تماس بگیرید

اکتشاف و برنامه ریزی راهبردی

پروژه‌های اکتشاف و تحلیل شامل فعالیت‌های تحقیقاتی جامعی‌ست که توسط تیمی از متخصصان انجام میشود و به شما برای ایجاد یک استراتژی مبتنی بر اطلاعات که منجر به افزایش بهره وری در کسب و کار دیجیتال شما شود ، کمک میکند.

اساس‌نامه هرگونه فعالیت دیجیتال اصولی و هدفمند

پروسه‌های اکتشاف و برنامه ریزی راهبردی ، فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی جامعی‌ست که توسط گروه از افراد متخصص پیش از هرگونه اقدامی از بازاریابی گرفته تا طراحی وبسایت ، انجام میشود.

محدوده تحت پوشش ارزیابی و برنامه ریزی راهبردی ، تمامی مراحل یک پروژه آنلاین از ارزیابی طراحی UX تا بررسی نتایج جستجوهای ارگانیک را شامل میشود تا در نهایت باعث تعریف استراتژی‌های بازاریابی اختصاصی و برنامه ریزی ساختاری منحصر به آن پروژه شود.

در پروژه‌های اکتشاف و برنامه ریزی ، هدف ما دستیابی و ارائه گستره وسیعی از نتایج و گزارش‌های تجزیه و تحلیل از منابع مختلف داده ، برای ایجاد درک کامل از مخاطبان ، رفتار و علائق آنلاین آن‌ها میباشد.این داده‌ها ، تحقیقات و تجزیه و تحلیل‌ها برای دستیابی به یک خروجی قدرتمند جهت ایجاد استراتژی‌های بازاریابی بلندمدت گردآوری میشوند.

مزایای بررسی و برنامه ریزی راهبردی

 • متخصص محور

  در طول یک پروژه ، شما با یک گروه متشکل از طراحان ، توسعه دهندگان ، بازاریاب‌ها ، دیجیتال استراتژیست‌ها و متخصصین UX کار میکنید.
 • کسب و کار شما؛ اولویت اول

  ما در روند اجرای پروژه ، کاملا با شما تعامل خواهیم داشت تا با فهم اهداف و چشم اندازهای تجاری شما به یک درک متقابل و مشترک به نقشه راهی جامع برسیم.
 • افزایش سرمایه

  وبسایت‌ها و کمپین‌های بازاریابی جدید ، با سرمایه گذاری‌های کوچک به رشد و شکوفایی نمیرسند.پروژه‌های اکتشاف و استراتژی دیجیتال ما راهکارهایی را ارائه میدهند که بهترین بازگشت سرمایه ( ROI) را برای شما به ارمغان می آورد.
 • استراتژی مبتنی بر داده

  متخصصین ارزیابی و استراتژی دیجیتال ما این تضمین را به شما میدهند که طراحی و اجرای وبسایت با استراتژی بازاریابی مناسب بر اساس داده‌های مخاطبان ارائه میشود که نتیجه خروجی مناسب تری را شاهد باشید.
 • یک مشارکت دیجیتال

  اعتقاد ما بر اینست که پروژه‌های ما و نتایج مبتنی بر استراتژی تحلیل و ارزیابی دیجیتال ، با مشارکت و تعامل طرفین بازده بیشتری خواهد داشت و همواره با شما در تعامل و همراهی خواهیم بود.
 • مشاوره متداوم

  کلیه فرایند مشاوره ما در همان ابتدای شروع پروژه نخواهد بود و از بدو شروع فعالیت و همکاری همواره مشاوره‌هایی را در جهت بهبود فرایند برای دسترسی به یک بازار بلندمدت را در اختیار شما قرار میدهیم.

۶۸%

از سازمان‌هایی که بعنوان "رهبران بازار" طبقه بندی شده‌اند ، به این دستاورد مهم دست یافته اند ، که تبدیل شدن به یک سازمان مبتنی بر اطلاعات ، هدف و چشم انداز مدیران آن است.

( بر اساس گزارش‌های تجاری گوگل - ۱۳۹۶ )

کسب و کارهای پیش رو در بازار

۳۵%

بیشتر به داده‌های مستند و استراتژی تجزیه و تحلیل مناسب نیازمندند.

( بر اساس گزارش‌های تجاری گوگل - ۱۳۹۶ )

رویکرد ما

مراحل استراتژی کشف و ارزیابی دیجتیال در نت بینش به نحوی طراحی شده اند که به جمع آوری داده‌های ارزشمند برای تاثیرگذاری هرچه بیشتر بر یک وب‌سایت ، بصورت هوشمندانه و برنامه ریزی شده بپردازد.در نتیجه این برنامه ریزی و تحلیل ، استراتژی و راهکارهای مشخصی برای بازاریابی و هدفگذاری مخاطبان ارائه میشوند.

این تحقیقات محدوده‌ای وسیع از شامل برخی از تحلیل‌ها و عناصر تحقیقاتی بر اساس نیازسنجی‌هاییست که توسط شما اعلام میشوند و کلیه داده‌ها بر اساس مواردیست که شما انتخاب میکنید که در نتیجه باعث ارائه یک سند تجزیه تحلیل بر محور اطلاعات مستدل خواهد شد که یک روی‌کرد واضح و مناسب برای ایجاد یک وبسایت قدرتمند ، کمپین بازاریابی و تبلیغات و یا یک استراتژی مناسب در بهینه سازی وبسایت ایجاد میکند.

 
 • در سال ۱۳۹۶ ، بیش از ۲۵% بازاریابان ، فقدان استراتژی مناسب را بعنوان یکی از بزرگترین موانع افزایش نرخ تبدیل اعلام کرده‌اند.

 • باور ما بر این است که موفقیت در داشتن یک متدولوژی مبتنی بر داده‌هاست که شکل میگیرد ، گرچه این دیدگاه برخلاف دیدگاه‌های رایجیست که مبتنی بر فرضیات پیش میروند.

 • پروژه‌های اکتشاف و برنامه ریزی راهبردی به شما اجازه میدهد که صرفا بر روند کسب و کار خود تمرکز کنید ، در حالی‌که یک تیم متخصص در حال تحقیق و تولید استراتژی‌های مشخص برای آن هستند.

 • این پروژه‌ها برای کسب و کارهایی مناسب است که بدنبال یک فعالیت مستمر و قدرتمند دیجیتالی هستند.فعالیت دیجیتال با سرمایه ارزشمند داده‌هاست که بقا پیدا میکند.

برنامه ریزی دیجیتال چگونه به شما کمک میکند؟

 • پشتیبانی و مشاوره کسب و کار

  از بررسی تخصص و سطح مهارت پرسنل شما ، تا اجرای یک فرآیند گزارش‌دهی دیجیتال که به بهترین وجه با اهداف مدیریت تجارت شما مطابقت دارد ، خدمات اکتشاف و برنامه ریزی ما میتواند یک استراتژی مناسب برای کسب و کار آنلاین شما ارائه دهد.
 • بهینه سازی ارگانیک (سئو)

  اینکه بخواهید یک کلید واژه خاص در جستجوهای اینترنتی به فعالیت و کسب و کار آنلاین شما اختصاص یابد و یا عملکرد خود را بررسی نمایید ، ما میتوانیم با ارائه یک استراتژی مناسب حرکت رو به جلو فعالیت شما را تضمین کنیم.
 • شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات کلیکی

  صرفا آگاهی داشتن از نحوه چگونگی تبلیغات آنلاین کافی نیست ، داشتن استراتژی صحیح برای رسیدن به مخاطبان هدف و به حداقل رساندن هزینه‌های غیرضرور و افزایش زمان بازگشت سرمایه نیز حائز اهمیت است.
 • طراحی و برنامه ریزی وبسایت

  در اغلب موارد ، پلان اصلی ایجاد یک وبسایت برای کسب و کار آنلاین ، مسائلی پیش فرض و اولیه عمومی میباشد.پروژه‌های اکتشاف ما با تکیه بر اطلاعات دریافتی و تجزیه و تحلیل‌ها داشتن یک وبسایت با موثرترین شیوه ممکن را میسر میکند.
 • بهبود وبسایت و CRO

  آیا نرخ تبدیل خود را تسخیر کرده‌اید؟ از طریق تجزیه و تحلیل اطلاعات بصورت عمیق و ردیابی رفتار کاربر ، یک پروژه اکتشاف میتواند به شما در مسیر پیشرفت کمک شایانی کند.
 • یک استراتژی دیجیتال کامل

  برای کسب و کارهای بدون بازاریاب دیجیتال و یا تیم فعال در وب ، یک پروژه اکتشاف میتواند به شما یک استراتژی مشخص و هدفمند ارائه دهد که بتوانید فعالیت آنلاین خود را تضمین کنید.

استودیو اگزونا

طراحی، تولید و توسعه وبسایت استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا، بر اساس سفارش مشتری تحت پلتفرم اختصاصی

اطلاعات بیشتر

مشاوره برنامه ریزی و اکتشاف دیجیتال بصورت رایگان

ما کسب و کار شما را متناسب با قوانین فعالیت و اهداف تجاری‌تان تحلیل کرده و یک برنامه ریزی مناسب برای آن ارائه خواهیم داد.

اگر شما قصد راه اندازی یک وب‌سایت جدید دارید و نمیدانید با چه برنامه‌ای و از کجا شروع کنید و یا در آینده‌ای نزدیک قصد دارید یک استراتژی مناسب برای بازاریابی و تبلیغات آنلاین خود داشته باشید ، میتوانید با گروه متخصصین کسب و کار دیجیتال نت بینش پیش از هر اقدامی مشاوره کنید.تیم ما این اطمینان را به شما میدهد که بر اساس داده‌ها و مخاطبان هدف و شناخت نیازهای آن‌ها مناسب ترین راهکار و استراتژی را به شما ارائه میدهد.

از طریق اطلاعات و داده‌های جمع آوری شده از مخاطبین شما و شناخت نیازها و رسیدن به یک نگرش واحد ، میتوانیم در زمان مناسب ، با پیام درست و مناسب مخاطبان شما را به کسب و کارتان جذب نماییم.

کپی به کلیپ بورد