فریم ورک Zend

یکی از فریم‌ورک‌های قدرتمند توسعه تحت زبان PHP چارچوب Zend میباشد که یک چارچوب نرم افزاری شی‌گرا، ساده و منبع باز است.انعطاف پذیری در توسعه و ساخت وبسایت‌ها و پورتال‌های پویا و قدرتمند از جمله شاخصه‌های این چارچوب نرم افزاری تحت وب میباشد.

نت بینش، بعنوان توسعه دهنده سیستم‌ها و نرم افزارهای تحت وب، خدمات تولید و توسعه بر اساس سفارش مشتری خود را در چارچوب Zend نیز ارائه میدهد، که برحسب نیازسنجی مشتری، شناخت اهداف و بررسی دقیق آن‌ها و برپایه استراتژی تعیین شده نهایی تعیین میشود.تیم توسعه دهندگان متخصص نت بینش، به دلیل بهره مندی از دانش فنی مناسب و تسلط قابل توجه بر نیازهای بازار، خدمات سفارشی سازی و توسعه Zend را با بالاترین سطح کیفی به مشتریان خود ارائه میدهد.

 

توسعه وتولید مبتنی بر ZendPHP

ارزیابی، برنامه ریزی و اجرا

تولید و توسعه وب بر اساس چارچوب Zend PHP یکی از بخش‌های اصلی خدمات وب شناخته شده در جهان میباشد.ما در نت بینش، یک استراتژی چند بُعدی را هم راستا با اهداف و چشم انداز شما ترسیم و اجرا میکنیم تا بتوانید بخش وسیعی از خدمات و کسب و کار خود را از به شیوه‌ای مقرون به صرفه و امن با مناسب ترین کیفیت در اختیار داشته باشید.

رویکرد ما

رویکرد توسعه، روش شناسی نتیجه گرا و خدمات مقرون به صرفه از دلایل اصلی انتخاب نت بینش بعنوان انتخابی مناسب برای مشتریان است.توسعه دهنده Zend PHP در نت بینش، با به‌روز نگه داشتن دانسته‌های خود، استفاده از به روزترین ابزارها، روش‌ها و تکنیک‌های بی نقص و چشم گیری برای طراحی وب‌سایت‌های کاربرپسند و کارآمد ارائه میدهند.

هم اکنون شروع کنید

شما میتوانید سفارش خود را تنها در چند دقیقه ثبت نمایید و یا چنانچه مورد و ابهامی در خصوص خدمات نت بینش دارید، بصورت رایگان با مشاورین ما گفتگو نمایید.

مشاوره سفارش خدمات