تماس بگیرید

بهینه سازی نرخ تبدیل

خدمات بهینه سازی نرخ تبدیل ( CRO ) به شما در بهبود فرایند کسب و کار و رسیدن به راندمان بالا از ترافیک جاری وبسایت با تبدیل مخاطبان بالقوه به مشتریان بالفعل کمک میکند.

نمیدانید از کجا شروع کنید؟ مشکلی نیست !

از تمامی پتانسیل‌های مثبت موجود در وبسایت و اطلاعات خود بهره مند شوید.

در زبانی ساده، بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) شامل فرآیندی است که تعداد کاربران و مشتریان بالفعل را برای انجام برخی از اعمال هدف گذاری شده در وبسایت شما ، از مشاهده صفحاتی خاص ، تا خرید محصول ، تکمیل فرم و یا برقراری تماس ، افزایش دهد.

هنگامیکه یک کمپین بهینه سازی نرخ تبدیل به خوبی و با موفقیت انجام شود باعث ایجاد یک کسب و کار پویاتر از ترافیک فعلی شما میشود و میتوانید اطمینان حاصل کنید که وبسایت شما مشتریان بالقوه خود را از دست نمیدهد.بلکه سایر کاربران هدف را نیز میتوانید به زمره مشتریان وفادار کسب و کار خود بیفزایید.

اگر وب سایت شما در حال حاضر نیز ترافیک قابل توجهی داشته باشد ،حتی پیشرفت‌های کوچک در نرخ تبدیل میتواند باعث افزایش قابل ملاحظه در درآمد وبسایت شما و کسب و کار آنلاین‌تان شود.کمپین‌های موثر CRO میتواند بصورت میانگین بین 3 تا 15 درصد سرنخ‌هایی که بصورت مستقیم خود به وبسایت شما مراجعه میکنند را به کاربران دائمی وبسایت تبدیل کند.

تغییرات در کمپین‌های CRO برای تاثیرگذاری مثبت بر هریک از متریک‌های کسب و کار شما که سود بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد انجام میشوند.در نت بینش ، ما تحقیقات گسترده‌ای در زمینه مشاغل و کسب و کارهای مختلف آنلاین انجام میدهیم و بصورت عمقی و جامع به اطلاعات و داده‌ها می پردازیم تا متوجه رفتار آنلاین کاربران ، علائق آن‌ها و همچنین مسائلی که کاربران را دچار یاس میکند شویم و بر این اساس میتوانیم راهکار دیجیتال خود را ارائه دهیم ، و مهمتر آنکه ، گروه تخصصی ما با تمرکز بر روی مسائل ، حل مسائل و تست و بررسی ، امکان سنجی سود بیشتر برای کسب و کار را بصورت مداوم انجام میدهند.

بهینه سازی نرخ تبدیل در نت بینش

 • A/B تستینگ

  این تست ، که گاهی اوقات بعنوان "تست تقسیم شده" نیز شناخته میشود ، در اصل مقایسه دو نسخه متفاوت از یک صفحه یا یک عنصر است تا با بررسی و مقایسه آن به بهترین نتیجه دست یابیم.تست تقسیم شده ، اغلب با آزمون‌هایی ساده و عملیاتی نظیر تغییر یک المان در وبسایت همانند یک دکمه تماس ، همراه است.
 • تست چند متغیره

  این تست یک گام فراتر از تست تقسیم شده ( A/B Testing ) به اصلاح اجزا و المان‌های مختلف یک صفحه اطلاق میشود.بعنوان مثال ، در این تست میتوان از میان چند تصویر ، محتوا و دکمه‌های متفاوت و مقایسه میان آن‌ها ایده‌آل ترین ترکیب را یافت.
 • تست ریدایرکت

  با این تست میتوان یک گام جلوتر از کاربران حرکت کرد.تست ریدایرکت ( تغییر مسیر ) برای زمانیست که قصد داریم بدانیم نسخه‌های کاملا متفاوت از یک صفحه در مقابل یکدیگر چگونه عمل میکنند.بعنوان مثال مقایسه‌ای میان یک صفحه محصول جدید و یا یک صفحه حاوی فرم تماس.
 • هیت‌مپ

  تست‌های CRO در نت بینش ، توسط داده‌های کمّی از منابع مختلفی دریافت میشود.اما این کافی نیست ، ما تمایل داریم از نرم افزارهای مختلف برای تهیه هیت مپ نیز بهره مند شویم ، پس میتوانیم فراتر از اعداد به تجربه واقعی کاربران و رفتار آن‌ها در وبسایت با دیدگاه نزدیک‌تری بپردازیم.
 • ضبط و کنترل رفتار کاربر

  موردی بهتر از هیت‌مپ که به چگونگی رفتار کاربران در وبسایت میپردازد و کلیه رفتار کاربران در وبسایت را ضبط و ذخیره سازی میکند.رفتارهایی که نشان دهنده شیوه تعامل کاربر با وبسایت است و به ما جهت شناسایی هرچه بهتر نقاط ضعف وبسایت در بازدیدهای کاربران مختلف ، کمک میکند.
 • شخصی سازی وبسایت

  با استفاده از آخرین ابزارها و نرم افزارها ، پروسه بهینه سازی نرخ تبدیل در نت بینش ، متخصصان ما را قادر به ایجاد تجارب شخصی سازی شده برای کاربران و بازدیدکنندگان با تکیه بر مجموعه‌ای از معیارهای مختلف و جامع کرده است.

چرا بهینه سازی نرخ تبدیل مهم است؟

ممکن است تعداد زیادی از راهکارهای بهینه سازی نرخ تبدیل برای کسب و کار شما وجود داشته باشد و آن‌ها را نیز به کار گیرید ، اما دلایل بسیاری بصورت جامع وجود دارد که بهینه سازی وب سایت و بهبود نرخ تبدیل بصورت ویژه را بعنوان یک راه حل مناسب برای کسب و کارها ، با اهمیت تر از هر اقدامی توصیف میکند.

استفاده از بهینه سازی نرخ تبدیل ، بصورت مشهود به صرفه تر از افزایش هزینه‌های تبلیغاتی شماست ، چرا که انجام پروسه CRO به درستی و با رعایت اصول آن ، بدون شک هزینه‌های ناشی از تبلیغات را کاهش میدهد.

تداوم بهترین وبسایت‌ها نیز در همراهی مخاطبان خود تکامل پیدا میکند.بهینه سازی نرخ تبدیل به شما این امکان را میدهد تا بیشترین طیف مشتریان را هدف قرار دهید و از مخاطبانی که میتوانند یک مشتری وفادار و بالقوه شوند ، به سادگی عبور نکنید.بهینه سازی نرخ تبدیل به شما کمک میکند که استراتژی بازاریابی گسترده‌تری را برای تجارت آنلاین خود فراهم سازید ، چرا که بیشتر با ذائقه ، علائق و رفتار کاربران خود آشنا میشوید و میتوانید هدف گذاری‌های دقیق تری را اعمال کنید.

۴۹%

از شرکت‌ها از بهینه سازی نرخ تبدیل در خدمات خود خشنود هستند. !

( بر اساس گزارش‌های تجاری گوگل - ۱۳۹۶ )

۹۰%

از شرکت‌ها اظهار داشتند که برنامه‌های CRO برای اهداف استراتژیک خود را بسیار ارزشمند یافتند !

( بر اساس گزارش‌های تجاری گوگل - ۱۳۹۶ )

۳ دلیل برای آنکه شما خدمات بهینه سازی نرخ تبدیل نت بینش را برای کسب و کارتان انتخاب کنید.

۱.

رویکرد ما متفاوت است.

متخصصین استراتژی و بازاریابی دیجیتال نت بینش ، افرادی کارآزموده و مجرب هستند.اعتقاد ما بر این است که تمامی ابزارهای لازم برای ارائه یک بسته جامع بهینه سازی نرخ تبدیل را میتوانیم از طریق خدمات جامع گوگل برای شما فراهم سازیم.پ.

بهره مندی مدیریت شده و تخصصی ابزارهای متفاوت گوگل در زمینه بهبود کسب و کار و تجارت آنلاین ، نظیر گوگل آنالیز جهت مشاهده، ارزیابی و بررسی داده ها و همچنین ابزار دیگر جهت اجرای تغییرات و چکاپ‌های بصری وب سایت و یا استفاده از ابزار گزارش گیری منظم و زمان بندی شده ، فرایند بهینه سازی نرخ تبدیل را بطور کامل تحت پوشش قرار میدهد ، تا به شما در راستای اطمینان بخشی از روند و صحت اجرای راهکارها اطمینان دهیم و مناسب ترین راه حل را برای کسب و کار شما ارائه دهیم.

تحلیلگران خدمات CRO در نت بینش ، با تجربه جمعی از افراد و تیم‌هایی متشکل از طراحان وب ، توسعه دهندگان ، متخصصین بهینه سازی ارگانیک (سئو) و متخصصان تجارت الکترونیک ، سعی بر ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی و فنی خود را دارند.این فعالیت منسجم و یکپارچه به ما اجازه میدهد تا نتایجی را برای مشتریان خود فراهم کنیم که در هیچ روش دیگری به سادگی امکان دسترسی به آن امکان پذیر نخواهد بود.

٢.

روی ما حساب کنید.

در نت بینش ، خدماتی را به شما ارائه میدهیم که متکی به تجربه و سابقه پرباریست که در زمینه بهینه سازی نرخ تبدیل کسب کرده‌ایم.گروه نت بینش ، متشکل از طراحان دیجیتال خلاق و زبده و توسعه دهندگان وب ، تا استراتژیست‌های بازاریابی دیجیتالی میباشد که در زمینه صنایع و مشاغل مختلف دارای تجربه قابل توجه و درخشانی هستند.

اطلاعاتی که از کسب و کار و تجارت شما در هنگام ارزیابی و تحلیل بدست می آوریم ، شامل داده‌های ارزشمندیست که دارایی گرانبهای فعالیت شما محسوب میشوند ، پس در حفظ آن میکوشیم چرا که از نظر نت بینش، مشتریان ما شرکای تجاری ما قلمداد میشوند و اعتبار و دارایی آن‌ها بعنوان امانتی گرانبهاست که منحصرا برای خود مشتری و در راستای توسعه فعالیت دیجیتال آنها مورد بهره برداری و استفاده قرار میگیرد.معتقدیم این رویکرد مشارکتی میان ما و شما ، بهترین شیوه همکاریست که باعث ارتقاء سطح کیفی خدمات میشود.

اگر در کسب و کار خود ، افرادی را جهت روند بازاریابی دیجیتال به کار گرفته‌اید ، مشکلی نیست چرا که نت بینش با تعامل مناسب و برنامه ریزی شده‌ای میان تیم خود و گروه بازاریابان شما ، نسبت به تبادل اطلاعات ، گزارش‌ها و راهکارها در فضایی صمیمانه اقدام میکند که این کار باعث تسهیل هرچه بیشتر روند بهینه سازی کسب و کار و تجارت آنلاین شما خواهد شد.

۳.

ما ارزش اطلاعات را میدانیم

اطلاعات ، فراتر از تصورات و فرضیات است.

ما به موفقیت برحسب حدس و گمان و فرضیات اعتقاد نداریم.از دید ما همه چیز باید مستند ، مستدل و تحلیل شده باشد ، حتی کوچکترین سرمایه گذاری‌ها و فعالیت‌ها و بر همین اساس ما ترکیبی از اطلاعات فعالیت ، مخاطبان ، استراتژی‌ها ، بینش‌ها ، ردیابی و هدفگذاری کاربران ، بررسی رفتاری کاربران و آنالیز هیت‌مپ‌ها را در چرخه فعالیت خود قرار داده‌ایم تا بر اساس داده‌هایی کسب شده نسبت به تغییر ، رفع مشکلات و ارائه راه حلی که منجر به افزایش بازدهی کاربران شود دست یابیم.

با استفاده از اطلاعات تحلیل و ردیابی و شناخت رفتاری کاربران ، ما به این درک میرسیم که چگونه مشتریان و مخاطبان شما با وب سایت شما ارتباط برقرار میکنند ، بر این اساس تمامی آزمایش‌ها و فرضیه‌های مستند را پایه گذاری میکنیم تا به یک رویکرد هدفمند در بهینه سازی نرخ تبدیل دست یابیم که در نهایت باعث افزایش بهره وری تجارت و کسب و کار آنلاین و بهبود CRO وب سایت شما شود.

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

تجربه شیرینی را برای کاربران خود فراهم کنید

متخصصین تجارت الکترونیک و CRO در نت بینش ، قادر به استفاده از جدیدترین متدهای بهینه سازی برای ایجاد یک تجربه کاربری کاملا دلچسب برای مخاطبان وب سایت شما میباشد.انتظارات بازدیدکنندگان و کاربران همواره در حال توسعه است و باید با این انتظارات هر لحظه به روز و همگام بود.بالاترین میزان سهولت در استفاده از وبسایت و ایجاد تجربه کاربری از چیدمان و قرارگیری المان‌های وب سایت تا دسترسی به محتوای تولید شده در وبسایت که میتواند شامل محصول ، مقالات و متون ، تصاویر و ویدئو باشند ، مبحثی‌ست که همواره باید به آن توجه داشت.

ما بدنبال ایجاد یک تجربه کاربری کاملا شخصی سازی شده بر اساس نوع مخاطب و رفتارشناسی آن‌ها هستیم.این مقوله، بخشی مهم از استراتژی CROدر نت بینش برای کلیه مشتریان است.تطابق تجربه کار با وب سایت به بهترین نحو برای مخاطب با حفظ استانداردهای بهینه سازی ، تولید و توسعه وب ، امریست که ما به مشتریان خود ارائه میدهیم.

کپی به کلیپ بورد