دور از هرگونه تعصبی WHMCS را قدرتمندترین سیستم مدیریت فروش و ارتباط با مشتریان خصوصا در حوزه خدمات فروش هاست و سرور دانست.WHMCS در کنار سیستم‌های مشابه دیگری نظیر کایاکو ، هاست بیل و ... ، امکانات بیشمار و قدرتمندی را در اختیار صاحبان مشاغل خدمات اینترنتی قرار میدهد که به مدیریت بهتر این خدمات می انجامد.داشتن قالب و Template های ویژه و همچنین توسعه ماژول‌های اختصاصی و سفارشی سازی شده برای سیستم WHMCS تخصص تیم تولید و توسعه نت بینش است.

اطلاعات بیشتر

KAYAKO - کایاکو

کایاکو ، در رقابت تنگاتنگی با سیستم‌های مدیریت بر ارتباطات با مشتریان و پشتیبانی دیگری نظیر WHMCS بود و این رقابت باعث توسعه یافتگی هرچه بیشتر این سیستم و ارائه نسخه‌های شی گرا و قدرتمندی شده است.کایاکو ، امکان پشتیبانی و ایجاد یک چرخه حیات خدماتی را برای شما با آسانترین روش‌ها فراهم می آورد.اما تنوع در پوسته‌ها و همچنین تا حدودی در افزونه‌های این سامانه که اکثر آنها نیز غیررایگان میباشند ، کمی اقبال عمومی را در استفاده از این سیستم کاهش داده است.تیم تولید و توسعه نت بینش ، با تسلط و آشنایی کامل بر سامانه کایاکو ، امکان توسعه یافتگی بیشتر در افزونه‌ها و پوسته‌های اختصاصی مدنظر و مطابق با سفارش شما را در اختیارتان قرار میدهد.

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد