تماس بگیرید

چشم انداز و هدف گذاری

راهکار چشم انداز و هدف گذاری ما برای تجزیه و تحلیل عمیق مشکلات خاص کسب و کار دیجیتال شما طراحی شده اند تا دقیق ترین راه حل‌ها برای این مشکلات ارائه شود.

حل مسائل از طریق داده‌ها

پروژه‌های هدف گذاری و نگرش دیجیتال ما ، با تجزیه و تحلیل عمیق نقاط ضعف را برطرف ساخته و در پی آن است که آن‌ها را به نقاط قوت تاثیر گذار تبدیل کند.

بعنوان مثال ، این فرایند ممکن است شامل یک ارزیابی دقیق از کاهش عملکرد بهینه سازی ارگانیک (سئو) ، یا تجزیه و تحلیل کامل از ساختار و عملکرد وبسایت فعال باشد که در نهایت باعث ایجاد یک نقشه راه جدید و استراتژی مناسب بر رفع مسائلی که شناسایی میشوند خواهد شد.

با بهره مندی از خدمات هدف گذاری دیجیتال ، ما به یک بینش مناسب از فرایند بازاریابی مناسب کسب و کار شما ، با ارائه راهکارهای تخصصی برای غلبه بر یک مشکل خاص و دستیابی به هدف مشخص شده‌ای در کسب و کار دست پیدا میکنیم که این موضوع به شما کمک میکند تا در کنار فعالیت دیجیتال خود یک تیم متخصص دیجیتال را برای روند رو به جلوی کسب و کار خود در بستر آنلاین را بهمراه داشته باشید.

چرا باید هدف‌گذاری دیجیتال را انتخاب کنید؟

 • یک تیم دیجیتال کار آزموده

  نت بینش ، تیمی متشکل از افرادی آموزش دیده ، مجرب و کارآزموده است که در پروژه‌های هدف گذاری دیجیتال شما را بهمراه افرادی متخصص در حوزه طراحی ، توسعه ، بازاریابی و استراتژی دیجیتال همراهی میکنند.هیچ مسئله و مشکلی نیست که نتوان آن را حل کرد !
 • چالش‌ها و مشکلات در توسعه

  چشم انداز دیجیتال با سرعت بالا و بصورت پیوسته در حال تکامل است.بهره مندی از کارشناسان و متخصصین کسب و کار دیجیتال در چارچوب فعالیت تجاری و صنعت شما میتواند به پیشبرد اهداف و استانداردهای داخلی شما کمک کند.
 • اجتناب از آشفتگی داخلی

  دست و پنچه نرم کردن با مشکلات تجاری که از عدم داشتن یک استراتژی مناسب است پس از مدتی بر روی انگیزه تیم شما تاثیر منفی میگذارد ، گرچه ممکن است در طی این مسیر راه‌حل‌هایی را پیدا کنید ولی مداوم بودن مشکلات که اغلب بخاطر شیوه‌ها و عادت‌هاییست که در طول زمان روی میدهد ، نیازمند داشتن یک تیم متخصص برای شناسایی و رفع آن بصورت علمی است.
 • از آزمون و خطا جلوگیری کنید

  آزمون و خطا در بازار امروز ، هزینه ساز است !اگرچه گاهی اوقات خوب است که اجازه دهید تیم‌ها شما خود مشکل را دریابند ، اما این موضوع اغلب میتواند هزینه‌ای برای کسب و کار شما ایجاد کند.با بهره مندی از کمک متخصصین نت بینش ، میتوانید اطمینان حاصل کنید که راه‌حل‌ها به درستی ارائه و مشکلات با دقت برطرف میشوند ، بدون اینکه هزینه‌ای نامربوط به کسب و کار شما تحمیل شود.
 • به تجارت خود بپردازید

  تیم ما یک هدف مشخص را تعیین میکند؛ رسیدگی به مشکلات و مسائلی که ممکن است وبسایت و یا کمپین بازاریابی دیجیتالی شما با آن مواجه باشد.لازم نیست نگران سیاستگذاری‌های داخلی کسب و کارتان باشید ، ما فقط به حل مسئله و ارائه راهکار مناسب به شما میپردازیم.بهمین سادگی
 • چند تا فکر بهتر از یکیست !

  در حالیکه بسیاری از ما تمایلی به پذیرش این واقعیت نداریم اما گاهی اوقات درخواست کمک برای غلبه بر مشکلات ، بهترین انتخاب و حرکتی‌ست که میتوان انجام داد.

حتی کارآمدترین برندها

۵۵%

بیشتر از سایر برندها و فعالیت‌های تجاری نیازمند تکامل دائمی در بازار هستند چرا که بیشترین فشار را در برابر خلاقیت‌های نوین متحمل میشوند.

( بر اساس گزارش‌های تجاری گوگل - ۱۳۹۶ )

تعامل برندهای مطرح با متخصصین و کارشناسان دیجیتال باعث افزایش

۱۵۰%

بهره وری و راندمان درآمدی و تراز تجاری مثبت شده‌اند.

( بر اساس گزارش‌های تجاری گوگل - ۱۳۹۶ )

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

مشاوره برنامه ریزی و اکتشاف دیجیتال بصورت رایگان

ما کسب و کار شما را متناسب با قوانین فعالیت و اهداف تجاری‌تان تحلیل کرده و یک برنامه ریزی مناسب برای آن ارائه خواهیم داد.

اگر شما قصد راه اندازی یک وب‌سایت جدید دارید و نمیدانید با چه برنامه‌ای و از کجا شروع کنید و یا در آینده‌ای نزدیک قصد دارید یک استراتژی مناسب برای بازاریابی و تبلیغات آنلاین خود داشته باشید ، میتوانید با گروه متخصصین کسب و کار دیجیتال نت بینش پیش از هر اقدامی مشاوره کنید.تیم ما این اطمینان را به شما میدهد که بر اساس داده‌ها و مخاطبان هدف و شناخت نیازهای آن‌ها مناسب ترین راهکار و استراتژی را به شما ارائه میدهد.

از طریق اطلاعات و داده‌های جمع آوری شده از مخاطبین شما و شناخت نیازها و رسیدن به یک نگرش واحد ، میتوانیم در زمان مناسب ، با پیام درست و مناسب مخاطبان شما را به کسب و کارتان جذب نماییم.

کپی به کلیپ بورد