تماس بگیرید

طراحی وبسایتهای تجارت الکترونیک

طراحی ویژه سیستم‌های فروشگاه ساز اپن سرس و افزونه‌های ایجاد فروشگاه آنلاین ، با توجه به نیاز و درخواست شما انجام می پذیرد.ما برای کلیه سیستم‌های فروشگاه ساز نظیر مگنتو ، شاپیفی ، اپن کارت ، ووکامرس ، پرستاشاپ ، قالب و پوسته های انعطاف پذیر طراحی میکنیم

برای فروش مداوم محصولات خود آماده باشید !

طرحی که رضایت کاربر را جلب و تجربه کاربر را نسبت به خرید از فروشگاه شما شیرین کند...

فروشگاه اینترنتی ، همانند یک فروشگاه در محیط واقعی باید تاثیرگذاری ظاهری ، سهولت در جستجو و انتخاب کالای مورد نیاز را برای مشتریان و مخاطبان هدف خود فراهم سازد.همانطور که ویترین یک فروشگاه و سهولت دسترسی اولیه به آن باید در بهترین حالت ممکن باشد ، کندوکاو و آشنایی با انبوهی از محصولات نیز باید یک تجربه دلچسب را برای کاربران ایجاد کند.

تحقیقات بیان‌گر این است که بسیاری از افراد ، نسبت به فروشگاه‌های آنلاینی که پیچیدگی خاصی ندارند و مسیرهای ساده تری را برای رسیدن به کالای موردنظر خود طی میکنند ، اعتماد بیشتری میکنند.کاهش پیچیدگی و همچنین فراهم آوردن مجموعه‌ای از اطلاعات و محتوای تجاری برای کاربران ، امریست که در نقطه آغازین خود نیازمند طراحی پویا ، منسجم و انعطاف پذیر است.

هرقدر میزان محتوای تجاری تولید شده و محصولات معرفی شده در فروشگاه آنلاین شما در حد کمال خود از نظر کمیت باشند ، اما کیفیت آن رابطه مستقیمی با طراحی ظاهری و بصری دارد.رابط گرافیکی و تجربه کاربری فروشگاه آنلاین شما باید مطابق با استانداردهای روز وب ، همگام با سایز تکنولوژی‌ها و بدون کوچکترین عیب و نقص و یا ایجاد مزاحمت‌های اجباری برای کاربر باشد.ما پیش از هر اقدامی ، نسبت به بررسی مخاطبین ، بازار هدف و نوع محصولات شما تحقیق و بررسی کرده و با شناخت این موارد ، نسبت به طراحی و توسعه فروشگاه آنلاین شما اقدام میکنیم.

طراحی قالب و پوسته فروشگاهی

مشتریان نت بینش

ساخت یک وب سایت فروشگاهی برای دنیای واقعی موبایل

روزانه بیش از 1 میلیون خرید آنلاین از طریق دستگاه‌های هوشمند صورت میگیرد

با بیش از 1 میلیون خرید روزانه محصولات متفاوت از طریق نسخه‌های دوست دار موبایل فروشگاه‌های آنلاین و اپلیکیشن‌های آن‌ها ، شرایط برای توسعه دهندگان و طراحان اینگونه ایجاب میکند که راهکارهایی را به مشتریان خود ارائه دهند که منجر به ایجاد وبسایت‌های فروشگاهی انعطاف پذیر برای کسب بهترین تجربه کاربری مشتریان و فرایندی شفاف برای خرید آنلاین شود.

ما به خوبی میدانیم که طراحی وبسایت‌های فروشگاهی و تجارت الکترونیک منطبق بر نتیجه‌هاییست که از تحقیقات اولیه بدست می آید ، و اکثر فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای آنلاین یک رابط تجربه کاربری (UX) قابل فهم برای مخاطبان وبسایت خود را انتظار دارند ، با ترکیب این دو موضوع مهم و با شناخت نیازها و درخواست‌های شما ، راه حل‌هایی مبتنی با سیستم مدنظر و یا مورد استفاده فعلی شما ارائه میدهیم که به اهداف شما در کسب و کار آنلاین‌تان کمک شایان کند.

ما به خوبی نیازها و درخواست‌های شما را بررسی میکنیم و بهترین راه حل را برای آن ارائه میدهیم.سیستم‌های فروشگاه ساز آنلاین متفاوتی برای ایجاد یک فروشگاه قدرتمند وجود دارند تا بتوانید از طریق آن‌ها بهترین شیوه کسب و کار اینترنتی را راه اندازی نمایید.تیم تولید و توسعه نت بینش ، برای کلیه سیستم‌های متن باز فروشگاه ساز نظیر woocommerce و magento و opencart و Shopify و Prestashop و ... خدمات طراحی پوسته و قالب اختصاصی و همچنین تولید و توسعه افزونه ، پلاگین و ماژول‌های منطبق با سفارش مشتری را ارائه میدهد.

طراحی پوسته و قالب فروشگاه ساز

چه انتظاراتی از ما دارید؟

 • برنامه مناسب

  چشم اندازی روشن برای کسب و کار شما با تمرکز بر استراتژی مشخص ، اهداف کلیدی و نتیجه محور ارائه خواهیم داد.
 • رهبری مشتری

  برای رسیدن به موفقیت نهایی ، شرایط توسعه خود را منطبق با استراتژی و انتظارات شما تنظیم خواهیم کرد تا موفقیت جامعی را در دستیابی به اهدافتان شاهد باشید.
 • نوآوری همه جانبه

  کلیه منابع ، راه‌حل‌ها و ایده‌های مورد نظر را از طریق گروه‌های تحقیق و آنالیز به کار می بندیم تا مناسبترین راهکار برای رسیدن به اهداف تعیین شده را ارائه دهیم.
 • صادقانه و با شفافیت

  صداقت و امانت داری نبض تپنده تمامی خدماتیست که ما ارائه میدهیم و اهداف و انتظاراتی را برای مشتریان خود متصور میشویم که در شرایطی مناسب و واقعی قابل دستیابی باشند
 • بینش و نگرش هوشمند

  با نگرشی وسیع و هوشمند و با تکیه بر نیروی متخصص و مجرب خود راه حل‌هایی مناسب برای شما فراهم میسازیم تا تصمیمات صحیح و هوشمند در اجرا و ارائه خدمات اتخاذ شوند.
 • اهمیت ارتباطات

  ارتباط با مشتریان خود را صرفا در چارچوب دیجیتالی و آنلاین آن محدود نمیکنیم و همواره سعی بر داشتن ارتباطی مناسب و صحیح با مشتریان خود در سطوح کاری داریم.

تجارت الکترونیک نباید زشت باشد

فروشگاه آنلاین شما ، نباید کاربرگریز باشد !

اعتقاد ما بر این است که وبسایت‌های فروشگاهی و تجارت الکترونیک نیاز دارند که سریع ، راحت در استفاده و در عین حال قدرتمند باشند.سرعت بارگذاری محصولات و خدماتی که برای فروش عرضه میکنید برای عموم کاربران با هر نوع اتصال اینترنت و دستگاهی که فروشگاه شما را مشاهده میکنند ، باید بگونه ای باشد که خاطره ای دلچسب و شیرین برای آن‌ها ایجاد کند.

در نت بینش ، ما با استفاده از آخرین تکنیک‌ها و اصول صحیح فشرده سازی ، میزبانی وب و بکارگیری پلتفرم‌های کارآمد ، میتوانیم وبسایت فروشگاهی ویژه‌ای را برای شما طراحی و ایجاد کنیم که نه تنها قدرتمند به نظر برسد ، بلکه به راحتی بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه شما را به مشتریان بالفعل و دائمی‌تان تبدیل کند.

ما عاشق طراحی‌های منحصربفرد و زیبا هستیم.طراحان گرافیک دیجیتال در نت بینش ضمن تعامل زمان بندی شده با شما ، همواره در صدد هستند تا بهترین و با کیفیت ترین خروجی را در اختیار شما قرار دهند.زیبایی‌های بصری که ناقض هیچ یک از استانداردها نباشند و در عین حال به جذب کاربری و رضایت کاربر نیز بیانجامد.هویت کامل فروشگاه و کسب و کار آنلاین شما را با خلاقیت طراحان خود تلفیق کرده و زمینه ساز هویت بخشی به برند دیجیتال شما خواهیم شد.

با خدمات گرافیک دیجیتال آشنا شوید
طراحی گرافیک و هویت بصری

مـجنتو ۲

مجنتو یک سیستم‌ مدیریت محتوای متن‌باز برای وب سایت‌های تجارت الکترونیکی است. Magento 2 (M2) با استفاده از بیش از 200،000 خرده فروش آنلاین، راه حل آسان برای وب سایت تجارت الکترونیک شما را کنترل می کند، بهتر و آسان تر از همیشه.

اطلاعات بیشتر

مـجنتو

Magento یکی از پیشروترین سیستم‌های تجارت الکترونیک ساخته شده از قابلیت های منبع باز است که اجازه می دهد تا راه حل انعطاف پذیر برای وب سایت های B2B و B2C فراهم شود. به عنوان یک فروشنده آنلاین، شما کنترل کاملی از قابلیت های سبد خرید، مشاهده و انعطاف پذیری وب سایت و عملکرد کلی فروشگاه آنلاین خود دارید.

اطلاعات بیشتر

شاپیفای

شاپیفای کلیه ابزارهایی که برای کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک خود نیاز دارید را در اختیار شما قرار میدهد.نت بینش ، یکی از توسعه دهندگان رسمی شاپیفای میباشد و میتواند کلیه خدماتی که برای داشتن یک فروشگاه آنلاین جامع نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد.

اطلاعات بیشتر

Laravel

فریم ورک مورد استفاده فعلی نت بینش جهت توسعه نرم افزارها و برنامه های کاربردی تحت وب ، لاراول میباشد که طی چند سال گذشته رشد چشمگیری را شاهد بوده است و اکنون یکی از فریم ورک‌های اصلی و مطرح متن باز برای ایجاد برنامه های کاربردی مبتنی بر وب میباشد.

اطلاعات بیشتر

CodeIgniter

فریم ورک CodeIgniter ، که با توسعه و روی کار آمدن لاراول تا حدودی جای خود را به این فریم ورک داد ، یکی از قدرتمندترین فریم ورک‌های شی گرا با معماری MVC میباشد ، که تا پیش از این ، فریم ورک توسعه نرم افزارهای کاربردی تحت وب نت بینش محسوب میشد.نت بینش میتواند هر آنچه شما مبتنی بر بستر فریم ورک CodeIgniter نیاز دارید را برای شما فراهم آورد.

اطلاعات بیشتر

Zend Framework

با بیش از 240 میلیون نصب و استفاده فعال در جهان ، فریم ورک Zend یکی از قدرتمند ترین فریم ورک‌های متن باز توسعه یافته در بستر زبان PHP میباشد.Zend از معماری MVC استفاده میکند که منطق Back-End را با هنرمندی و هوشمندی مثال زدنی و قابل کنترل تر از Front-End مجزا کرده است.

این فریم ورک این امکان را برای تیم توسعه دهندگان ما ایجاد میکند تا قابلیت‌های منحصربفردی را برای پروژه های شما به مرحله تولید و توسعه برسانند.

اطلاعات بیشتر

سیستم مدیریت محتوا - جوملا

جوملا ، یکی از خوش سابقه ترین و پر استفاده ترین سیستم‌های مدیریت محتواییست که بدون شک اکثر فعالان وب با آن آشنایی کامل دارند.توسعه دهندگان ما امکانات ویژه ای برای تولید وبسایتهای پویا و قدرتمند تحت بستر جوملا ، برای شما در تمامی زمینه‌های فعالیت آماده میکنند.

اطلاعات بیشتر

ووکامرس

با بیش از 42 میلیون دانلود و استفاده ، ووکامرس قدرتمند ترین افزونه فروشگاه ساز ویژه سیستم مدیریت محتوای وردپرس میباشد.ما در نت بینش ، بسته های ویژه‌ای جهت توسعه قابلیتهای ووکامرس و طراحی پوسته‌های فروشگاهی مبتنی بر ووکارس به شما ارائه میدهیم.

اطلاعات بیشتر

سیستم مدیریت محتوا - دروپال

دروپال ، از قدرتمندترین و با قدمت ترین سیستم‌های مدیریت محتوای وبسایت میباشد ، که در عین قدرت ، دارای قابلیتهای توسعه انعطاف پذیریست که میتواند یک راه حل جامع در تولید محتوا برای پروژه وبسایت شما را ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

وردپرس

وردپرس ، یک تجربه شیرین ، قدرتمند و رایج برای ایجاد وبسایتهای پویا میباشد.شاید بتوان وردپرس را قدرتمندترین و انعطاف پذیرترین سیستم مدیریت محتوای متن باز نیز قلمداد نمود.این سیستم ، انتخاب اول نت بینش جهت طراحی و توسعه میباشد که میتوانیم راهکارهای خلاقانه‌ای را برای داشتن وبسایتی قدرتمند در اختیار شما قرار دهیم.

اطلاعات بیشتر

اپن کارت

اپن کارت ، یک سامانه فروشگاه ساز بسیار انعطاف پذیر و محبوب در بین کاربران ایران پس از ووکامرس میباشد ، سیستمی که با معماری MVC و شی گرای خود امکان تولید و توسعه قابلیتهای متفاوت را به کاربران ارائه میدهد.طراحی پوسته های قابل سفارشی سازی و در اختیار داشتن افزونه و ماژول‌های سفارشی سازی شده ، از جمله خدماتیست که توسط گروه طراحی و توسعه نت بینش به شما ارائه میشود.

اطلاعات بیشتر

ویبولتین

ویبولتین ، انجمن سازی بی رقیب ، نام آشنا و کاربرپسند بین کاربران ایرانیست.انجمن سازی که تقریبا تمامی کاربران وب فارسی با قابلیتهای آن ، نحوه استفاده و ویژگی‌های منحصر بفرد آن کاملا آشنایی دارند.هوک‌ها ، پلاگین‌ها و استایل‌ای ویژه ویبولتین را با تیم توسعه نت بینش ، منحصربفرد تر در اختیار خواهید داشت.قابلیت‌هایی کاملا سفارشی سازی شده و اختصاصی برای انجمن و تالاار گفتمان شما

اطلاعات بیشتر

MyBB

MyBB یکی از سیستم‌های انجمن ساز متن باز و رایگانیست که امکان راه اندازی آسان و ساده یک انجمن گفتگوی آنلاین را در اختیار شما قرار میدهد.تا پیش از ارائه نسخه 1.8 این انجمن ساز ، اقبال عمومی کمتری را نسبت به دیگر سیستم‌های مشابه شاهد بود ، اما پس از ریلیز نسخه 1.8 و بهبود عملکرد این سیستم ، جایگاه بهترین میان کاربران یافت.MyBB بر اساس افزونه‌ها قابل توسعه میباشد و تیم توسعه نت بینش میتواند افزونه‌های سفارشی سازی شده بر اساس نیازتان را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

اینویژن پاور برد

اینویژن پاور برد ، یا باختصار IPB ، از با قدمت ترین انجمن سازهای مبتنی بر زبان PHP و پایگاه داده MySql میباشد که این روزها رقابت تنگاتنگی از لحاظ امنیت ، امکانات ، پوسته ها و به روز تکنولوژی‌های مورد استفاده با ویبولتین دارد.توسعه افزونه ها و قابلیتهای انجمن ساز IPB , IPS و طراحی اختصاصی قالب‌های سفارشی سازی شده این انجمن ساز توسط گروه طراحی و توسعه نت بینش ، به شما امکان داشتن یک انجمن گفتگوی مبتنی بر IPB را بصورت متمایز میدهد.

اطلاعات بیشتر

PHP Nuke - نیوک

سیستم مدیریت محتوای PHP-Nuke ، سابقه‌ای طولانی و با قدمت در میان کاربران و مدیران وبسایت‌های پارسی زبان دارد.این سیستم بدلیل سهولت استفاده و درک راحت امکانات توسط کاربران ، مدت زمانی پرطرفدار ترین سیستم مدیریت محتوا در بین کاربران ایرانی آن بود.پس از مدتی ، کار توسعه آن بصورت اختصاصی توسط گروه مشهدتیم انجام شد و نسخه‌های بهبود یافته تری نسبت به نسخ قبلی ارائه شد ، اما همواره کاربران از کمبود امکاناتی همچون ماژول‌ها ، بلوک‌ها و قالب‌های استاندارد رنج میبرند.گروه توسعه و طراحی نت بینش ، تمامی نیازهای شما برای داشتن یک وبسایت قدرتمند تحت بستر این سیستم را مرتفع خواهد ساخت.

اطلاعات بیشتر

دیتالایف انجین

برای معرفی دیتالایف انجین ، باید از واژه‌هایی همچون ظریف ، انعطاف پذیر و بسیار ساده استفاده کرد.این سیستم مدیریت محتوا از خوش سابقه ترین سیستم‌های مدیریت محتواییست که در بین کاربران ایرانی نیز ، طرفداران زیادی دارد و وبسایتهای قدرتمندی نیز از این سیستم روسی استفاده میکنند.تیم پشتیبانی فارسی قدرتمندی برای این سیستم وجود دارد ، و امکان سفارشی سازی و توسعه قابلیتهای آن داشتن یک وبسایت قدرتمند را برای شما با کمترین هزینه‌ها دست یافتنی تر خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر

PHPBB

انجمن ساز PHPBB یکی دیگر از سیستم های انجمن ساز مبتنی بر زبان PHP و پایگاه داده MySql میباشد که با ارائه رایگان و کدباز کاربران بسیاری را به خود جذب کرده است.امکانات این انجمن ساز به نسبت سیستم‌های غیررایگان دیگر کمتر بوده اما بهمان میزان بدلیل کدباز بودن آن ، قابلیت توسعه گسترده ای دارد.وبسایتهای بی شماری امروزه در حال استفاده از این سیستم انجمن ساز هستند که میتوان آن را در زمره 5 انجمن ساز رایگان فعلی برشمرد.نت بینش ، میتواند کلیه پوسته های اختصاصی و پلاگین‌هایی که قصد دارید برای این انجمن ساز در اختیار داشته باشید را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر

IoniC

IoniC یک کیت توسعه نرم افزار (SDK) کاملا کدباز برای تولید نرم افزارهای موبایل میباشد.این کیت توسعه ، مبتنی بر AngularJS و Apache Cordova توسعه یافته است و این امکان را در اختیار توسعه دهندگان قرار میدهد که برای تمامی بسترهای سیستم عامل‌های متفاوت هوشمند موبایل ، اقدام به تولید اپلیکیشن نمایند.طراحی UI برای استفاده در برنامه های کاربردی تولید شده در این کیت توسعه نرم افزاری و همچنین تولید اپلیکیشن در بستر این کیت از جمله خدماتیست که تیم توسعه و طراحی نت بینش در اختیار شما قرار میدهد.

اطلاعات بیشتر

WHMCS

شاید بتوان به دور از هرگونه تعصبی WHMCS را قدرتمندترین سیستم مدیریت فروش و ارتباط با مشتریان خصوصا در حوزه خدمات فروش هاست و سرور دانست.WHMCS در کنار سیستم‌های مشابه دیگری نظیر کایاکو ، هاست بیل و ... ، امکانات بیشمار و قدرتمندی را در اختیار صاحبان مشاغل خدمات اینترنتی قرار میدهد که به مدیریت بهتر این خدمات می انجامد.داشتن قالب و Template های ویژه و همچنین توسعه ماژول‌های اختصاصی و سفارشی سازی شده برای سیستم WHMCS تخصص تیم تولید و توسعه نت بینش است.

اطلاعات بیشتر

KAYAKO - کایاکو

کایاکو ، در رقابت تنگاتنگی با سیستم‌های مدیریت بر ارتباطات با مشتریان و پشتیبانی دیگری نظیر WHMCS بود و این رقابت باعث توسعه یافتگی هرچه بیشتر این سیستم و ارائه نسخه‌های شی گرا و قدرتمندی شده است.کایاکو ، امکان پشتیبانی و ایجاد یک چرخه حیات خدماتی را برای شما با آسانترین روش‌ها فراهم می آورد.اما تنوع در پوسته‌ها و همچنین تا حدودی در افزونه‌های این سامانه که اکثر آنها نیز غیررایگان میباشند ، کمی اقبال عمومی را در استفاده از این سیستم کاهش داده است.تیم تولید و توسعه نت بینش ، با تسلط و آشنایی کامل بر سامانه کایاکو ، امکان توسعه یافتگی بیشتر در افزونه‌ها و پوسته‌های اختصاصی مدنظر و مطابق با سفارش شما را در اختیارتان قرار میدهد.

اطلاعات بیشتر

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد