توسعه تحت پلتفرم Ruby

نت بینش توسعه دهنده نرم افزار و اپلیکیشن‌های تحت وب بر مبنای پلتفرم روبی Ruby On Rails میباشد که با تکیه بر تخصص، تجربه و شناخت متخصصین خود از این پلتفرم قدرتمند، نرم افزارهای اینترنت محور قدرتمندی را در اختیار شما قرار میدهد.

توسعه تحت پلتفرم Ruby

توسعه دهندگان Ruby On Rails نت بینش، میتوانند با استفاده از بهترین شیوه‌های توسعه‌ای که این فریم ورک مبتکرانه وب ارائه میدهد، مفاهیم والا و بلندپروازانه تجاری مبتنی بر اینترنت شما را به سطح کاملا جدید و بی نظیری برسانند.

راهکارهایی که ما برای توسعه وب اپلیکیشن‌های مبتنی بر Ruby On Rails ارائه میدهیم، به گونه‌ای طراحی شده است که از طریق تعامل با کاربر، تحویل محتوای جذاب و سهولت استفاده، تجربه‌ای موفق فراهم میکند و به شما این امکان را میدهد تا ایده‌ها، محصولات و خدمات خود را با قدرت بیشتری با دنیا به اشتراک بگذارید.ما بعنوان یک شریک در توسعه، تولید و یا طراحی نرم افزار تحت وب شما، طیف کاملی از خدمات را در حیطه طراحی رابط کاربری، طراحی گرافیکی و همچنین بهبود و افزایش بهره وری ارائه میدهیم تا با ایجاد یک نمای جذاب برای نرم افزار شما، نیازهای برند شما را پوشش دهیم.

شما میتوانید به تجربه توسعه Ruby On Rails نت بینش، اعتماد کنید.

با انقلابی که Ruby On Rails در طراحی امروز وب ایجاد کرده است، و راه حل‌های حائز اهمیتی را ارائه داده است، ما میدانیم که چگونه میتوان از آن برای ایجاد برنامه‌های کاربری، جذاب و سازنده نهایت استفاده را ببریم.

کاربر پسند و منحصربفرد

ما رابط‌های کاربری ( UI) بسیار کارآمد و قابل استفاده‌ای را طراحی میکنیم که از نظر علامت گذاری به طور منظم از منطق کسب و کار شما مجزا عمل کرده و امکان نگهداری برنامه را با سهولت بیشتری فراهم آورد.تجربه‌های جذاب و مثبت نت بینش در توسعه نرم افزارهای Cloud-Ready مبتنی بر فریم ورک Ruby On Rails را همواره برای بهبود هرچه بهتر ایده‌های شما در توسعه نرم افزار مبتنی بر روبی، به کار میبندیم.

خدماتی که ما ارائه میدهیم

ما توسعه نرم افزارهای مبتنی بر روبی را برای خدمات وب و برنامه‌های تحت وب ارائه میدهیم.با کمک ما میتوانید به یک راه حل مقیاس پذیر دست یابید که ویژگی‌های جدیدی برای سیستم موجود خود ایجاد و یا مشکلات فنی را برطرف سازید.خدمات ما در حوزه توسعه نرم افزارهای RoR در گروه‌های متفاوتی طبقه بندی شده است که بر مبنای آن، نسبت به ارائه این خدمات اقدام میکنیم :

توسعه و یا مشارکت در تولید و توسعه ویژه استارت‌آپ‌ها

ما خدمات توسعه سریع را برای کمک به شما در راه اندازی سریع‌تر MVP ارائه میدهیم.چیزی که هر استارت‌آپی امروز به دنبال آن است.در عین حال، ما معماری‌های مقیاس پذیر وب را ایجاد میکنیم تا در هنگام رشد محصول نگران کنترل و نگهداری ترافیک صدها و میلیون‌ها کاربر و اطلاعات مرتبط با آن‌ها نباشید.

مدرن و هوشمند سازی سازمان‌ها

راه حل‌های سازمانی مهم برای تجارت،معمولا زمان زیادی را برای توسعه می‌طلبند.با فرایندهای مهندسی کارآمد، ویژگی‌های شرکت شما را به سرعت و با اطمینان از مقیاس پذیری و انعطاف پذیری، پیاده سازی میکنیم.ما متیوانیم به شما کمک کنیم تا سازمان خود را با نرم افزار سفارشی که سریع و روان بر اساس Ruby پیاده سازی میشود، تغییر شکل دهید.

نگهداری و پشتیبانی

توسعه نرم افزارهای مبتنی بر Ruby در نت بینش، با رعایت یکپارچگی کدها و عناصر مرتبط انجام شده و به روزرسانی و پایداری مداوم را برای شما بهمراه خواهد داشت.بسته‌های تعمیر و نگهداری مداوم ما، شامل بروزرسانی‌های نرم افزار، بهینه سازی سرعت تحلیل، پردازش و بارگذاری وب اپلیکیشن و یا وبسایت، پشتیبان گیری، انطباق با استانداردهای وب که دائما در حال به روز شدن هستند و در کنار آن، بهبود تجربه کاربری و ارتقاء سطح ایمنی میباشد.

بررسی، آنالیز و دیباگ

ما برای مشتریان خود که پایگاه کد مختص خود را دارند و در عین حال به دنبال اجاد پایه‌ای محکم برای نیازهای تجاری آینده خود هستند، مشاوره‌هایی در خصوص استانداردسازی، عیب یابی و رفع خطا ارائه میدهیم.در این زمینه از خدمات، ما معماری و کیفیت کد نویسی نرم افزار را تجزیه و تحلیل میکنیم تا بتوانیم راهکارهای مناسبی را به شما در رابطه با افزایش بهره وری ارائه دهیم.

عملیات نجات!

چنانچه پروژه شما، از چارچوب و ریل خود خارج شده است، ما میتوانیم با یک ماموریت ویژه نجات به شما برای رفع مشکلات احتمالی کمک کنیم.این سرویس شامل بررسی، عیب یابی، ارائه مشاوره و رفع مشکل در مورد اپلیکیشن شما خواهد بود.با تجزیه و تحلیل و بررسی کلیه موارد احتمالی، نسبت به یافتن مشکل و رفع ریشه‌ای آن اقدام و راهکارهایی جهت جلوگیری از رخداد مجدد مشکلات ارائه میدهیم.

توسعه تجارت الکترونیک

بیش از هرچیز، متخصصین نت بینش با بیش از یک دهه تجربه در ساخت، تولید و توسعه سیستم‌های تجارت الکترونیک، در کنار شما برای پیاده سازی و اجرای ایده‌های تجاری آنلاین شما هستند.ساخت سیستم‌های فروشگاهی و خدمات دهی تجاری آنلاین، با انعطاف پذیری و عمکلرد بالا و پایدار بر مبنای Ruby On Rails ، را به ما بسپارید و صرفا خود به مسائل غیرفنی متمرکز شوید.

هم اکنون شروع کنید

شما میتوانید سفارش خود را تنها در چند دقیقه ثبت نمایید و یا چنانچه مورد و ابهامی در خصوص خدمات نت بینش دارید، بصورت رایگان با مشاورین ما گفتگو نمایید.

مشاوره سفارش خدمات