تماس بگیرید

مشاوره دیجیتال

گروه استراتژی و مشاوره بازاریابی دیجیتال نت بینش ، خدمات مشاوره‌ای را برای پشتیبانی تیم بازاریابان شما ارائه میدهد.خدماتی که منجر به درک بیشتر از فضای کسب و کار دیجیتال ، رسیدن به یک چشم انداز مشخص و تعامل مداوم خواهد شد.

تیم دیجیتال خود را به ما متصل کنید !

تیم متخصص استراتژی و اکتشاف دیجیتال نت بینش ، گزینه‌های مشاوره مداوم برای پشتیبانی از تیم‌های داخلی شما را با توجه به نیازهای بازاریابی دیجیتال و بهینه سازی وب سایت، ارائه میدهند.

این همکاری متقابل به شما کمک میکند تا از دسترسی به سطح بالایی به تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی، بررسی و رفع مشکل در سراسر مراحل تولید و توسعه وب سایت جدید خود و یا کمپین بازاریابی و تبلیغات خود اطمینان حاصل کنید.

در معنای کلی ، این بدان معناست که شما ، سهامداران و پرسنل‌تان میتوانید مدیریت کسب و کار خود را ادامه دهید، در حالی‌که اطمینان کامل از کیفیت اجرایی فرایند را بر اساس پیشنهادات جامع ، برنامه ریزی‌های مستند و مدیریت شده تحت چارچوب استراتژی که بصورت ویژه برای شما ایجاد شده است، کسب نمایید.

اهمیت مشاوره در امور دیجیتال

 • صرف زمان و هزینه در جای لازم

  یکی از مزایای کلیدی مشاوره دیجیتال در این است که اجازه میدهد تا اعضای کلیدی گروه بر روی وظایف دقیق خود بدون اینکه به وب سایت، استراتژی و یا منابع مرتبط با بهینه سازی مرتبط شوند ، متمرکز شوند.این موضوع مانع از اتلاف زمان میشود.
 • ما با شما در یک تیم

  با شروع یک پروژه مشاوره ، تیم استراتژی دیجیتال ما به شما ملحق میشوند تا به توسعه کسب و کار بر اساس استراتژی ارزیابی و تعیین شده برای دستیابی به اهداف کسب و کار شما بطور کامل کمک کنند.
 • هر چیز در مسیر خود !

  داشتن یک گروه همکار متخصص در زمینه مشاوره دیجیتال ، احتمال ریسک تاخیر پروژه را کاهش داده و باعث ایجاد یک استراتژی بازاریابی میشود.کاری که ما انجام میدهیم این است که کلیه اجزاء پروژه را در مسیر خود نگه‌داریم و از دستیابی به اهداف تعریف شده اطمینان حاصل کنیم.
 • تضمین کیفیت

  مشاوره دیجیتال به این معناست که شما نباید نگران و درگیر چک کردن هر یک از عناصر بازاریابی و فعالیت دیجیتال خود و یا هر یک از آزمون‌های CRO باشید.تیم ما تمام مواردی که باید برای کسب و کار شما اعمال شوند را در دست بررسی و اقدام قرار میدهند.
 • بهبود و ارتقاء عملکرد

  با بهره مندی از افرادی کارآزموده و مجرب که بعنوان مشاوران دیجیتال شما را در کسب و کار آنلاین‌تان همراهی میکنند ، میتوانید به یک استاندارد بالا از عملکرد دست یابید.
 • مشارکت تخصصی گسترده

  یکی از مهمترین مزایای مشاوره دیجیتال این است که به شما اجازه میدهد بدون نیاز به انجام فرایندی نظیر سئو ، PPC یا توسعه، بر کسب و کار خود تمرکز کنید و اینگونه فرایند را به مشاوران کارآزموده بسپارید.

۵۲%

از برندهای مطرح به این نکته رسیده‌اند که مشارکت با تیم‌های خلاق در بهینه سازی و بازاریابی برای رسیدن به اهدافشان "بسیار حیاتی" است.

( بر اساس گزارش‌های Adobe - ۱۳۹۷ )

۳۹%

از برندها بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده ، احساس میکنند پرسنل متخصص داخلی برای بهره‌وری استراتژی دیجیتال و رسیدن به مشتریان هدف را ندارند.

( بر اساس گزارش‌های Adobe - ۱۳۹۷ )

زمان خود را جایی که نیاز است صرف کنید.

مشاوره دیجیتال در نت بینش به گونه‌ای طراحی شده است که به شما اجازه میدهد زمان و منابع خود را بر روی کسب و کارتان به بهترین وجهی که می‌شناسید متمرکز سازید و کلیه امور بازاریابی آنلاین و استراتژی دیجیتال را به افرادی متخصص و کارآزموده بسپارید تا دیگر نیازی به جذب نیرو و یا آموزش به نیروهای جدید نداشته باشید.

خدمات پشتیبانی دیجیتال بصورت مداوم به شما کمک میکند تا از تمامی پتانسیل خود در کنار استراتژی های دیجیتالی که نت بینش ارائه میکند بهره مند شوید.در تعریفی دقیق تر شما کاملا بر روی خدمات ، کسب و کار و فعالیت تجاری آنلاین خود متمرکز میشوید و فرایند تجزیه و تحلیل، برآورد اطلاعات ، هدف گذاری و مشاوره بر اساس داده‌های به دست آمده را از متخصصان نت بینش دریافت میکنید تا آن را در سیاست‌های تجاری و بازاریابی و تبلیغات خود پیاده سازی نمایید.

این فرایند ، شامل کلیه خدمات دیجیتالی نت بینش میشود ، خدماتی نظیر بهینه سازی وبسایت بصورت ارگانیک در موتورهای جستجو ، رفتارشناسی و هدایت کاربری ، تبدیل سرنخ‌ها به مشتریان بالفعل از جمله مواردیست که میتوان به آنها اشاره داشت.بعنوان مثال کار انتخاب دقیق ترین کلمات ، مناسب ترین محتوا ، بدون اینکه شما نیاز به بررسی ریز جزئیات داشته باشید توسط گروه متخصصان مشاور دیجیتال نت بینش به شما ارائه میشوند.

زمینه‌های تحت پوشش مشاوره دیجیتال

 • بهینه سازی مداوم وب سایت

  انجام فرایند تکرار ، ارزیابی و حدس موارد و شناخت مشکلات در بهینه سازی وب سایت ، ممکن است توسط شما انجام شود ، اما این مراحل به شناخت عمیق از اطلاعات، استراتژی دیجیتال و اکتشاف دیجیتال دارد که ما بوسیله آن‌ها به بینش مناسبی از مخاطبان رسیده و از رویکرد مناسب و آگاهانه‌ای جهت استفاده در وب سایت شما اطمینان حاصل میکنیم.
 • مدیریت تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و PPC

  اگر قصد دارید راه حل مناسب برای تبلیغات کلیکی و یا تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی بر اساس نوع فعالیت و گروه محصولات خود را در اختیار داشته باشید ، ما میتوانیم در تمامی نسخه‌های تبلیغاتی (متنی/تصویری/ویدئویی) با بررسی تمامی ابعاد خلاقانه و اصولی آن شما را بدون اینکه روند اضافه‌ای را طی کنید ، همراهی کنیم.
 • تحقیق و توسعه مداوم

  مشاوره زمان بندی و مدیریت شده بدان معناست که شما به دور از هرگونه نگرانی نسبت به تامین نیروی انسانی متخصص در این حوزه ، نسبت به تحقیق و توسعه اقدام نمایید.خدمات مشاوره ما این امکان را به شما میدهد تا بطور منظم و مداوم برای تحقیق و توسعه و درک عمیق مخاطب و رفتار آنلاین آن‌ها اقدام کنید.
 • ارتقاء دائمی محتوا

  با همکاری هر یک از مشاورین ما ، که متشکل از تیم‌های زبده اکتشاف و استراتژی دیجیتال هستند در کنار شما نسبت به ارائه راهکارهایی مناسب جهت معرفی محصولات و تولید محتوا شما را همراهی خواهند کرد.لحظه به لحظه و بدون توقف.هدف ما این است که از استاندارد محتوای تولید شده در وبسایت شما اطمینان حاصل کنیم ، محتوایی که در خور برند و کیفیت خدمات شما باشد.
 • هدایت مناسب روند سئو

  ممکن است بین انتخاب یک کلمه کلیدی بزرگ و رتبه بندی آن و یا تفکیک و رتبه بندی چند کلمه کلیدی برای جستجو اطمینان نداشته باشید.ما میتوانیم به شناسایی مناسب ترین داده‌های محتوایی و کلمات کلیدی که به شناسایی هرچه بهتر و با ارزش برای کسب و کار شما بیانجامد بپردازیم.این تنها بخشی کوچک از فرایند سئو در نت بینش است.
 • افزایش نرخ تبدیل و بازاریابی

  ممکن است انبوهی از سرنخ‌ها و مشتریان بالقوه را داشته باشید و دسته بندی درستی در خصوص آن انجام نداده باشید و حجم اطلاعات موجود و فقدان استراتژی مناسب برای تبدیل سرنخ‌ها به مشتریان بالقوه شما را دچار مشکلاتی کرده باشد؟ ما میتوانیم در این راستا ، با استفاده از ابزار توسعه و مدیریت استراتژیک بازاریابی دیجیتال ، سرنخ‌ها و مشتریان احتمالی را تا درصد قابل توجهی به مشتریان وفادار و بالفعل شما تبدیل کنیم.

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص استراتژی و مشاوره دیجیتال هستید؟

سوالات و ابهامات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید ، آن‌ها را اهداف تجاری خود آشنا کنید تا به دقیق ترین راهنمایی‌ها و راه حل‌های اولیه بصورت رایگان دست یابید.ما میتوانیم بر اساس نیازسنجی‌های اولیه از کسب و کار و فعالیت آنلاین شما ، مشاوره‌های دیجیتالی مداوم که بصورت انحصاری برای کسب و کار شما برنامه ریزی و هدایت میشوند ارائه دهیم.

ممکن است شما قصد راه اندازی یک وبسایت و یا کسب و کاری جدید داشته باشید و نقاط مبهمی از هدف گذاری و تعیین استراتژی را در مقابل خود ببینید.مشکلی نیست ! ما با تکیه بر تجربه کافی و کارآزمودگی نیروهای متخصص خود کلیه اجزا و عناصر مدنظر برای بهره وری هرچه بیشتر خدمات و کسب و کار آنلاین شما را مورد ارزیابی قرار میدهیم و شما در این امر همراهی و راهنمایی میکنیم.

هم اکنون با یکی از مشاوران ما تماس حاصل نمایید و با آنها بصورت آنلاین به گفتگو بپردازید.

در تماس باشید...

کپی به کلیپ بورد