تماس بگیرید

گوگل آنالیز پیشرفته و مدیریت شده

گوگل آنالیز یک پلتفرم بسیار قدرتمند است که متاسفانه بسیاری از کسب و کارها نتوانستند به خوبی از تمامی امکانات آن استفاده کنند.کارشناسان تجزیه و تحلیل ما به ردیابی اطلاعات مهم فعالیت آنلاین شما و تعیین استراتژی مبتنی بر این اطلاعات شما را همراهی میکنند.

ابزار تحلیل و بررسی گوگل (Google Analytics) چیست؟

بهترین وبسایت‌ها نیز در یک چیز کاملا مشترک هستند؛ همه آن‌ها فقط برای ارائه خدمات بهتر به مخاطبان خود طراحی شده‌اند.

وبسایت شما از هر نوعی که باشد، به ابزار آمارگیری و تحلیل قدرتمند Google Analytics نیازمند است.تفاوتی نیست که فعالیت و خدماتی که بصورت آنلاین ارائه میدهید در چه ابعادی باشد.از یک کسب و کار کوچک محلی تا یک فروشگاه بزرگ و قدرتمند بین المللی نیز به داشتن آمارها و اطلاعاتی که گوگل آنالیز در اختیار میگذارد نیازمند است، چرا که این سرویس گوگل به شما در کسب اطلاعات جامع در خصوص مشتریان و چگونگی مواجهه آن‌ها با وب سایت شما کمک میکند.

بیش از هرچیز ، گوگل آنالایتیکس یک مرکز اطلاعات برای وب سایت شماست که حاوی پاسخ به کلیه سوالاتیست که شما در خصوص کاربران و مخاطبان خود دارید.ارزیابی اینکه کاربران شما از چه مناطق ، ابزار ، جنسیت و محدوده سنی هستند ، بیشتر به دنبال چه مواردی در وب سایت شما هستند ، چه میزان زمان و از طریق چه نوع دستگاه‌هایی به وبسایت شما مراجعه میکنند از جمله برخی امکانات اولیه‌ایست که این سرویس گوگل در اختیار شما قرار میدهد.

برای دسترسی به این سطح وسیع از اطلاعات که مناسب ترین راهکارها را در مدیریت و تعیین استراتژی دیجیتال شما ارائه میدهد ، نیاز به تنظیم صحیح، اصولی و استاندارد این قابلیت در وب سایت خود خواهید داشت.صرف دریافت کد آمارگیری و تایید هویت حساب و قراردهی آن در وب سایت برای شما کافی نیست.چنانچه قصد دارید بصورت عمیق به درک صحیحی از مخاطبان ، رفتارشناسی و هدایت درست کاربران خود بوسیله تولید محتوا و ایجاد صفحات جدید برسید نیازمند یک مدیریت یکپارچه و ویژه برای حساب گوگل آنالیز خود هستید.

داشتن زمان و مهارت لازم برای راه اندازی جامع، پیاده سازی، تحلیل و ارزیابی گزارش‌ها و تمرکز بر روی این داده‌ها برای بسیاری از کسب و کارها و فعالیت‌های آنلاین ممکن است دشوار باشد.با این حال، داده‌ها و اطلاعات دریافتی از گزارش‌های گوگل آنالیز به ارائه یک راه حل مناسب در راستای تولید محتوای رقابتی کمک میکند.با اطمینان از اینکه کسب و کار شما در زمان مناسب ، به درستی در اختیار مشتریان شما با مناسب ترین نتیجه در دسترس است.

طیف اطلاعاتی که در اختیار خواهید داشت

 • مخاطبان

  از طریق ابزار گوگل آنالیز شما میتوانید به اطلاعات وسیعی از میزان مخاطبان خود، مکان جغرافیایی، محدوده سنی، جنسیت، علائق و سرگرمی‌ها، میزان بازدید آن‌ها از وبسایت و ... دست یابید.
 • تکنولوژی

  شما میتوانید در خصوص دستگاه‌های مورد استفاده کاربران، میزان فراوانی استفاده هریک از آن‌ها تا مدل دقیق هریک از دستگاه‌ها را در اختیار داشته باشید.همچنین میتوانید تا کوچکترین نکات از ابزار مورداستفاده کاربران نظیر ابعاد صفحه نمایش آن‌ها را مورد تحلیل و بررسی قرار دهید.
 • منابع معرفی کاربر

  ابزار گوگل آنالیز میتواند به شما دقیق‌ترین اطلاعات از محلی که کاربران از طریق آن به وب سایت شما مراجعه کرده‌اند را در اختیارتان قرار دهد.معرف‌ها میتوانند منابع مختلفی را همانند شبکه‌های اجتماعی ، نتایج جستجوی ارگانیک، تبلیغات، وبسایت‌ها و ... را دربرگیرند که میتوانیم از طریق کدهای رهگیری utm دقیق ترین جزئیات را نیز منطبق بر نیاز سفارشی سازی کنیم.
 • گردش کاربری

  بطور قطع میتوانیم رفتار کاربران و شیوه مواجهه آن‌ها با وب سایت شما را ارزیابی کنیم.اینکه کاربران شما از چه منابعی، با چه هدفی وارد وبسایت میشوند ، صفحاتی که بازدید میکنند و صفحاتی که ترک میکنند و چه مدت زمانی را در وبسایت سپری میکنند از جمله اطلاعاتی‌ست که میتواند در بهینه سازی و بهبود کسب و کار و وب سایت شما کمک کند.
 • عملکرد وب سایت

  اینکه بدانیم کاربران، مخاطبان و مشتریان شما با کدام قسمت وب‌سایت تعامل و ارتباط خوبی برقرار نمیکنند ، مسئله‌ای با اهمیت قلمداد میشود.چرا که میتوانیم از طریق ابزار گوگل آنالیز به این نکات نیز دست یابیم و نسبت به رفع معایب و تبدیل نقاط ضعف به نقاط قوت اقدام کنیم.
 • رفتار و عملکرد کاربران

  از طریق رهگیری رویدادها میتوانیم به اطلاعاتی جامع از رفتار و عملکرد کاربران در وب سایت شما دست یابیم.از کلیک بر روی دکمه پخش یک ویدئو گرفته تا افزودن محصول به سبد خرید، تکمیل فرم و یا رها کردن آن.این اطلاعات به ما کمک میکند تا مشکلات نقاطی که بعنوان نقطه خروج کاربر شناسایی میشوند را برطرف سازیم.

گوگل آنالیز چه کمکی به کسب و کار شما میکند؟

ابزار قدرتمند آمارگیری و تجزیه و تحلیل گوگل آنالیز هنگامیکه هوشمندانه و مدیریت شده استفاده شود میتواند اطلاعاتی کامل و صحیح را در خصوص مشتریان و مخاطبان به شما ارائه دهد که بطور کلی باعث ایجاد یک استراتژی بازاریابی و تعریف یک مدل کسب و کار گسترده خواهد شد.

داده‌هایی که برای کسب و کار و فعالیت تجاری برخط از طریق گوگل آنالیز دریافت میکنید، کمک میکند تا از فعالیت بر روی فرضیات و گمانه زنی‌ها جلوگیری کنید و به یک متدولوژی مبتنی بر واقعیات برای کسب و کار خود دست یابید.استراتژی و متدی که با داده‌ها شکل میگیرد و بر اساس تجزیه و تحلیل آن‌ها کار میکند.

داده‌هایی که برای کسب و کار و فعالیت تجاری برخط از طریق گوگل آنالیز دریافت میکنید، کمک میکند تا از فعالیت بر روی فرضیات و گمانه زنی‌ها جلوگیری کنید و به یک متدولوژی مبتنی بر واقعیات برای کسب و کار خود دست یابید.استراتژی و متدی که با داده‌ها شکل میگیرد و بر اساس تجزیه و تحلیل آن‌ها کار میکند.

داده‌هایی که از مخاطبان خود در اختیار خواهید داشت ، فرایند تصمیم گیری در خصوص استراتژی بازاریابی و مدل کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار میدهد، بطوری‌که همواره بر اساس این داده‌ها نسبت به تصمیم گیری در خصوص تبلیغات، معرفی محصول و یا خدمات جدید و تولید محتوا اقدام خواهید کرد.این فرایند با تمرکز بر روی داده‌هاییست که از قبال تجزیه و تحلیل به آن‌ها دست یافته‌اید و میتواند تضمین کننده روند مثبت پیشرو در فعالیت و کسب و کار تحت وب شما باشد و هرلحظه شما را از حدس و گمان و تصمیم بر این اساس ، دور سازد.

۶۶%

از میلیون‌ها وب سایت فعال ، از ابزار گوگل آنالیز استفاده میکنند.

( بر اساس گزارش‌های BuiltWith - ۱۳۹۷ )

۷۴.۹%

از یکصدهزار وب سایت برتر اینترنت از گوگل آنالیز بعنوان ابزار آمارگیری اصلی خود استفاده میکنند.

( بر اساس گزارش‌های BuiltWith - ۱۳۹۷ )

خدمات مدیریت پیشرفته گوگل آنالیز در نت بینش شامل چه مراحلی‌ست؟

پیاده سازی

آموزش

بهینه سازی و بازاریابی

گزارش‌دهی

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

کپی به کلیپ بورد